Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Co robicie żeby się fotograficznie rozwijać ?

  1. #41
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Co robicie żeby się fotograficznie rozwijać ?

    Poza czytaniem i ogladaniem zdjęć na OC biore aparat na rowerowe wedrówki i w wybranych miejscach robie zdjecia. Następnie bedę chciał do tych miejsc powrócić i wykonać je jeszcze kilka razy przy innym oswietleniu, porach dnia. Mam nadzieje, że pomoże mi to zrozumieć rolę światła w fotografii, a różne kadry tych samych miejsc również pomogą w przyszłym kadrowaniu.

    Z kadrami mam ten problem, że mam mały i nieczytelny wyswietlacz i teoretycznie dobre kadry w momencie wykonywania zdjęcia w domu na monitorze wychodzą przecietnie. Wiem, że aparat sam zdjęć nie robi i nawet iphonem można zrobić dobre zdjęcie (kadr) ale jednak jak mam okazję zrobić zdjęcie aparatem z wizjerem to efekt kadrowania jest o niebo lepszy

  2. #42
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    okolice P-ń
    Posty
    1.064
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria

    Odp: Co robicie żeby się fotograficznie rozwijać ?

    Patrzę na ręce najlepszym.
    Rolleicord, Canon
    flickr

  3. #43
    | OlyJedi Awatar Mcarto
    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Irlandia
    Posty
    1.914
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria

    Odp: Co robicie żeby się fotograficznie rozwijać ?

    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Nadal nie moge sie przelamac do streeta, chcialbym zrobic 100 faces, na pewno znacie temat ale jakos nie potrafie z butami sie wpychac czasem w sfery wrecz intymne zarezerwowane dla prywatnosci.

    Mam kolegow, co na odwage sobie golna i wtedy atakuja temat.
    Janeczek i bez kielicha da radę robić streeta i jeszcze z tego czerpać przyjemność. Łamanie prywatności? też nie wszędzie się wpycham.
    Rok czasu zajęło mi wychowanie u siebie pewnych odruchów i ogólnie zapoznanie się z pracą na ulicy. Teraz potrafię strzelić centralnie fotkę tak, że osoba fotografowana praktycznie nie zdaje sobie z tego sprawy ew. myśli, że chyba to jednak nie ona była celem
    Muszę jeszcze ćwiczyć warsztat i nauczyć się szybciej wyłapywać odpowiednie "momenty".
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

Podobne wątki

  1. Co zmienić żeby było lepiej...?
    By szpila9 in forum E-System
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14.11.07, 11:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.