Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: zdjęcie do dowodu osobistego

  1. #21
    Awatar GrzegorzSz
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Amstelveen
    Posty
    58
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

    Odp: zdjęciie do dowodu osobistego

    ot taki mój kaprys pomyślałem zrobie zdjęcie do prawa jazdy spojrzałem na stare prawo jazdy na zdjęcie zrobiłem podobne zaniosłem do wywołania a pan fotograf powiedział że złe i nie wywołał ,próbowałem się czegoś od niego dowiedzieć ale stwierdził że przecież mówi że złe i się nie nadaje i to był koniec dyskusji.
    Stąd ten temat na forum
    zdjęcia zrobiłem za domem na tle jasnej ściany pomniejszyłem wrzuciłem 8 na format 10x15 i wszystko wyszło dobrze fotograf wywołał ja zapłaciłem 2 zl i wszyscy są zadowoleni zwłaszcza żona bo będzie miała nowe prawo jazdy
    a przy okazji wyszedł z tego mały poradnik jak domowym sposobem zrobić sobie zdjęcie do dowodu lub prawa jazdy wprawdzie zysk nie wielki a satysfakcja duża
    E-520 14-54 f 2,8 70-300 f 4 stałka 50mm f 2.0
    --------------------------------------------------
    moja galeria http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=25234

  2. #22
    | OlyJedi
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    4.770
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria

    Odp: zdjęciie do dowodu osobistego

    Fajny temat plus do rep ode mnie

    ale proszę P.T. Moderatorów o poprawienie orta w tytule (podwójne "i") żeby wyszukiwarka w przyszłości problemów nie miała.

  3. #23
    | OlyJedi Awatar irek50
    Dołączył
    May 2005
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria

    Odp: zdjęciie do dowodu osobistego

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzSz Zobacz posta
    ot taki mój kaprys pomyślałem zrobie zdjęcie do prawa jazdy spojrzałem na stare prawo jazdy na zdjęcie zrobiłem podobne zaniosłem do wywołania a pan fotograf powiedział że złe i nie wywołał ,próbowałem się czegoś od niego dowiedzieć ale stwierdził że przecież mówi że złe i się nie nadaje i to był koniec dyskusji.
    Stąd ten temat na forum
    zdjęcia zrobiłem za domem na tle jasnej ściany pomniejszyłem wrzuciłem 8 na format 10x15 i wszystko wyszło dobrze fotograf wywołał ja zapłaciłem 2 zl i wszyscy są zadowoleni zwłaszcza żona bo będzie miała nowe prawo jazdy
    a przy okazji wyszedł z tego mały poradnik jak domowym sposobem zrobić sobie zdjęcie do dowodu lub prawa jazdy wprawdzie zysk nie wielki a satysfakcja duża
    ------------
    Każdy inteligentny człowiek poradzi sobie z jednym zdjęciem ... przy robocie seryjnej trzeba mieć odpowiednią technikę, aby zdjęcia podobały się klientom i przyjmującym zdjęcia urzędnikom... a u mnie ci urzędnicy też się fotografują
    ------
    Saboor: Dlatego jest zbyt mała podaż moich modelek na OC .... może choć jedną wycinarkę wymiarową kupię
    Ostatnio edytowane przez irek50 ; 31.07.12 o 20:55

  4. #24
    Awatar GrzegorzSz
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    Amstelveen
    Posty
    58
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria

    Odp: zdjęciie do dowodu osobistego

    Cytat Zamieszczone przez irek50 Zobacz posta
    ------------
    Każdy inteligentny człowiek poradzi sobie z jednym zdjęciem ... przy robocie seryjnej trzeba mieć odpowiednią technikę, aby zdjęcia podobały się klientom i przyjmującym zdjęcia urzędnikom... a u mnie ci urzędnicy też się fotografują
    ------
    Saboor: Dlatego jest zbyt mała podaż moich modelek na OC .... może choć jedną wycinarkę wymiarową kupię

    jasna sprawa że zawodowcy mają swoje sprawdzone sposoby ja te 8 zdjęć wklejałem jedno po drugim bez programu upychacz straciłem dużo więcej czasu ale jak się chce to można sobie poradzić samemu
    E-520 14-54 f 2,8 70-300 f 4 stałka 50mm f 2.0
    --------------------------------------------------
    moja galeria http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=25234

  5. #25
    | OlyJedi Awatar irek50
    Dołączył
    May 2005
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria

    Odp: zdjęciie do dowodu osobistego

    Uzupełnię wątek ...Obecnie często potrzeba wysyłać zdjęcia na uczelnie albo do podań do pracy w wersji cyfrowej... Zwykle należy to robić w formacie 2x2,5cm przy 300dpi co daje w pikselach 236x295 ... plik wyjściowy w jpg nie powinien przekraczać 50Kb co robimy sterując kompresją... Niektóre uczelnie albo firmy mają inne wymagania...

Podobne wątki

  1. Uanologowić zdjęcie
    By fotomic in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 30.09.09, 07:37
  2. Zdjęcia do dowodu, itp.
    By jamek in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22.11.07, 10:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.