Strona 495 z 495 PierwszyPierwszy ... 395445485493494495
Pokaż wyniki od 4.941 do 4.950 z 4950

Wątek: Klub Kibica

Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    70
    Moja galeria
    Heynen nie zostanie.
    Co do grupy- zgoda. Była słaba i nie obnażyła dziury w składzie. Ale ją i bez tego było widać. Nasza szerokość składu jest przereklamowana. Na średniaków to możemy wystawić ze 2 drużyny, ale na poziomie finałów ... widać co się stało. To było widać już na Lidze Narodów.
    Co do siatkarzy Zaksy - zgoda. Zobaczcie że nawet francuski rozgrywający został zmieniony. U nas jedynie mógł pograć Kochanowski, Nowakowski niewiele zdziałał, Kochanowski ma też niebezpieczną zagrywkę.

Jestem wku... dla mnie Igrzyska sie skończyły. Tzn będę się cieszył z kolejnych medali, ale ... nie będę chyba już nic oglądał. Jestem fanatykiem siatkówki.
    Ciekawe co z ME. Haynen poprowadzi? Sądzę, że się poda do dymisji, tylko nie wiem kiedy.

Edit - nie czytam co tam piszą dziennikarze po meczu. Ani nie słucham wywiadów. Jestem wk...
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; Wczoraj o 21:07

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    A mnie wk...., że oni płakali po meczu jak Joasia Jóźwik. Wk... mnie ten cały gender, który facetów z jajami przerabia na rozczulające się nad sobą pensjonarki. Prawdziwy facet czasem przegrywa, to normalne, ale wtedy nie płacze, tylko się wk..., odreagowuje i wraca do gry. Wolę Djokowicza niż zapłakanego Kurka. I nie jest tak, że faceci nie płaczą, ale płacz, to manifestacja bezsilności. Można płakać po stracie kogoś bliskiego, albo choćby ukochanego chomika, ale nie po walce. Po przegranej walce mają być wk..., a nie zapłakani.
    Nasze orły przegrywają w głowach. Już od jakiegoś czasu to widać, nie wytrzymują presji. Na igrzyskach od początku było źle, ale nikt mi nie wierzył. Byliśmy w dramatycznie słabej grupie i nie potrafiliśmy tej grupy zdominować. Przegrana z Iranem, to przegrana głowami, nie piszmy bzdur, że umiejętności zabrakło. Iran nawet nie wyszedł z tej dramatycznie słabej grupy, ale presja była, bo mecze z Iranem zawsze były meczami walki (pomijam LN, gdzie Iran olał sprawę i wystawił chłopców do podawania piłek). Nam nie brakuje umiejętności, nam potrzeba kogoś, kto przestawi mentalnie tych chłopców i z klonów Joasi zrobi gang Djokowiczów.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Jacek trochę Cię rozumiem, ale mam nadzieję, że Ci minie
    Ja mam to samo jak oglądam tenis i turnieje Wielkiego Szlema. Od lat jestem fanem Rogera Federera i oglądam turniej tak długo jak długo On gra...
    Jak odpadnie to sobie mówię, że to koniec oglądania, ale zazwyczaj jednak co najmniej finał jeszcze obejrzę.
    Nasi zmarnowali swoją chyba najlepszą od wielu lat szansę - ale nie oni jedyni i nie pierwsi i nie ostatni.
    Trudno się z tym pogodzić, ale przecież nie "zostawimy" ich z tym samych - prawdziwy kibic przeboleje i wróci

Edit 9:04
    Mamy srebro w żaglach !!!!
    Ostatnio edytowane przez August68 ; Dzisiaj o 09:05

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Super , jeszcze Fajdek coś dołoży, a wieczorem gra Legia
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi Awatar koronax
    Mieszka w
    silesia
    Siła reputacji
    249
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Super , jeszcze Fajdek coś dołoży, a wieczorem gra Legia
    W Zagrzebiu zadymy kibiców.
    https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-z-legia-mocne

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    253
    Moja galeria
    Na boisku też nie będzie łatwo, na duży sukces nie liczę, ale niech nasi walczą i przywiozą wynik, który pozostawi szansę na awans

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Rozgrzewamy telewizory...

Fajdek spokojnie, ale Nowicki ponad 81

Tego brakuje w siatce, potrzebujemy drugiego Kubiaka, żeby zawsze jeden mógł grać. Nasi siatkarze ewidentnie potrzebują wojownika. Fachowców/rzemieślników najwyższej klasy mamy nadmiar.
    Wracamy do młota...

Dobek brąz

W mlocie chwilowo srebro i zloto...

juz tylko braz i zloto...

Fajdek bije sie po twarzy, budzi wojownika...

