Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Tablety

  1. #61
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria

    Odp: Tablety

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Nie za wiele Wymagasz??
    On nie wymaga, On pyta....tylko. Ja też zresztą. Może kupię sobie takiego tambleta... Kto wie, na wywczasy może być.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  2. #62

    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Tablety

    Ja się tam teraz przystawiam do jakiegoś tableta samsunga
    I zawsze jak o tym myślę to mi się przypomina czeska reklama i padam ze śmiechu
    O czym marzy każdy mieszkaniec kamienicy - centralne ogrzewanie lub tańsza wersja jaką jest ogrzewanie elektryczne

  3. #63
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    biesy i czady
    Posty
    403
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Tablety

    Cytat Zamieszczone przez pako29 Zobacz posta
    Ja się tam teraz przystawiam do jakiegoś tableta samsunga...]
    szczerze - nie polecam. jak ma to być wygodne urządzenie np do przeglądania internetu, to najbardziej irytujące jest: proporcje ekranu oraz ciągle wyświetlający się pasek z trzema przyciskami co ogranicza już dość wąski ekran. poza tym system android aż się prosi sam o opytmalizację. ile by nie wsadzili rdzeni i ramu, to nie działa to tak jak powinno. ja skutecznie się wyleczyłem z tabletów na androidzie.
    ***Olympus Stylus 1s***

  4. #64
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Aaale co chcesz od proporcji ekranu ? Obracasz go i jest super. Pasek z 3 przyciskami ? Jakimi ?
    Mało sprawny ? Może jakaś padlina, ale miałeś w ręku np Nexusa 7 ?

    Wysłano z tabletu via Tapatalk.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  5. #65
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria

    Odp: Tablety

    Nie wiem o jakie przyciski chodzi, i co złego w proporcjach ekranu. Jestem z mojego Samsunga 10.1 zadowolony na maxa.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  6. #66
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    biesy i czady
    Posty
    403
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Tablety

    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Aaale co chcesz od proporcji ekranu ? Obracasz go i jest super. Pasek z 3 przyciskami ? Jakimi ?
    Mało sprawny ? Może jakaś padlina, ale miałeś w ręku np Nexusa 7 ?
    ...
    jeżeli chodzi o ekran, to optymalne proporcje wg mnie w tabletach to 4:3, wygodnie się przegląda strony, bo więcej się jej wyświetla (np ipad). co do paska, w androidzie od 4.0 jest pasek z 3 przyciskami, którego nie można schować, więc niepotrzebnie zakrywa część strony. przerobiłem już kilka "flagowych" smartfonów i 2 tablety "flagowe" na androidzie i nie pokochałem tego systemu. więcej nawet nie będę próbował, bo pomimo niesamowitej specyfikacji działa to nie najlepiej. u konkurencji wystarczy 1 rdzeń i 1gb ramu, w urządzeniach z androidem nie wystarcza już 4 rdzenie i 2 gb ramu. jest to niezrozumiałe dla mnie podejście, bo jest to podejście czysto marketingowe - trzeba wciąż sprzedawać, więc dodajmy kolejne rdzenie i ram, bez optymalizacji, a ludzie i tak kupią. rozumiem, że ma dużo zwolenników, ja jednak do nich nie należę. wolę ios i windows phone.
    wydaje mi się, że tablety od microsoftu pracujące na windows 8 pełnym będą optymalnymi, wszechstronnymi urządzeniami - ten sam system co na pc, wszelkie potrzebne gniazda itd. czas pokaże, trzeba poczekać.
    ***Olympus Stylus 1s***

Podobne wątki

  1. Tablety Graficzne
    By GieKa in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 138
    Ostatni post / autor: 6.11.20, 14:11

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.