Idźcie już spać.....![]()
Idźcie już spać.....![]()
Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA![]()
Pociągi to wdzięczny obiekt do fotografowania, zwłaszcza jeśli jeździ się kilka razy w tygodniu. Pendolino to nie jest ale rozbujane do granic możliwości śląskie Ceske Drahy
OM10+28/2.8+Fuji C200 przerobiona na B&W
Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ
Nie pamiętam tamtych czasów, i w sumie średnie mam wyobrażenie jak to wtedy wyglądało, jedyne co kojarzę to tłok i jedzenie które każdy zabierał z sobą na drogę. Gotowane jajka czy kiełbasę. Niestety a może stety teraz w pociągach są automaty z napojami i słodyczami. W takim razie jeszcze jedno kolejowe zapodam, tym razem dworcowe: