Strona 2 z 392 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 3919

Wątek: Bodzipkowe różności

  1. #11
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    Fotki fajne.
    Bodzip i Bodzipek czyli Dr. Jekyll and Mr. Hyde.
    Zobaczymy w którym wątku, która osobowość będzie dominować?
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  2. #12
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    7.301
    Siła reputacji
    364
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Ula, dzięki za odwiedziny
    a proszę bardzo
    polecam się na przyszłość

    a seria z konikami - cudowna - zwłaszcza że uwielbiam te stworzenia
    choć jak jestem blisko nich - to stracha trochę mimo wszystko mam
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

    gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22



  3. #13
    dzarro
    Gość

    Odp: Bodzipkowe różności

    Ponieważ dział nosi jednak tytuł "ocena zdjęć" dlatego - odchodząc na chwilę od poetyki sympatycznych koleżeńskich pogaduszek - dodam jednak od siebie, że światło na tych zdjęciach - zwłaszcza na pierwszych - jest po prostu masakryczne, a jaskrawość zieleni wręcz depresyjna. Zdjęcia z konikami nieco lepsze ale bardzo przeciętnie kadrowane(pierwsze jest wręcz słabe pod tym względem). Żeby było jasne - osobiście nie widzę nic zdrożnego w tym, że ktoś sobie robi wycieczkowe zdjęcia a koledzy się wpisują, że fajnie. Ja bym jednak postulował, żeby stworzyć jakiś dział wycieczkowy dla tego rodzaju fotografii. Forumowa "młodzież" ogląda sobie potem takie zdjęcia i dostaje całkowicie fałszywy komunikat, że to są wzorce szczególnie godne naśladowania.

  4. #14
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    Zdjęcie nr 3 po prostu musi być zielone wściekle, inny kolor by tu nie pasował.... takie zielone piekiełko...
    I to mi się bardzo podoba, ale ja jestem chyba skrzywionym i staromodnym plastykiem.....

    Bodzip, Dzarro ma trochę racji........

    ---------- Post dodany o 11:26 ---------- Poprzedni post był o 11:25 ----------

    I przypominam że Bodzipową to ja wymyśliłem (Nawiązujęc do Twego wstępu)
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  5. #15
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.001
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    Cytat Zamieszczone przez dzarro Zobacz posta
    Ponieważ dział nosi jednak tytuł "ocena zdjęć" dlatego - odchodząc na chwilę od poetyki sympatycznych koleżeńskich pogaduszek - dodam jednak od siebie, że światło na tych zdjęciach - zwłaszcza na pierwszych - jest po prostu masakryczne, a jaskrawość zieleni wręcz depresyjna. Zdjęcia z konikami nieco lepsze ale bardzo przeciętnie kadrowane(pierwsze jest wręcz słabe pod tym względem). Żeby było jasne - osobiście nie widzę nic zdrożnego w tym, że ktoś sobie robi wycieczkowe zdjęcia a koledzy się wpisują, że fajnie. Ja bym jednak postulował, żeby stworzyć jakiś dział wycieczkowy dla tego rodzaju fotografii. Forumowa "młodzież" ogląda sobie potem takie zdjęcia i dostaje całkowicie fałszywy komunikat, że to są wzorce szczególnie godne naśladowania.
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Bodzip, Dzarro ma trochę racji........

    ---------- Post dodany o 11:26 ---------- Poprzedni post był o 11:25 ----------

    I przypominam że Bodzipową to ja wymyśliłem (Nawiązujęc do Twego wstępu)
    Masz / macie rację, ale tylko trochę
    Każdy ma inny gust i inne kryteria i też nie chciałbym aby młodzi koledzy brali wzorzec z śmietnika. No nie mówi do mnie to zdjęcie -> https://galeria.olympusclub.pl/displ...bum=6121&pos=4 już nie będę wspominał o trywialnym kadrowaniu
    No, tośmy sobie pogadali - mam nadzieję że miłość do mnie czujesz ? pax, pax
    Nawiązując do zdjęć, tak - światło było okropne, po cieniach widać że prawie pionowo świeciło. Na grzbietach koników na ostatnim zdjęciu widać przepały. I tak cud że tyle udało mi się wyciągnąć. Pomysł z wątkiem wakacyjnym już był, i się nie przyjął. Ale nic straconego.

    Ruiny fortu Przemyśl w Bolestraszycach - Żurawicy dla Uli oczywiście

    9.
    10.
    11.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #16
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    No tak, dla Uli to wszystko.
    A co dla reszty oglądaczy ?
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

  7. #17
    dzarro
    Gość

    Odp: Bodzipkowe różności

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Masz / macie rację, ale tylko trochę
    Każdy ma inny gust i inne kryteria i też nie chciałbym aby młodzi koledzy brali wzorzec z śmietnika. No nie mówi do mnie to zdjęcie -> https://galeria.olympusclub.pl/displ...bum=6121&pos=4 już nie będę wspominał o trywialnym kadrowaniu
    No, tośmy sobie pogadali - mam nadzieję że miłość do mnie czujesz ? pax, pax


    11.
    Oczywiście wątek dotyczy Twoich zdjęć - więc rękawicy nie będę podejmował. Tobie i kolegom życzę jeszcze więcej dobrego samopoczucia.

  8. #18
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    Moim zdaniem to dobrze, że wypowiadają się i ci, którzy oceniają, krytykują, doradzają jak i ci, którzy napiszą parę pozytywnych slów ku pokrzepieniu. Ja jestem tym początkującym i w pracach Bodzip podoba mi się naturalność i brak nadmiernego uwielbienia do PS. Oczywiście zdjęcie nr. 3 jest strasznie zielone i tez mnie razi po oczach ale generalnie uważam, że zdjęcia są OK i wolę je od tych idealnych, które swoje piekno zawdzięczają głównie pracochłonnej pracy z PS.

  9. #19
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.001
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    Cytat Zamieszczone przez henry1 Zobacz posta
    No tak, dla Uli to wszystko.
    A co dla reszty oglądaczy ?
    A dla Pań i reszty oglądaczy kwiatki z Bolestraszyc

    12.
    13.
    14.

    ---------- Post dodany o 17:11 ---------- Poprzedni post był o 17:08 ----------

    Cytat Zamieszczone przez pers Zobacz posta
    Moim zdaniem to dobrze, że wypowiadają się i ci, którzy oceniają, krytykują, doradzają jak i ci, którzy napiszą parę pozytywnych slów ku pokrzepieniu. Ja jestem tym początkującym i w pracach Bodzip podoba mi się naturalność i brak nadmiernego uwielbienia do PS. Oczywiście zdjęcie nr. 3 jest strasznie zielone i tez mnie razi po oczach ale generalnie uważam, że zdjęcia są OK i wolę je od tych idealnych, które swoje piekno zawdzięczają głównie pracochłonnej pracy z PS.
    Tam po prostu tak było - zielone krzaczory, zielone liście, zielona rzęsa na wodzie. Jest ciut niebieskiego i jeden pień. Nie będę upiększał przyrody. Też nie chcę podejmować rękawicy, ale wolę las niż śmietnik. Sorry.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  10. #20
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: Bodzipkowe różności

    Ty powiedz Ty mi, Bodzipku kiedy Ty na te wszystkie wycieczki czas znajdujesz
    Aż Ci zazdroszczę
    The question is, who cares?

Podobne wątki

  1. e-620 różności
    By RadioErewan in forum E-System
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25.03.09, 08:45
  2. Moje różności
    By and_z in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 19.06.08, 09:57
  3. Różne różności...
    By thethomson in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 31.05.07, 21:24
  4. różności
    By pietro77 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11.12.06, 17:18
  5. Różności Twardego
    By Twardy in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12.02.05, 11:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.