Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 143

Wątek: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

  1. #11
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Cytat Zamieszczone przez bufetowa Zobacz posta
    Saboor, chyba nie spodziewasz się, że autor odpowie Ci, że specjalnie fotografuje "nieciekawej urody modelki" lub że specjalnie ukazuje ich mankamenty
    A czort jewo znajet', no może autor nie, ale ktoś kto czuje blues'a? Jest bardziej kumaty niż ja, wiesz taki Illuminate mi wyłoży istotę
    sprawy?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  2. #12
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Absolutnie nie zgadzam się, że portrety/akty powinny przedstawiać kobiety "niewątpliwej urody". Niewątpliwość zarezerwowana jest dla "gołych bab" na okładki CKM, Playboya i szafki w szatni stoczniowej.

  3. #13
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Saboorq, uroda to rzecz absolutnie względna, każdy ocenia ją inaczej. Rubens chyba nie byłby zadowolony z Twojego punktu widzenia, oczywiście gdyby kupił w końcu aparat fotograficzny Sposób pokazania modelki to już inna sprawa i tu jest moim zdaniem pole do dyskusji.
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  4. #14
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Cytat Zamieszczone przez bufetowa Zobacz posta
    Absolutnie nie zgadzam się, że portrety/akty powinny przedstawiać kobiety "niewątpliwej urody". Niewątpliwość zarezerwowana jest dla "gołych bab" na okładki CKM, Playboya i szafki w szatni stoczniowej.
    Eee niee, bliżej mi do pitagorejczyków, niż modelek z biustem "jak stąd do przyszłości" bo takie chyba są rezerwowane do CKM czy Raczka.
    A ja chcę zrozumieć jakim cudem nie znając historii, czy charakteru dziewczęcia, mam widzieć piękno jej duszy?? Co ja DŚ jestem czy co?

    ---------- Post dodany o 15:45 ---------- Poprzedni post był o 15:43 ----------

    Cytat Zamieszczone przez romek1967 Zobacz posta
    Saboorq, uroda to rzecz absolutnie względna, każdy ocenia ją inaczej. Rubens chyba nie byłby zadowolony z Twojego punktu widzenia, oczywiście gdyby kupił w końcu aparat fotograficzny Sposób pokazania modelki to już inna sprawa i tu jest moim zdaniem pole do dyskusji.
    O! No właśnie o to mi chodzi! Przecież dziewczę lichej urody, też można przedstawić tak by eksponować jej zalety, a nie podkreślać z mocą wady.
    Potem tłumacząc to inną stroną piękna.
    +1 romq

    ---------- Post dodany o 15:48 ---------- Poprzedni post był o 15:45 ----------

    Skoro wiadomo ossochozi, to ja sobie teraz poczekam i poczytam, a może nawet pojmę co nieco.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  5. #15
    darkelf
    Gość

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    CKM to plastik, w Playboyu bywają dobre akty (nie kupuję w ostatnich latach Playboya ale kojarzę stare numery, poza tym sesja MM była na początku Playboya). Nie mieszajcie obu stylów bo są różne.

  6. #16
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Pytanio stwierdzenie:

    Zalezy kto i komu te cycki i inne przyrodzenia robi...

    pozdrowionka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  7. #17
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Bo z urodą to trochę jest tak, że to co się komuś podoba inny uzna za brzydotę. Mnie na przykład zdecydowanie bardziej zafascynuje gdy modelka/dziewczyna ma jakiś drobny defekt niż taka idealna obrobiona dodatkowo w PS.

  8. #18
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    A czort jewo znajet', no może autor nie, ale ktoś kto czuje blues'a? Jest bardziej kumaty niż ja, wiesz taki Illuminate mi wyłoży istotę
    sprawy?

    Ja myślę, czasem mi się zdarza, więc myślę, że biez poł litra nie rozbierioż..... tego tematu....
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  9. #19
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Bo to, epicurejczyku nie jest problem, a zjawisko jak dla mnie dziwne.
    Wyobraź sobie dziewczę o buzi nijakiej, dużej dysproporcji biustu (prawej lewej piersi) pozujące do aktu,
    w pozycji eksponującej wszystkie jej mankamenty.
    Gdzie tu sens, albo choć artyzm??
    To wyczerpuje temat. Dobry fotograf pokazuje mocne strony modelki.
    Ostatnio edytowane przez Karol ; 25.07.12 o 17:27 Powód: Kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji

  10. #20
    | OlyJedi Awatar Lolita
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Za siedmioma lasami...
    Posty
    4.021
    Siła reputacji
    194
    Moja galeria

    Odp: Akt i portret pytanie do fachowców/rzemieślników w tej materii

    Rozumiem doskonale o czym Saboor piszę.
    Jako kobieta lubię ładnych kobiecych aktów, ładnych i kształtnych kobiet pokazane w ładny sposób. I uważam, że kobieta jest dużo wdzięczniejsza w akcie niż facet
    Widząc wychudzoną, nieciekawej urody (msz oczywiście) kobietę pokazana na dodataku w nieciekawym świetle aż mnie dreszcze telepią.
    O kształcie i rozmiarach piersi się nie będę rozpysiwać, bo jedni lubią smoczki (brrrrr), a drudzi wychowali się na Plejbojach (też brrrr ).
    Lola vel Sharlotta >>Sekretarka Prezesa TWA<< <3 Pierwszy zmarzluch forumowy <3
    Nie jestem starą babcią Zlotowiczka: 7

Podobne wątki

  1. Pytanie do fachowców o jakość.
    By zubek59 in forum Dyktafony
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28.06.10, 18:14
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29.11.08, 23:06

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.