Strona 405 z 415 PierwszyPierwszy ... 305355395403404405406407 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4.041 do 4.050 z 4146

Wątek: Olympus XZ-2

  1. #4041

    Dołączył
    Feb 2016
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Może canon G7x -1900,- . Sam czekam aż pojawi się w sklepach mark II wtedy cena za jedynkę parę stówek powinna spaść. Jest jeszcze leciwy panasonic Lx7 - 1300,-. Swoją drogo szkoda że olympus nie ma nic z calową matrycą, a stylusa 1 tylko odgrzał .
    Ostatnio edytowane przez GrzegorzG3 ; 12.05.16 o 11:34

  2. #4042
    | OlyJedi Awatar jarod69
    Dołączył
    Apr 2014
    Mieszka w
    FWS
    Posty
    375
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Mój xz-2 poszedł za 1150 zł ale był zadbany (i miał trochę dodatkowych akcesorii w zestawie).
    Najlepszy aparat fotograficzny to ten, który masz przy sobie.

  3. #4043

    Dołączył
    May 2016
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Na rtvagdzone znalazlem tego g7x za 1600 i wlasnie sie zastanawiam. W tej cenie chyba juz nic lepszego nie znajde

  4. #4044

    Dołączył
    Feb 2016
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Za tyle to i ja bym kupił od razu, ale to firma krzak http://www.forumpc.pl/topic/400715-r...kto%C5%9B-zna/

  5. #4045

    Dołączył
    May 2016
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dzieki za czujnosc. Wlasnie poczytalem o nich. Poczekam na prawdziwa okazje.

  6. #4046

    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    XZ-2 Problem z Ostrością !

    Po zrobieniu ponad 2000 fotek, mój XZ-2 (jeszcze na gwarancji) kaprysi ! Fotografie wychodzą nie ostre. Wyłączam aparat , włączam i po włączeniu w identycznych warunkach ta sama fotografia jest super, kilka zdięć i sytuacja się powtarza. Wysłałem aparat do serwisu razem z kartą pamięci po to żeby serwisant mógł zobaczyć o co chodzi. Aparat wrócił z naprawy, 200 fotek i znowu to samo. Dzwoniłem do serwisu i bardzo miła Pani powiedziała że nie powinienem robić zdięć w trybie auto tylko np. w P . Ciekawe czy gdybym kupił samochód i nie wchodziłby mi np. trzeci bieg to dowiedziałbym się że najlepiej tego biegu nie używać ?Wysłałem aparat ponownie , gwarancja się kończy a moja nadzieja na to że aparat będzie sprawny maleje.Podczas ostatniej naprawy napisano że wymieniono jakiś elemeny obudowy ekranu wyświetlacza, ja wcześniej żadnej niesprawności tam nie widziałem.Być może przeczyta to ktoś kto ma wiedzę i podpowie co trzeba naprawić ?

  7. #4047
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.627
    Siła reputacji
    188
    Moja galeria
    Odpowiedź serwisu jest żenująca, ale to już taka będzie coraz częściej, nie tylko w tej sprawie. Często słyszę, że ten typ tak ma. Spróbuj u niezależnych serwisów bo odsyłać go z powrotem to chyba nie ma sensu.

  8. #4048
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.320
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Radoslaw6363 Zobacz posta
    Po zrobieniu ponad 2000 fotek, mój XZ-2 (jeszcze na gwarancji) kaprysi ! Fotografie wychodzą nie ostre. Wyłączam aparat , włączam i po włączeniu w identycznych warunkach ta sama fotografia jest super, kilka zdięć i sytuacja się powtarza. Wysłałem aparat do serwisu razem z kartą pamięci po to żeby serwisant mógł zobaczyć o co chodzi. Aparat wrócił z naprawy, 200 fotek i znowu to samo. Dzwoniłem do serwisu i bardzo miła Pani powiedziała że nie powinienem robić zdięć w trybie auto tylko np. w P . Ciekawe czy gdybym kupił samochód i nie wchodziłby mi np. trzeci bieg to dowiedziałbym się że najlepiej tego biegu nie używać ?Wysłałem aparat ponownie , gwarancja się kończy a moja nadzieja na to że aparat będzie sprawny maleje.Podczas ostatniej naprawy napisano że wymieniono jakiś elemeny obudowy ekranu wyświetlacza, ja wcześniej żadnej niesprawności tam nie widziałem.Być może przeczyta to ktoś kto ma wiedzę i podpowie co trzeba naprawić ?
    u mnie po 3000 zdjęć nadal wszystko działa poprawnie
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #4049
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Tarnów/Kraków
    Posty
    900
    Siła reputacji
    80
    Moja galeria
    Ja i tak przez ponad 3 lata użytkowania XZ-2 nigdy nie robiłem zdjęć na auto, bo aparat potrafił w tym trybie znikąd nagle zrobić zdjęcie jakby "zamglone". Ale odpowiedź serwisu rzeczywiście oryginalna.

  10. #4050
    | OlyJedi Awatar szamaniec
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Poręba
    Posty
    1.401
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Radoslaw6363 Zobacz posta
    Po zrobieniu ponad 2000 fotek, mój XZ-2 (jeszcze na gwarancji) kaprysi ! Fotografie wychodzą nie ostre. Wyłączam aparat , włączam i po włączeniu w identycznych warunkach ta sama fotografia jest super, kilka zdięć i sytuacja się powtarza. Wysłałem aparat do serwisu razem z kartą pamięci po to żeby serwisant mógł zobaczyć o co chodzi. Aparat wrócił z naprawy, 200 fotek i znowu to samo. Dzwoniłem do serwisu i bardzo miła Pani powiedziała że nie powinienem robić zdięć w trybie auto tylko np. w P . Ciekawe czy gdybym kupił samochód i nie wchodziłby mi np. trzeci bieg to dowiedziałbym się że najlepiej tego biegu nie używać ?Wysłałem aparat ponownie , gwarancja się kończy a moja nadzieja na to że aparat będzie sprawny maleje.Podczas ostatniej naprawy napisano że wymieniono jakiś elemeny obudowy ekranu wyświetlacza, ja wcześniej żadnej niesprawności tam nie widziałem.Być może przeczyta to ktoś kto ma wiedzę i podpowie co trzeba naprawić ?
    Sądzę że najpierw należy naprawić serwis - to żadna łaska gdy aparat jest na gwarancji. Walczyłbym do skutku.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.