Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 269

Wątek: Nasze samochody i czasami innych :)

  1. #21
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Cytat Zamieszczone przez pamaru Zobacz posta
    Swojego złomka jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy sfocić, więc zapodałem inne motoryzacyjne.
    To czas najwyższy go sfocić dla potomności Przykładowo dla mnie każdy samochód jest piękny czy nowy czy stary i mam też drugą zasadę, że najlepszy samochód na świecie to ten, którym akurat jeździmy

    ---------- Post dodany o 13:38 ---------- Poprzedni post był o 12:29 ----------

    To kolejne fotki poprzedniczki mojego obecnego dupowoza z Olka 550 UZ - jej zdjęć mam trochę więcej i nawet czysta




    Uploaded with ImageShack.us




    Uploaded with ImageShack.us

  2. #22
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Cytat Zamieszczone przez pamaru Zobacz posta
    " umówmy się, że focimy samochody najlepiej własne ale nie tylko i przeważnie z Olka ale nie tylko czyli generalnie styl wolny ale tylko i wyłącznie nasze własne zdjęcia" No to: zdjęcia są moje, z Olka, samochody nie moje. Skoro styl wolny to wolny. Swojego złomka jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy sfocić, więc zapodałem inne motoryzacyjne.
    No to do takiej frywolnosci jest temat juz jeden, wiec powielenie chyba bez sensu.

    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  3. #23
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Cytat Zamieszczone przez nyny Zobacz posta
    No to do takiej frywolnosci jest temat juz jeden, wiec powielenie chyba bez sensu.

    pozdro
    No to ustalmy, że własne samochody, które mamy, mieliśmy bo nie wiedziałem, że jest inny podobny temat . Przynajmniej skatalogujemy własne pojazdy i po latach wnuczką będziemy opowiadać - zobacz jaką dziadek miał oldschoolowa furę

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    544
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    Luzik. Już usunąłem.

  5. #25
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Papamobile...

    Brudny, gdzieniegdzie poobijany, gdzieniegdzie podrdzewiały
    Ale za to dzielne subaru z napędem na cztery nóżki...



    Wzbudza usmiechy na ulicy, z tyłu ma łóżeczko, dach ma szklany otwierany guzikiem. Normalnie pojazd marzenie
    Troche z twarzy przypomina chłodziarkozamrażarkę..
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	papamobile.jpg
Wyświetleń:	1585
Rozmiar:	452,2 KB
ID:	72954  

  6. #26
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Cytat Zamieszczone przez dobas Zobacz posta
    Papamobile...

    Brudny, gdzieniegdzie poobijany, gdzieniegdzie podrdzewiały
    Ale za to dzielne subaru z napędem na cztery nóżki...
    Wzbudza usmiechy na ulicy, z tyłu ma łóżeczko, dach ma szklany otwierany guzikiem. Normalnie pojazd marzenie
    Troche z twarzy przypomina chłodziarkozamrażarkę..
    Fajne są te samochody, trochę zawsze przypominały resoraki . Powiedz są podatne na boczne podmuchy?

  7. #27
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    A tutaj mój służbowy Ford Courier z lat 90'tych jak go pieszczotliwie nazywałem Ford KURWIER o imieniu BELIMENDA (z boku miał naklejki Bellinda). Zdjęcie wykonane z aparatu jednorazowego

    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29.jpg
Wyświetleń:	318
Rozmiar:	399,8 KB
ID:	72990  

  8. #28
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Cytat Zamieszczone przez CzaRmaX Zobacz posta
    Fajne są te samochody, trochę zawsze przypominały resoraki . Powiedz są podatne na boczne podmuchy?
    troche buja jak wyprzedasz TIRa , ale samochód jest na ramie i ma leżący silnik nisko więc środek ciężkości jest niziutko...

  9. #29
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Wstyd sie przyznac,ale ja nie posiadam zdjecia swojego auta.Nawet nie przypominam sobie czy kiedykolwiek specjalnie jakies fotografowalem.
    A moze to nie wstyd?

  10. #30
    | OlyJedi Awatar CzaRmaX
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    4.889
    Siła reputacji
    151
    Moja galeria

    Odp: Nasze samochody i czasami innych :)

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Wstyd sie przyznac,ale ja nie posiadam zdjecia swojego auta.Nawet nie przypominam sobie czy kiedykolwiek specjalnie jakies fotografowalem.
    A moze to nie wstyd?
    Ja jedynie Fieście zrobiłem kilka fotek bo wstawiałem je kiedyś na forum Fiesty a pozostałe to mam z przypadku w tym kawałek "brudaska" ale zawsze można to nadrobić. Kiedy kilka lat temu sfociłem Fiestę to zacząłem żałować, że poprzednim samochodom nie zrobiłem z kilku fotek bo po nastu latach takie zdjęcia ogląda się z sentymentem, ponieważ z pojazdami też wiążą się jakieś wspomnienia . Z tego też powodu stworzyłem ten wątek

    P.S.
    Po tamtym forum Fiesty wiem też, że na prawdę można wykonać super fotki własnego samochodu

    P.S.2
    Jeszcze coś uzupełnię. Kolejna sprawa - sfocenie samochodu może wydawać się bardzo proste ale dobrze złapać samochód kiedy chce się go specjalnie dobrze ująć niczym modelkę jest bardzo trudną sprawa bo co innego robienie zdjęć pojazdom na ulicy kiedy nie mamy innych możliwości a co innego zrobienie im zdjęć z rozmysłem

    ---------- Post dodany o 01:12 ---------- Poprzedni post był o 00:56 ----------

    Dorzucę jeszcze kilka uwag.

    Fieście zrobiłem naście tam zdjęć i uważam, że wyszły średnio w porównaniu z tym co widziałem u innych. Do czego zmierzam. Kiedy robisz zdjęcia pojazdom na zasadzie jakby sesji to zaczynasz zauważać takie rzeczy jak to, że przykładowo szyby były niedomknięte (popsuły kadr), świateł nie zapaliłeś (popsuły ujęcie), nie w tą stronę skręciłeś kierownicę przez co widać tylko opnę a nie felgę (zepsułeś zdjęcie pomimo, że samochód z tłem wyszedł super). Serio to nie jest takie proste a tym bardziej, że przydałoby się jeszcze znaleźć dla samochodu dobre tło i może wydawać się, że mamy super miejscówkę bo coś już tam robiliśmy po czym się okazuje, że do samochodu w ogóle ona nie pasuje
    Ostatnio edytowane przez CzaRmaX ; 5.11.12 o 02:04

Podobne wątki

  1. Samochody
    By maaaad in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11.09.11, 21:25
  2. FL-50 czasami nie błyska
    By Laser_1985 in forum E-System
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 8.08.08, 15:06
  3. Problem z krotkimi czasami
    By rogal in forum Studio
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11.05.07, 23:16
  4. Fotografia z bardzo krótkimi czasami migawki
    By Smerf Maruda in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10.08.06, 09:04

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.