Strona 234 z 415 PierwszyPierwszy ... 134184224232233234235236244284334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2.331 do 2.340 z 4146

Wątek: Olympus XZ-2

  1. #2331
    | OlyJedi Awatar themoth
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Posty
    623
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    no jaszczur, nawet niezły

    ---------- Post dodany o 20:43 ---------- Poprzedni post był o 20:39 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    Czytaj ze zrozumieniem. Czy ja pisałem , że zakup w OJ to kombinowanie ? Chodziło mi o poprzednie posty np #146

    Jak bym nie wyjeżdżał na urlop w przyszła sobote to zamówił bym w OJ. Ale gwarantowana dostawa to około 10 dni.
    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    Aparat zamówiłem w Polsce . Tylko 50 zł drożej niz u Wujka Olka. Wysyłka w ramach promocji gratis. Stwierdziłem ,że nie ma co kombinować.

    PS Przy okazji pytanie, czy ktoś używa z XZ-2 konwerter TCON -17 ?
    wg mnie, tak właśnie napisałeś, ale to tylko moja subiektywna interpretacja - może nawet wcale, nie taka potrzebna
    e-pl3

  2. #2332
    Jd
    Gość

    Odp: Olympus XZ-2

    Déja vu ??

  3. #2333
    | OlyJedi Awatar MikolajN
    Dołączył
    Apr 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    766
    Siła reputacji
    39
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    Chętnie kupiłbym XZ2 - bezczelnie mówiąc w OlyShopie - ale go tam nie ma A wyjazd blisko i potrzebuję sprzętu dla żony, bo póki co ja jestem pokrzywdzony na urlopach. Zawsze wszystkim robię zdjęcia a sam wracam z jednym, max dwoma wyproszonymi zdjęciami... Kupił bym jej tego kompakta, pstrykała by zdjęcia i coś na pewno dobrego by się wybrało Ale jak nie ma XZ2 to może jednak XZ10? W sumie ma troszkę szerszy kąt, automatyczną przysłonę, bardziej kompaktowy rozmiar i mniej przycisków Tylko co z tymi szumami? Szukałem ale nie znalazłem porównania 1:1 zdjęć robionych XZ2 i XZ10 żeby porównać szczegóły. Ktoś mógłby mi pomóc?

  4. #2334
    | OlyJedi Awatar szamotl
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    121
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    A ja z innej beczki czy podpowie ktoś sposób podłączenia Raynoxa 250 do XZ-2? Jest może jakaś tuleja albo coś innego?
    Musisz przyznać Panie Boże, że Ci pokoju nijak nie zakłócam i proszę tylko, byś mi tą samą miarką odpłacił." Colas Breugnon

  5. #2335
    | OlyJedi Awatar Mcarto
    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Irlandia
    Posty
    1.914
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    Cytat Zamieszczone przez ahutta Zobacz posta
    Timelapsa wbudowanego nie ma. Można zakupic np. takie cudo http://www.digitaltoyshop.com/TM-J_T...2_t2947_6230_1
    Nie ma obsługi aparatu za pomocą telefonu/tableta.
    Qrcze to ja kombinuję z Timelapsami jak koń pod górę a XZ-2 ma już odpowiednie gniazdko.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

  6. #2336
    | OlyJedi Awatar Jacek S
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    Wieliczka
    Posty
    33
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    Cytat Zamieszczone przez MikolajN Zobacz posta
    Tylko co z tymi szumami? Szukałem ale nie znalazłem porównania 1:1 zdjęć robionych XZ2 i XZ10 żeby porównać szczegóły. Ktoś mógłby mi pomóc?
    Kiedyś jaskier1969 robił porównanie, pliki ciągle można pobrać, poniżej linki do Jego postów:
    https://forum.olympusclub.pl/threads...=1#post1060528
    https://forum.olympusclub.pl/threads...=1#post1060739

  7. #2337
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    217
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    Zauważyłem, że podczas robienia zdjęć - gdy aparat jest przekręcony o 90 stopni nie mam możliwości używania zoomu- nie ma żadnej reakcji obiektywu.Też tak macie?

  8. #2338
    | OlyJedi Awatar jaclas
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    TBU
    Posty
    1.903
    Siła reputacji
    64
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    Cytat Zamieszczone przez jurekg Zobacz posta
    Zauważyłem, że podczas robienia zdjęć - gdy aparat jest przekręcony o 90 stopni nie mam możliwości używania zoomu- nie ma żadnej reakcji obiektywu.Też tak macie?
    Sprawdziłem. Po przekręceniu o 90, 180, 270 a nawet 360 stopni zoom działa. Działa w każdej pozycji.

  9. #2339
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    Hmmm, u mnie też nie działa zoom po przekręceniu o dowolny kąt, ale tylko w sytuacji, gdy nie włączę aparatu. Sprawdzałeś, czy jest włączony?
    A na poważnie, nie masz przypadkiem trybu Super Makro włączonego? Wtedy zum nie działa, ale jest komunikat na ekranie.
    The question is, who cares?

  10. #2340
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    217
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-2

    Nie działa w zwykłych trybach (A,S,), ale sporadycznie.Teraz np. działa, ale dziś rano pamiętam, że nie, musiałem wracać body do normalnej pozycji, żeby zoom zadziałał.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.