Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Wyniki popRAWka 8/2012

  1. #71
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    641
    Siła reputacji
    104
    Moja galeria

    Odp: Wyniki popRAWka 8/2012

    Panowie, przykro mi że tak podchodzicie do fotografii. Przecież to zabawa. Głosujemy na to zdjęcie, które nam się podoba. Nie rozumiem jak można podejrzewać, że coś się tu kombinuje. Co za satysfakcja z wykombinowanej wygranej?
    Jestem tu od niedawna i kilka razy brałem udział w tej zabawie, ale widzę, że zmierza to w złym kierunku.
    Moja praca nie powala na kolana, jest moim zdaniem taka sobie, ale widocznie podobała się najwięcej, skoro dostała tyle głosów. Osobiście nie robię takich ujęć i mam małe doświadczenie w obróbkach tego rodzaju zdjęć. Dlatego wyszedł taki "plastik"
    Ktoś zdziwił się jak można z RAW biegać po różnych programach. Odpowiem - można po tych, które RAW otwierają, a jak nie otwierają RAW to można prze- konwertować na inny format, taki który się otworzy. Kto ma czas i cierpliwość to może spróbować a sam zobaczy jakie czasem można uzyskać ciekawe efekty.

    Jasiu co do mojej cierpliwości to mnie przecież znasz, jest nie wyczerpana. Ja tu nie czuję się obrażany, zaczepiany czy podpuszczany.
    Może tak dla podlania oliwy do ognia dodam ile czasu spędziłem nad tym zdjęciem.
    Przygotowanie zdjęć do PS zajęło mi około 15 minut. A dalsze 65 minut spędziłem z obróbką w PS.
    Ostatnio edytowane przez A56 ; 28.10.12 o 22:26

  2. #72
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Wyniki popRAWka 8/2012

    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Ja nie brałem udziału jak już dwa razy pisałem , ponieważ modelka piękna i szkoda Ją "ruszać"
    tego typu poprawka mnie nie rajcuje, gdyż niejednokrotnie zdjęcie wyjściowe jest juz dobre , lub bardzo dobre i szkoda go psuć..
    Natomiast poprawka (chyba moja wizja) to jest to , można poszaleć, zmienić zupełnie wygląd zdjęcia , toworząc Nową Odkrywczą Interpretację..
    Saboor, w swoim dumaniu pomyśl o tym i może słowo "poprawka" nabierze właściwego sensu.. Idż tą drogą Sabo...... znaczy Saboor
    Jest to jakaś myśl, zacna nawet nie powiem ... ale tu jeszcze o co innego idzie. I nad tym "czymś" będę dumał.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  3. #73
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria

    Odp: Wyniki popRAWka 8/2012

    A56 masz rację to zabawa. Przynajmniej większość tak to traktuje... Popracowałeś na tym zdjęciem ostro, pogładziłeś , poklepałeś i wyszło swietne, nawet mnie się bardzo podoba bo przecież trzeba mieć dużą znajomość rzeczy by tak jak Ty dopracować zdjęcie.
    Przyznam , ja głosowałem na kogo innego, ale to wynika stąd , że inne mi się bardziej podobało. Ale przecież wynik mówi sam za siebie. I w regulaminie nie stoi , że nie wolno wygładzać. To się podobało większości (mnie też jak już pisałem)i Trzeba to uszanować... (to do malkontentów)
    Kobiety uwielbiają jak się je trochę pogłaska, nawet jeśli to jest tylko PS czy innym fotoprogram
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  4. #74
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Wyniki popRAWka 8/2012

    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    Panowie, przykro mi że tak podchodzicie do fotografii. Przecież to zabawa. Głosujemy na to zdjęcie, które nam się podoba. Nie rozumiem jak można podejrzewać, że coś się tu kombinuje. Co za satysfakcja z wykombinowanej wygranej?
    Jestem tu od niedawna ...
    A56, ciesz się wygraną proszę.

    Końcową część dyskusji nie dotyczy Ciebie. Ani Twego zdjęcia.
    To jest wynik pewnego szumu matrycy, który pojawił się onegdaj, i musi być gdzieś przedyskutowany. A nie wszyscy uczestnicy dyskusji mogą się spotkać np. w Łodzi....
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  5. #75
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar A56
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Rybnik
    Posty
    641
    Siła reputacji
    104
    Moja galeria

    Odp: Wyniki popRAWka 8/2012

    Kol. apz ja potrafię cieszyć się nawet z przegranej, jak wygra ktoś lepszy (tego nauczyło mnie życie). Taka różnica głosów jaką dostałem cieszy, i ja też się cieszę.

  6. #76
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Wyniki popRAWka 8/2012

    Cytat Zamieszczone przez A56 Zobacz posta
    Kol. apz ...
    Nie musisz mi kolegować , tu jest przyjęte tykanie, i jest właściwie postrzegane.
    Witaj w gronie Jedi!
    Pozdrawiam AP.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Podobne wątki

  1. Wyniki popRAWka 7/2012
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 9.07.12, 10:53
  2. Wyniki popRAWka 5/2012
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 146
    Ostatni post / autor: 3.05.12, 14:00
  3. Wyniki popRAWka 5/2012
    By Saboor in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 6.04.12, 22:27
  4. Wyniki popRAWka 4/2012
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 23.03.12, 16:04
  5. Wyniki popRAWka 3/2012
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 6.03.12, 14:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.