Strona 566 z 588 PierwszyPierwszy ... 66466516556564565566567568576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5.651 do 5.660 z 5877

Wątek: Klub Kibica

Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    82
    Moja galeria
    Dla mnie nasi po prostu nie mieli sił - widać było, że te pięciosetówki z USA i Brazylią dużo nas fizycznie kosztowały.
    Dodatkowo - jakoś tak wychodzi, że z Włochami częściej nam ... nie wychodzi. Mają na nas zazwyczaj sposób a poza tym naprawdę zmontowali świetną ekipę - co najgorsze wystarczająco młodą aby trochę jeszcze pograła.
    Janusz rzeczywiście nie dorasta klasą (i doświadczeniem na takich imprezach) do Drzyzgi, ale trzeba tez mu oddać, że niewiele miał okazji rozgrywać - dostawał od przyjmujących takie piłki , że często musiał je ratować albo jak tylko się dało wystawiać. Przy trochę lepszym przyjęciu myślę że radziłby sobie lepiej.
    Szkoda trochę ale z drugiej strony, jak gdzieś przeczytałem "siatkówka to w Polsce taki dziwny sport zespołowy, w którym kibice narzekają, że zostaliśmy wicemistrzami świata"

Za to w tenisie chyba idzie zmiana pokoleniowa - i w kobiecym (IGA !!!) i w męskim.
    Alcaraz może nieźle dominować w najbliższych latach.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Jakieś miszczostwa zostały podobno uznane za otwarte... Ktoś, coś? Obstawiamy wynik w kluczowym meczu z Meksykiem?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

| OlyJedi Awatar koronax
    Mieszka w
    silesia
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Ja tak szczerze przyznam że jakoś te Mistrzostwa mnie mało interesują.
    Nawet mecze z polską drużyną tak jakoś mało mnie ciekawią.
    Pewnie zobaczę mecz, No ale jakoś tak bez fajewerków.
    Nie wiem , co tak mi jakoś Te MŚ są obojętne . Hmmm .

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 21.11.22 o 16:20

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    Ja tak szczerze przyznam że jakoś te Mistrzostwa mnie mało interesują.
    Nawet mecze z polską drużyną tak jakoś mało mnie ciekawią.
    Pewnie zobaczę mecz, No ale jakoś tak bez fajewerków.
    Nie wiem , co tak mi jakoś Te MŚ są obojętne . Hmmm .
    Ja mam jeszcze gorzej, bo covid i to, o czym nie wolno pisać na forum, sprawiły, że moje zainteresowanie sportem spadło praktycznie do zera, chyba za dużo się dzieje w realnym życiu. LA jeszcze daje radę, ale zupełnie nie potrafię jarać się tym, że jacyś ludzie biegają za piłką lub ją odbijają. Na mecze reprezentacji raczej zerknę, to chyba jednak jakieś resztki patriotyzmu, a nie zainteresowanie sportem...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    82
    Moja galeria
    Ja też ostatnio piłki kopanej mniej oglądam, zdecydowanie wolę snookera (piękny finał w UK między Allenem i Dingiem), albo badmintona - niestety głownie na youtubie, bo telewizje wolą pokazywać różnego rodzaju "mordobicie" niż grę w "kometkę".
    Dzisiaj też zamiast meczu w tv jadę sam lotkę poodbijać. Chociaż wyniki pewnie będę śledził i coś tam zapewne obejrzę - ale bez zbytnich emocji.
    Fakt, że mistrzostwa w Katarze - biorąc pod uwagę to jak je przyznano i jak "organizowano" - też mnie do napędzania oglądalności nie skłania.

Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    80
    Moja galeria
    Ale mamy przerąbane. Jeszcze nie zagraliśmy meczu a juz mozna miec obawy czy nie zajmiemy ostatniego miejsca w grupie. Meksyk jest całkiem silny, Arabia w transie, a Argentyna pod ścianą. Z Argentyną gramy na końcu, to może być dla obu drużyn mecz o wszystko.

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria
    Ostatni mecz jest o honor.
    Drugi jest o wszystko.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez August68 Zobacz posta
    Ja też ostatnio piłki kopanej mniej oglądam, zdecydowanie wolę snookera (piękny finał w UK między Allenem i Dingiem), albo badmintona - niestety głownie na youtubie, bo telewizje wolą pokazywać różnego rodzaju "mordobicie" niż grę w "kometkę".
    Dzisiaj też zamiast meczu w tv jadę sam lotkę poodbijać. Chociaż wyniki pewnie będę śledził i coś tam zapewne obejrzę - ale bez zbytnich emocji.
    Fakt, że mistrzostwa w Katarze - biorąc pod uwagę to jak je przyznano i jak "organizowano" - też mnie do napędzania oglądalności nie skłania.
    Snooker jest ok, ja jeszcze lubię czasem obejrzeć curling, bardzo mnie relaksuje. W snookerze nie lubię dużych brejków, zdecydowanie wolę "szachowe" końcówki, kiedy na stole zostaje kilka bil i zaczyna się kombinowanie

Jeśli chodzi o kopankę, to obawiam się, że mecz o wszystko zagramy już dzisiaj. Liczę na skromne 2:1 .

No nie jest dobrze. Już wiemy, że sam Messi (Lewandowski) meczu nie wygra, a całą resztę, to mamy chyba słabszą niż Argentyna. Z wyjątkiem Szczęsnego, jak ma swój dzień, to nie ma na niego mocnych. Może z wyjątkiem Glika...
    Ostatnio edytowane przez fret ; 22.11.22 o 15:44

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    462
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    No nie jest dobrze. Już wiemy, że sam Messi (Lewandowski) meczu nie wygra, a całą resztę, to mamy chyba słabszą niż Argentyna. Z wyjątkiem Szczęsnego, jak ma swój dzień, to nie ma na niego mocnych. Może z wyjątkiem Glika...
    Za dużo tych wyjątków. Połknij surowe jajko i zacznij ćwiczyć: "Polacy nic się nie stało..."
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||