Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Ślub

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    1.094
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL
    luc4s:

    za kesz czy nie*, fotki powinny być robione porządnie lub wcale. szczególnie wtedy jeśli zamierzasz je gdzieś pokazywać...

    * - o tym decyduje "fotograf", robi na zlecenie, robi za dziękuję lub wcale nie robi...
    To co piszesz ma zastosowanie tylko wtedy kiedy fotograf robiąc kiche jest święcie przekonany ze robi superowe foty a na dodatek nei zamierza doskonalic swoich umiejętności.
    Jesli ja jestem na ślubie i robie fotki to robie je dla siebie i maja one dla mnie zupelnie inna wartość anizeli fotki zawodowego fotografa robiacego foty na slubie dla mlodej pary. To ktore sa dobre, ktore lepsze to kwestia gustu, a o tym sie nie dyskutuje.

    Nie kazdemu musza sie podobac, to kwestia odbioru i jesli Tobie sie nie podobaja OK, ale nie rozumiem twojego twierdzenia o nie robieniu kiepskich fotek wcale... Poza tym wcale nie uwazam ze te fotki nie sa porządne (choc to slowo nie ma nic wspolnego z oceną czy zdjecie jest dobre czy złe).
    ...był Olek jest A6000

  2. #22
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    j.w.
    Jak się mam nauczyć robić coraz lepsze fotki nie pstrykając wcale bo mi nie wychodzą i są powszechnie uznawane za kiepskie?
    mente et malleo

  3. #23
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    mój poprzedni post był odniesieniem do wypowiedzi luc4s'a i tylko tyle. odniesieniem w temacie robienia ważnych wydarzeń, np. ślubów.

    następnym razem na pewno będzie lepiej. dobrą metodą na początek jest ostra selekcja. a żeby było z czego ją robić, trzeba zrobić odpowiednio więcej zdjęć.

    aha, nigdzie w tym wątku nie napisałem że są kiepskie...

  4. #24
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez marecki
    j.w.
    Jak się mam nauczyć robić coraz lepsze fotki nie pstrykając wcale bo mi nie wychodzą i są powszechnie uznawane za kiepskie?
    Uczyć się trzeba, to oczywiste. Ale nie eksperymentując na głębokiej wodzie, czyli na ślubie. Bo można młodym ludziom sprawić bardzo przykrą niespodziankę.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  5. #25
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Prawde mowiac nie zachwycily mnie te fotki. Niezle, ale nic wielkiego. Od razu rzucily mi sie w oczy poucinane glowy i stopy i dosc duzy chaos w kadrach. Czegos mi bardzo brakuje w tych zdjeciach, jakiegos uporzadkowania, spokoju, stonowania. Nie wiem, czy rozumiesz o co mi chodzi. Tak jak mowie, dla mnie nie sa zle te zdjecia, ale chyba widzialem juz lepsze w Twoim wykonaniu.
    Pzdr
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  6. #26
    | OlyJedi Awatar dziekan
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Tychy
    Posty
    1.112
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Żaden ze mnie specjalista od fotografowania ślubów baa nawet ludzi - ale miałbym mieszane uczucia odbierając takie fotki - nie są złe na pewno, pewnie po wywołaniu odbitek jest dobrze ale brak tym fotkom po prostu IMO ślubnego polotu , selekcji, obróbki ?
    pzdr
    dziekan
    www.tekkenolandia.pl
    E-510 / FL-50 / ZD 8 / ZD 35 / ZD 14-54 / Industar 50/2.8

  7. #27
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Foty fajne bo naturalne....

    Cytat Zamieszczone przez luc4s

    PS. spotkałem przed chwilą ktotka
    No tak - fajnie spotkać i pogadać "na realu" z kimś znajomym z Forum...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  8. #28
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dziekan
    Żaden ze mnie specjalista od fotografowania ślubów baa nawet ludzi - ale miałbym mieszane uczucia odbierając takie fotki - nie są złe na pewno, pewnie po wywołaniu odbitek jest dobrze ale brak tym fotkom po prostu IMO ślubnego polotu , selekcji, obróbki ?
    pzdr
    dziekan
    Zgadza się, ponieważ to nie fotki dla młodych były, miały to być fotki reportażowe, a nie artystyczne, te fotki może nie mają składu, ponieważ są wyrwane z większej całości. zapraszam na www.poranafsm.pl jezeli ktoś chce wiedzieć o co chodzi.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  9. #29
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar tao
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Świnoujście
    Posty
    246
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    śluby nie są najciekawszym tematem, mało się dzieje bo w zasadzie można zrobić tylko 1, może 2 foty które będą ciekawe a reszta to album i w tym temacie ciężko coś zmienić, dlatego lepiej wypada np. macro, pejzaż
    JEDNO ŻYCIE JEDEN CEL, JEŹDZIĆ HONDA CBR

Podobne wątki

  1. Amator na ślub - help
    By kilimandzaro in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 9.02.10, 19:18
  2. Obiektyw na ślub
    By milu77 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 25.10.09, 21:37
  3. na ślub z E-500
    By kika in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 27.07.09, 18:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.