Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Nasze dzieci - temat zbiorowy

  1. #11
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Szatanu (ten) wiec jednoznacznie...
    Mirku,

    dzieci to sliski temat, zakladam, ze kazdy powkleja swoje i nie bedziemy sie doszukiwac dziury w calym...

    pozdroofka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar abir
    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    4.001
    Siła reputacji
    341
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Nie proponowałem dyskusji. Wy się na Wiejską nadajecie , dyskutanci - malkontenci. Przypomina mi się scena z "Rejsu" , gdzie przed głosowaniem należało przedyskutować metodę głosowanie w sprawie metody głosowania. Nie każę nikomu wstawiać intymnych zdjęć, a to że temat ryzykowny to co, to tabu? temat, jak temat. Mirek - mnie ojciec chował po normalnemu, (nie bezstresowo). Dopóki nie mam nic sobie do zarzucenia nie interesuje mnie co "sąsiad" o tym myśli. Czy to jest śliskie zdjęcie?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P4078186.JPG
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	698,9 KB
ID:	66780
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

    Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

  3. #13
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Cytat Zamieszczone przez abir Zobacz posta
    Każdy z nas ma wiele zdjęć dzieci w prywatnej galerii.
    Oczywiście mowa o zdjęciach własnych dzieci?

  4. #14
    | OlyJedi Awatar abir
    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    4.001
    Siła reputacji
    341
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
    Oczywiście mowa o zdjęciach własnych dzieci?
    oczywiście, i tylko te pozytywne, wesołe, może pokazujących emocje dzieci, ich sukcesy i porażki, a nie z negatywnym podtekstem
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

    Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

  5. #15
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Cytat Zamieszczone przez abir Zobacz posta
    Nie proponowałem dyskusji. Wy się na Wiejską nadajecie , dyskutanci - malkontenci. Przypomina mi się scena z "Rejsu" , gdzie przed głosowaniem należało przedyskutować metodę głosowanie w sprawie metody głosowania. Nie każę nikomu wstawiać intymnych zdjęć, a to że temat ryzykowny to co, to tabu? temat, jak temat. Mirek - mnie ojciec chował po normalnemu, (nie bezstresowo). Dopóki nie mam nic sobie do zarzucenia nie interesuje mnie co "sąsiad" o tym myśli. Czy to jest śliskie zdjęcie?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P4078186.JPG
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	698,9 KB
ID:	66780
    Widzisz.To ze nie proponowales dyskusji to nie znaczy,ze nie mozna dyskutowac-demokracja,no nie??.Mnie tez wychowano normalnie,ja tez wychowalem mysle,ze normalnie.Moje dzieci tez chyba normalnie wychowaly,i wychowuja.Tez mam zdanie,sasiada,proboszcza,polityka gleboko i w ciemnym miejscu.
    Czy sliskie to zdjecie czy nie to nie mnie oceniac.Ale jest ladne i podobac sie moze dla wielu osob.
    Ja nie mam nic przeciwko wstawianiu jakichkolwiek zdjec,widzalem ich miliony i widuje nadal,nie wykorzystuje ich do dziwnych celow i przed tym przestrzegalem.Widzialem zdjecia wstawone przez zadowolona mame nastolatki,gdzie w innej witrynie jej twarz byla dostawiona do innego kurpusu i przed tym przestrzegam.

  6. #16
    | OlyJedi Awatar abir
    Dołączył
    Jun 2009
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    4.001
    Siła reputacji
    341
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Widzisz.To ze nie proponowales dyskusji to nie znaczy,ze nie mozna dyskutowac-demokracja,no nie??.Mnie tez wychowano normalnie,ja tez wychowalem mysle,ze normalnie.Moje dzieci tez chyba normalnie wychowaly,i wychowuja.Tez mam zdanie,sasiada,proboszcza,polityka gleboko i w ciemnym miejscu.
    Czy sliskie to zdjecie czy nie to nie mnie oceniac.Ale jest ladne i podobac sie moze dla wielu osob.
    Ja nie mam nic przeciwko wstawianiu jakichkolwiek zdjec,widzalem ich miliony i widuje nadal,nie wykorzystuje ich do dziwnych celow i przed tym przestrzegalem.Widzialem zdjecia wstawone przez zadowolona mame nastolatki,gdzie w innej witrynie jej twarz byla dostawiona do innego kurpusu i przed tym przestrzegam.
    pod tym mogę się podpisać
    Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują

    Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

  7. #17
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Trzeba uważać, po prostu. Zwłaszcza gdy przechodzimy do sfery prywatnej. A rodzina taką jest. Autocenzura musi działać z większym wyczuciem.

  8. #18
    | OlyJedi Awatar waruga
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Posty
    12.556
    Siła reputacji
    306
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Cytat Zamieszczone przez abir Zobacz posta
    Każdy z nas ma wiele zdjęć dzieci w prywatnej galerii. Jedne wesołe, śmieszne, inne przypominają jakieś wydarzenia, do innych jeszcze mamy specjalny stosunek emocjonalny. Zapraszam do otwartego wątku. Proponuję, aby na zdjęciach były same dzieci bez osób dorosłych. Na początek mały kolaż, potem zdjęcia pojedyncze.
    1.Załącznik 66776 2.Załącznik 66777
    pozdrawiam
    Mix fajny
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

  9. #19
    | OlyJedi Awatar marek7001
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Posty
    905
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    No i na dzień dobry swoimi wywodami /nic nie wnoszącymi/ możecie zniechęcić człowieka @abir dajcie czasami na luz...
    Były: 3 Canony PS, 2 Lumixy FZ, 2 Olympusy E-System /14-54II, 40-150/, Nikon D5000 /18-105/, E-PL2, E-PL3, E-PL5 /14-42, 14-150,12-50, 40-150, 14/2.5, 20/1.7, 45/1.8, Nokia LUMIA 920, 930 GOLD, LG G4, G5,G6, G7, Huawei P30 Pro jest ​Huawei Mate 50 Pro
    Galeria Olympusclub: http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=21795




  10. #20

    Dołączył
    May 2012
    Posty
    388
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Nasze dzieci - temat zbiorowy

    Zeby nie bylo ze prowokuje

    mam tez mlodsze...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tysia_p7082251_2.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	432,3 KB
ID:	66793
    Zapraszam: http://forum.olympusclub.pl/threads/...ne-kiedys-moze...
    pure liquid fire running through my veins

Podobne wątki

  1. Wątek morski - zbiorowy
    By waruga in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 2611
    Ostatni post / autor: 24.07.16, 19:46
  2. EURO2012 - wątek zbiorowy : )
    By glee in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 3.07.12, 23:27
  3. zdjęcia podwodne - wątek zbiorowy
    By dobas in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16.02.12, 19:02
  4. Foto-dziwactwa - wątek zbiorowy
    By Ania_ in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 24.05.11, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.