Strona 530 z 578 PierwszyPierwszy ... 30430480520528529530531532540 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5.291 do 5.300 z 5780

Wątek: Klub Kibica

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    362
    Moja galeria
    ale @fret powtorze to jeszcze raz
    ty oczekiwaniami nie mierz rangi sukcesu
    bo jak oczekiwania są prawie zerowe to nie trudno je spelnic

prawda jest taka ze siatkarze niemal z każdej imprezy przywożą krążek
    to ze nie przywieźli z olimpiady - fakt porażka - i każdy to wie - ale nie linczujmy za to dyscypliny mówiąc że osiągnęli gooowno przywożąc tyle medali w różnych kategoriach - bo choc to olimpiada byla docelowa to medale Ligii i ME tez są ważne - choc w tym roku stanowią niejako tylko nagrodę pocieszenia
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Oczekiwania też mają jakieś znaczenie. Jak będziesz miała dziecko w wieku szkolnym i z jakiegoś przedmiotu będzie ono dostawało trójki, to bardzo się ucieszysz z klasówki napisanej na piątkę. Taka sama ocena z przedmiotu, z którego dziecko zwykle dostaje szóstki, już nie zrobi takiego wrażenia.
    Poza tym konkurencja. Już o tym pisaliśmy, że w siatkówce jest ona bez porównania mniejsza niż w kopance.
    No i ja nie wypisuję tego wszystkiego ze śmiertelną powagą, chcę tylko spuścić trochę powietrza z siatkarskiego balonika
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    362
    Moja galeria
    wlasnie sam go pompujesz - przynajmniej ja to tak odbieram
    piszac ze to olimpiada i tylko olimpiada sie liczy

no ale nic to - koncze wątek bo i tak sie z Tobą nie zgodzę a Ty ze mną z tego co czytam tym bardziej
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

gulasz się szlaja - za królikami, po górach, Kambodża'17, Kolumbia'18, Islandia'22

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    No niestety, ale w każdym sezonie jest najważniejsza impreza, do której wszyscy się przygotowują. Przed imprezą traktują zawody jako fazę przygotowań, po imprezie odpuszczają. Dlatego medale przed i po o niczym nie świadczą. Najwyżej o tym, że ktoś nie trafił z formą na główną imprezę a nadęcie naszej reprezentacji było wręcz nieziemskie, a może nieziemsko śmieszne
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    to co zrobiła drużyna narodowa piłkarzy ?? bo bardzo jestem ciekawa co jest takim sukcesem - który jest lepszy niż cokolwiek z poniższego
    jedyne co to chwalić można piłkarzy ale w Amp Futbolu - bo to ich można chwalić ale napewno nie naszą kadrę narodową
    bo co za problem sprostać oczekiwaniom których prawie nie ma

to że oczekiwania na siatkarzach są jakie są - a są najwyższe - to oznacza tylko to że nie zawsze wyjdzie
    ale oznacza to że z niemal każdej imprezy oni przywożą jakiś krążek
    i sorry ale nasi kopacze muszą zrobić naprawdę wiele by choć trochę zbliżyć się do ich sukcesów

Załącznik 237922
    Należy jeszcze dodać:

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - zwycięzca Ligi Mistrzów

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Jutro gra...

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez kano Zobacz posta
    Należy jeszcze dodać:

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - zwycięzca Ligi Mistrzów
    Aleś chłopie wystartował O koźlakach już było

| OlyJedi
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Aleś chłopie wystartował O koźlakach już było
    Przeczytaj uważnie post. Dodałem "koźlaków" do listy gulasz, na której ich zabrakło. To taka drobnostka stawiająca zdobycze Legii na właściwym poziomie.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Popatrz na popularność kopanej i siatkówki. Gdyby siatkówka była równie popularna, to żadnych koźlaków byśmy nie mieli. Dlatego szacun dla Legii, że walczy z klubami dziesięć razy bogatszymi.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Popatrz na popularność kopanej i siatkówki. Gdyby siatkówka była równie popularna, to żadnych koźlaków byśmy nie mieli.
    Uważasz, że kopana jes we Włoszech popularniejsza niż w Polsce a siatkówka we Włoszech jest mniej popularna niż w Polsce?
    To jednak ZAKSA wygrała siatkarską Ligę Mistrzów.
    Dlatego szacun dla Legii, że walczy z klubami dziesięć razy bogatszymi.
    Chcesz powiedzieć, że ZAKSA nie jest biedniejszym klubem od Trentino Volley, z którym wygrała w finale LM?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

| OlyJedi
    Siła reputacji
    61
    Moja galeria
    Popatrz na popularność kopanej i siatkówki. Gdyby siatkówka była równie popularna, to żadnych koźlaków byśmy nie mieli. Dlatego szacun dla Legii, że walczy z klubami dziesięć razy bogatszymi.
    Sądzisz, że poziom dyscypliny zależy wyłącznie od jej popularności i związanych z tym pieniędzy?
    Nie mają na to wpływu predyspozycje i talent zawodników?
    Sądzę, że siatkarze lepiej by sobie poradzili w meczu z piłkarzami, niż piłkarze w meczu z siatkarzami. Swoją drogą byłoby to bardzo ciekawe