Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109

Wątek: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

  1. #1
    | OlyJedi Awatar glee
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    762
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria

    EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Witam,

    założyłem ów wątek z myślą o wszystkich kibicach którzy podobnie jak ja w najbliższym miesiącu będą przeżywali sportowo i organizacyjnie NASZE piłkarskie święto - Euro 2012. Będąc wczoraj przelotem na Wroclawskim rynku i podpatrując przygotowania, jeżdżąc po ulicach pełnych przyozdobionych samochodów czy obserwując już od dawna rozmach inwestycyjny w moim mieście (stadion, dworzec - którym pochwale się wkrótce, lotnisko, obwodnica, nowe deptaki i inne) mam poczucie że przyznanie nam tytułowej imprezy dodało kopa cywilizacyjnego i udowodniło wszystkim niedowiarkom że można wnieść się na wyżyny i zrobić coś dobrze. Nie chce patrzeć tropem TVN24 i szukać dziur w całym ale chce wyrazić pełen szacunek dla wszystkich zaangażowanych i cieszyć się tym co jest i co uważam za wielki sukces. Sam pracuje przy modernizacji polskiej koleii jako członek zespołu projektowego srk i energetyki dla kluczowej komunikacyjnie linii E59 Wrocław Poznań i ciągle jestem pod wrażeniem tego jak szybko postępują prace i jak wszyscy chcemy by było lepiej - nie narzekajmy a pracujmy! - dobra koniec wywodów... : D

    Zachęcam wszystkich do zamieszczania zdjęć związanych z Euro 2012 - oddających atmosferę mistrzostw z Waszego punktu widzenia (mecz, strefa kibica, wspólne kibicowanie i inne wydarzania) - pokażcie również co nowego powstało w Waszych miastach! - WSZYSTKO BĘDZIE MILE WIDZIANE : )

    Jednocześnie proszę nie oceniać zdjęć pod względem poprawności i sztuki - tu nie o to chodzi - bardziej wolę dyskusje typu offtopic na temat tego co mam nadzieje pokażecie.

    Jako gospodarz wątku postaram się być aktywny i zamieszczać regularnie siakieś obrazki : ).

    Na początek fanzone we Wrocławu - jeszcze w budowie - zdjęcia z wczoraj : )
    wejście od strony ulicy oławskiej:
    fanzona na skrzyżowaniu świdnickiej i rynku
    scena główna w okolicach jasia i małgosi - róg rynku odrzańskiej i mikołaja
    a tutaj sprzedaż gadzetów euro : D
    widok od strony świdnickiej w kierunku rynku
    hotel monopol - z czeską reprezentacją - jak wiadomo jedyna stacjonuje we wrocławiu

    Pozdrawiam i zachęcam do aktywnego rozwijania wątku : )
    Bodies: EM-1/HLD-7/MMF-3 + E-3/HLD-4/FL-50r
    Szkła: ZD7-14, Leica25D/1.4, ZD 14-54 I, ZD 50/EX-25, Sigma 150, Z f1.4/50, Z f5/85-250
    http://forum.olympusclub.pl/threads/79188-obraz-obrazem-za-każdym-razem

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Strach lodówkę otworzyć...
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Fanzona na Rynku? Moja córka własnie jest na wycieczce we Wrocławiu i Pradze.
    Guzik zobaczy..
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  4. #4
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )


  5. #5
    | OlyJedi Awatar Dar-i-jush
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    699
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Strach lodówkę otworzyć...
    Prawda.
    Mnie trochę boli, że z okazji festynu z piłką kopaną w tle ludzie nazywają siebie patriotami i oklejają co się da flagami, a w ***** mają rocznice istotnych dla polskości wydarzeń historycznych, bo wtedy to obciach jest. Samochody z flagami w oknach z obu stron wyglądają niczym husaria (może ma ktoś foto?). Życzyłbym sobie widzieć takie obrazki również z innych okazji

  6. #6
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Cytat Zamieszczone przez Wesoły Miś Zobacz posta
    Prawda.
    Mnie trochę boli, że z okazji festynu z piłką kopaną w tle ludzie nazywają siebie patriotami i oklejają co się da flagami, a w ***** mają rocznice istotnych dla polskości wydarzeń historycznych, bo wtedy to obciach jest. Samochody z flagami w oknach z obu stron wyglądają niczym husaria (może ma ktoś foto?). Życzyłbym sobie widzieć takie obrazki również z innych okazji
    Tak.Tylko,ze oni sie nie oklejaja ze wzgledu na patriotyzm tylko bo kibicuja danej druzynie.To z patriotyzmem nie ma nic wspolnego.A druga sprawa to to,ze dwa skrajne obozy inne rocznice obchodza mieniac sie patriotami,ba nawet miesiecznice-wtedy to rzeczywiscie jest obciach.
    Ostatnio jakies cicho ciemne blyskawicznie cos tam zawieszali w Brukseli w imie patriotyzmu,to byl obciach,az u nas gadali

  7. #7
    | OlyJedi Awatar Dar-i-jush
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    699
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Tak.Tylko,ze oni sie nie oklejaja ze wzgledu na patriotyzm tylko bo kibicuja danej druzynie.To z patriotyzmem nie ma nic wspolnego.
    Codziennie słyszę, że te flagi to patriotyzm. Gdybym tego nie słyszał, to też bym uważał, że nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. W takim razie ludzie już nie wiedzą czym jest patriotyzm. To mnie nie dziwi, ale też nieco boli.

  8. #8
    | OlyJedi Awatar Skora
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Świnoujście
    Posty
    308
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Mirek54 - Niestety nie mogę zapunktować ( bo muszę jeszcze trochę rozdać ) ale dajmy spokój polityce na te dwa tygodnie Euro.
    Wesoły Miś - a jaką flagę mam wozić na aucie skoro kibicuję Polsce ?
    glee - dobrze że wpadłeś na ten pomysł, mój syn jest wolontariuszem w Gdańsku, poproszę go o jakś foto ze stadionu, jak nie przekroczy to regulaminu to wrzucę tu.
    Ostatnio edytowane przez Skora ; 7.06.12 o 16:10
    E-30 + E-3 + trochę różności, co by pasowały do całości.

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    59
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    A wy wiecie ile my mamy kredytu przez te Igrzyska?

  10. #10
    | OlyJedi Awatar Dar-i-jush
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    699
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Odp: EURO2012 - wątek zbiorowy : )

    Cytat Zamieszczone przez Skora Zobacz posta
    Wesoły Miś - a jaką flagę mam wozić na aucie skoro kibicuję Polsce ?
    Nie załapałeś sensu mojej wypowiedzi. Z resztą Mirek też. A wyraźnie napisałem, że słyszę, że to patriotyzm. Mirek słusznie prawi, że to co widzimy to coś innego, ja wskazuję, że ludzie już nie wiedzą, co to patriotyzm. Napisałem to już trzeci raz. Więcej nie będę Ja nie mylę zjawisk, tylko czytajcie ze zrozumieniem

Podobne wątki

  1. Wątek morski - zbiorowy
    By waruga in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 2611
    Ostatni post / autor: 24.07.16, 19:46
  2. Album rodzinny - wątek zbiorowy...
    By Karol in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 2.10.14, 19:44
  3. Artystyczne fotki z kotleta - watek zbiorowy!!!
    By Janeczek in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 214
    Ostatni post / autor: 24.02.13, 23:47
  4. zdjęcia podwodne - wątek zbiorowy
    By dobas in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16.02.12, 19:02
  5. Foto-dziwactwa - wątek zbiorowy
    By Ania_ in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 24.05.11, 23:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.