Strona 3 z 81 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 807

Wątek: E-7

  1. #21

    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Warszawa, tja.
    Posty
    54
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

    Odp: E-7

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    martwić się winni ci, co potencjalnie chcą go zanabyć.
    Ja nie mam zamiaru go nabyć, a się martwię, bo jeśli pogłoski o śmierci E-Systemu okażą się przesadzone, to niestety deprecjacja cen obiektywów (na których z kolei mi zależy) zwolni, jeśli nawet się nie odwróci w niektórych przypadkach. Z drugiej strony, gdyby powstało jeszcze coś z serii E-xx lub lepiej E-xxx (bo E-x to nie mój target a i kwoty nieosiągalne dla mnie), to za te kilka lat też będzie mnie interesować, bo może wymienię obecne body.

  2. #22
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: E-7

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    O! I to jest słuszna słuszność, jeszcze dodam że martwić się winni ci, co potencjalnie chcą go zanabyć.
    Ale, to tylko zbożne życzenie.
    Gdyby był on w odpowiednim dla mnie czasie, tj. wiosną 2012r. dołożyłbym nieco i zakupiłbym duża puszkę w miejsce małej. W przyszłym roku? Nie wiem jakie będę miał szkła i i czy moje nowe body będzie wciąż dla mnie wystarczającym. Bo może będę już w czasie żeglugi do żółtego lub czerwonego, kto to dziś może wiedzieć?
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria

    Odp: E-7

    ja miałem E30 dwa tygodnie i strzeliła mi migawka... szybko naprawili i działa już trzeci rok... posiadam też E5, z którego jestem cholernie zadowolony, mam prawie codziennie radochę a to na łące strzelając robaczki, a to w miejskich bramach szukając wspomnień sprzed lat... nie używam filtrów artystycznych i tym bardziej możliwości filmowania, moim zdaniem kompletnie nie potrzebny bajer w tej klasy sprzęcie... E7 pod koniec 2013? świetnie jestem jak najbardziej za!... dla mnie wstrzelą się idealnie...
    a ludziom niestety nigdy się nie dogodzi.... będzie to źle, nie będzie to jeszcze gorzej... ja czekam i spokojnie odkładam...

  4. #24
    | OlyJedi Awatar Karampuk
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Włocławek - miasto nad Wisłą
    Posty
    538
    Siła reputacji
    32
    Moja galeria

    Odp: E-7

    a cóż to jeszcze E-7 się nie ukazał, a już jest zły? Tosz to jakaś świecka tradycja czy co?
    Każden, który będzie źle mówił o E-7 przed jego się ukazaniem i podaniem specyfikacji powinien być skazany na banicje i wydalony z Unii Europejskiej
    No dobra jak nie banicja to przynajmniej palec wskazujący prawej ręki w gips powinien mieć obsadzony aż do chwili ukazania się w/w modelu
    Ostatnio edytowane przez Karampuk ; 27.07.12 o 22:55
    XZ-2|D800E|moje 500px

  5. #25
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: E-7

    Cytat Zamieszczone przez Karampuk Zobacz posta
    a cóż to jeszcze E-7 się nie ukazał, a już jest zły? Tosz to jakaś świecka tradycją czy co?
    Każden, który będzie źle mówił o E-7 przed jego się ukazaniem i podaniem specyfikacji powinien być skazany na banicje w wydalony z Unii Europejskiej
    No dobra jak nie banicja to przynajmniej palec wskazujący prawej ręki w gips powinien mieć obsadzony aż do chwili ukazania się w/w modelu
    Masz rację nie wiadomo onim nic jeszcze poza numerkiem, jakiby nie był bedzie lepszy od poprzedników, ale popatrz jak szybki jest postęp w matrycach u wiodących producentów, czy on będzie mógł tych innych dogonić? Zobaczymy.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  6. #26
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria

    Odp: E-7

    trzeba wierzyć w szczęśliwą siódemkę...

  7. #27
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: E-7

    Na razie narzekanie lub chwalenie to takie dzielenie skóry na żywym niedźwiedziu.
    Moje spostrzeżenia:
    użytkownicy (nie producenci) podśmiechiwali się trochę z Olympusa że z matrycy wielkości paznokcia nie można zrobić dobrego zdjęcia i jeszcze ma czelność (Olympus) aspirować do grona profesjonalistów.
    Na początku pewnie to była prawda. Dużo nadrobiono świetnymi szkłami i softem.
    Myślę, że naprawdę z tego kawałka krzemu wyciśnięto ostatnie soki - przykładem PEN-y trzecie i E-5.
    Jeśli w OMD nie ma nowej matrycy to inżynierowie Olympusa wznieśli się na wyżyny swoich możliwości, jeśli nie - czyli w OMD jest matryca innego producenta niż dotychczas, to przy tym poziomie programowania osiągi nowego E-7 mogą być zaskakująco wysokie.
    Wyciśnięcie wszystkiego z matryc Panasa, i zastosowanie tej samej technologii dla matryc Sonego ? - powinno dać zadziwiające wyniki.