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    248
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Heynen nie zostanie.
    Co do grupy- zgoda. Była słaba i nie obnażyła dziury w składzie. Ale ją i bez tego było widać. Nasza szerokość składu jest przereklamowana. Na średniaków to możemy wystawić ze 2 drużyny, ale na poziomie finałów ... widać co się stało. To było widać już na Lidze Narodów.
    Co do siatkarzy Zaksy - zgoda. Zobaczcie że nawet francuski rozgrywający został zmieniony. U nas jedynie mógł pograć Kochanowski, Nowakowski niewiele zdziałał, Kochanowski ma też niebezpieczną zagrywkę.

Jestem wku... dla mnie Igrzyska sie skończyły. Tzn będę się cieszył z kolejnych medali, ale ... nie będę chyba już nic oglądał. Jestem fanatykiem siatkówki.
    Ciekawe co z ME. Haynen poprowadzi? Sądzę, że się poda do dymisji, tylko nie wiem kiedy.

Edit - nie czytam co tam piszą dziennikarze po meczu. Ani nie słucham wywiadów. Jestem wk...
    Po meczu z Iranem napisałem, że
    "A mnie najbardziej niepokoi - w kontekście kolejnych gier, ze pojechało 12 ludzi, mecz nam ewidentnie nie idzie, a kapitan Kubiak nawet się nie grzeje, Semeniuk dostaje minuty, Nowakowski z tą zagrywką nie powinien chyba jednak jechać a drugi rozgrywający poszedł chyba na sushi.

Pomału można się zastanawiać, czy w ogóle zdobędziemy jakiś medal.
    Bo siatkarze w tej dyspozycji, patrząc na skład drugiej grupy, kandydatami do medalu nie są."
    Nie tutaj, ale moge wrzucić screeny
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 12/2 + 45/1.8 + 9-18 + 100-300

| OlyJedi
    Siła reputacji
    55
    Moja galeria
    Siatkarze. Mecze oglądałem z doskoku. Zauważyłem, że słabli w miarę upływu czasu, a piąty set z Iranem lub Francją był tego wyraźnym przykładem. To są drobiazgi, które decydują o przebiegu meczu. Jeżeli w kolejnych setach skacze się coraz niżej, śledząc mecz na bieżąco trudno to zobaczyć, jak z doskoku to widać to wyraźniej. Jeżeli pojawia się coraz większe zmęczenia, już nie taka siła uderzeń, spada refleks.. Chciałbym zobaczyć statystykę asów, szczególnie ile ich było na początku meczu, a ile pod koniec.
    Wniosek jeden, nie trafili z formą. Byli przetrenowani i wyeksploatowani. Zdarza się, szkoda, bo potencjał mają ogromny.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    329
    Moja galeria
    no Dobek rozbił bank. - pierwszy w historii Polski meda męski na 800 m - czapki z głów
    na 2 mwdale w młocie liczylam - i mają to
    jesteśmy potęgą w młocie - od lat i na kolejne lata - wierzę w to głęboko f
    fajnie że Fajdek ma medal - ulga ogromna - teraz juz bedzie lepiej zwlaszcza ze zapowiada ze jeszcze 2 a jak bedzie niespelna rozumu to 3 olimpiady pociągnie (i wierze w te 3 )

jeszcze kajaki powalczą - Majka w oszczepie i 4x400 - 3mam kciuki

Olka we wspinaniu raczej szanse marne bo bouldering i prowadzenie są u niej słabiutkie - szkoda ze to trójbój a nie każde osobno bo widac ze jak ktos jest szybki to w pozostalych sobie nie radzi
    i na odwrot
    ale jest FINAŁ - wiec i tak czapki z głów dla naszej mistrzyni
    a kto wie za 3 lata gdy dyscypliny będą solo Ola jeszcze będzie w czubie - 3mam kciuki
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

szlajający się gulasz goni króliki - czyli obrazki codzienne, trochę streeta i co wpadnie w obiektyw - zapraszam
    gulasz goni po górach - górskie widoczki - to coś co tygryski lubią najbardziej
    gulasz się szlaja - Kolumbia - wyprawa 2018
    gulasz się szlaja - Kambodża - wyprawa 2017

Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Piękne 2 dni - codziennie 4 medale
    mamy już 10

Może i nie dużo patrząc na taką np. Holandię czy Węgry, ale gdzie nam do ich kultury sportu...
    Strasznie mnie cieszy medal Fajdka (szkoda, że ten Norweg miał taki dzień dzisiaj) - bo dzięki temu jeszcze go trochę pooglądamy, Paryż wcale nie tak daleko.
    Okazji niestety coraz mniej, ale liczę jeszcze na oszczep i na którąś ze sztafet 4x400.
    Nie wiem jak będzie w kajakach ale jeśli i tam się coś trafi to będzie super.

Jak dla mnie Heynen powinien zostać - bo to jest świetny trener.
    Ale powinien zacząć jak najszybciej odmładzać kadrę - może ME jeszcze dać zagrać weteranom takim jak Michał Kubiak czy Piotr Nowakowski ale ja bym im juz podziękował.
    Zrobili dla nas mnóstwo - ale czas ustąpić...