    A że mam sporą szklarnię do dużego 4/3, więc czekam spokojnie.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #28
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria

    Odp: E-7

    tutaj nie chodzi o to , ze E-7 bedzie , albo nie ?
    tylko o polityke firmy OLYMPUS !!
    najnormalniej w swiecie olewa uzytkowników puszek E-xx/xxx
    jak masz szkła i nie chcesz stracić na odsprzedazy to kup E-X, zapłac górę pieniędzy - albo spadaj
    mnie nie jest potrzebne "duze" body , na dodatek uszczelniane !!
    ja jestem zainteresowany małym/srednim body z nowszą matrycą i mozliwościa filmowania , czy to takie duże oczekiwania w roku 2012 ?
    nie jestem zainteresowany wymiana szklarni , ani uzywaniem protez w postaci korpusu m4/3 + szkła 4/3
    wizjer elektroniczny w OMD moim zdaniem to poracha !! panowie inzynierowie z O mogli sobie kupić Sony A77 i zobaczyć jak powinien wygladać
    meczy mnie juz puszczanie newsa bedzie E ,z potwierdzonego źródła FT2 , albo FT4
    wszyscy juz mają mikrusy, nawet Camoń, chwila moment i Olek zostanie z tyłu z m4/3 i co wtedy ?
    N, C nie beda czekali i nie sa chetni do podziału tortu, mam wrazenie ze O nie rozumie tego wszystkiego, a szkoda !!
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  9. #29
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: E-7

    Cytat Zamieszczone przez viruuss Zobacz posta
    tutaj nie chodzi o to , ze E-7 bedzie , albo nie ?
    tylko o polityke firmy OLYMPUS !!
    najnormalniej w swiecie olewa uzytkowników puszek E-xx/xxx
    jak masz szkła i nie chcesz stracić na odsprzedazy to kup E-X, zapłac górę pieniędzy - albo spadaj
    mnie nie jest potrzebne "duze" body , na dodatek uszczelniane !!
    ja jestem zainteresowany małym/srednim body z nowszą matrycą i mozliwościa filmowania , czy to takie duże oczekiwania w roku 2012 ?
    nie jestem zainteresowany wymiana szklarni , ani uzywaniem protez w postaci korpusu m4/3 + szkła 4/3
    wizjer elektroniczny w OMD moim zdaniem to poracha !! panowie inzynierowie z O mogli sobie kupić Sony A77 i zobaczyć jak powinien wygladać
    meczy mnie juz puszczanie newsa bedzie E ,z potwierdzonego źródła FT2 , albo FT4
    wszyscy juz mają mikrusy, nawet Camoń, chwila moment i Olek zostanie z tyłu z m4/3 i co wtedy ?
    N, C nie beda czekali i nie sa chetni do podziału tortu, mam wrazenie ze O nie rozumie tego wszystkiego, a szkoda !!
    Naprawdę nie rozumiem Twojej logiki.
    Piszesz, że masz szkła 4/3, więc pewnie i puszkę też masz. Zepsuła się ? Powiedz po co kupować nowe, jeśli jest dobra.
    Czy robi gorsze obrazki ? - przecież wtedy gdy ją kupowałeś to była genialna, bo inaczej nie wydał byś tyle kasy.
    Chcesz się rozwijać i robić lepsze zdjęcia, a nie chcesz jak to jeden z naszych kolegów nazwał "kastratów" - to sprzedajemy swoje zabawki i nie jęczymy.

    I jeszcze na koniec - co znaczy słowo "poracha" ?
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  10. #30
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    89
    Moja galeria

    Odp: E-7

    Nie wiem jak to ogolnie wyglada, ale chyba jestem w tej grupie mniejszosci, ktora puszki super pro a la E-7 (jednocyfrowej) nie potrzebuje, nie kreci mnie tez OM-D (bo.. za male toto i ma pare minusow jednak). Za to z wielka radoscia przywitalbym teraz juz nastepce semi pro w segmencie E-XX - nazwijmy go E-50, z podrasowana matryca z OM-D. Moze jestem osamotniony w tym marzeniu.. jak sie nie spelni to w polowie roku 2013 na 100% nie bede juz uzywal Olympusa jako glownej puszki.. i tyle w temacie.

    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.