Strona 475 z 524 PierwszyPierwszy ... 375425465473474475476477485 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4.741 do 4.750 z 5235

Wątek: Klub Kibica

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    255
    Moja galeria
    O drugim secie szybciutko zapominamy

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

O trzecim chyba też...

No i koniec
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    329
    Moja galeria
    no szkoda
    ale wiedzialam co pisze bojac sie tej babki
    mysle ze z Muguruzą byloby prosciej

no nic troche pecha, poprawiona jakosc gry Tunezyjki i niestety bez koncowek Igi
    szkoda
    te 2 sety to niestety potwierdzenie twojej teorii z ktorą i tak sie nie zgadzam

a tymczasem Kubot przeszedl w deblu wyzej bez meczu - szkoda bo chcialam poogladac
    a Hurkacz - coz , ciekawy jaki to bedzie mecz
    szybkie 3-0 dla Rosjanina czy jednak nasz cos powalczy - we will see
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

szlajający się gulasz goni króliki - czyli obrazki codzienne, trochę streeta i co wpadnie w obiektyw - zapraszam
    gulasz goni po górach - górskie widoczki - to coś co tygryski lubią najbardziej
    gulasz się szlaja - Kolumbia - wyprawa 2018
    gulasz się szlaja - Kambodża - wyprawa 2017

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    255
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gulasz Zobacz posta
    ...
    te 2 sety to niestety potwierdzenie twojej teorii z ktorą i tak sie nie zgadzam

...
    Pięknie napisane
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    70
    Moja galeria
    Przegrała głową. Fakt, że tunezyjka jest bardzo rozpędzona, ale szkoda że Igę zjadły nerwy. Serwisu nie miała, dużo psuła. Ja jak jednej zawodniczce nie idzie to druga wchodzi na obroty. I tak dziwne, że odwróciła pierwszego seta. Potrzeba jej jeszcze ze 2 lat gry na wysokim poziomie.

Hurkacz - wreszcie gra dobrze, ale to może nie wystarczyć. Daje mu tak 30% szans. Stawiam na 3:0, ewentualnie 3:1.

Co lubi oglądać fret to jego sprawa. Ja chcę (w jego kategoriach) się nudzić. Chcę by siatkarze każdego zmiatali z ziemi, wygrywali 3:0 i to w setach do 18-20, by Leon serwował 5 asów w tym niektóre po ponad 130, by blok nie był do przejścia, atak Kurka potężny itp. Chcę oglądać fajną naszą siatkówkę. I tak się doczekamy ciężkiego meczu, ale w okolicach finału imprezy.
    Tak samo bym chciał u Igi. Dominacji, nudów wg freta, a wg mnie asów, pięknych skrótów, uderzeń kończących itd. Na poziomie pierwszych rund chcę się nudzić emocje zostawmy na półfinał/finał.
    Tylko to co piszę wskaże na to, że mamy kogoś w TOPie. Ja chcę by Iga była TOP.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 5.07.21 o 14:33

Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    329
    Moja galeria
    ja tam tez sie moge nudzic - choc emocje fajniej sie ogląda
    i na emocjach najwiecej zawodnik moze zrobic postęp

no i panowie zaczeli - oby to nie bylo 3-0 w strone wschodniego sąsiada

pierwszy gem - zacny

szlajający się gulasz goni króliki - czyli obrazki codzienne, trochę streeta i co wpadnie w obiektyw - zapraszam

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    255
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ... Ja chcę (w jego kategoriach) się nudzić. Chcę by siatkarze każdego zmiatali z ziemi, wygrywali 3:0 i to w setach do 18-20, by Leon serwował 5 asów w tym niektóre po ponad 130, by blok nie był do przejścia, atak Kurka potężny itp. Chcę oglądać fajną naszą siatkówkę. I tak się doczekamy ciężkiego meczu, ale w okolicach finału imprezy.
    ...
    Nie. W ten sposób nie doczekamy się nawet ciekawej imprezy. Całe szczęście, że przemyślenia Jacka_Z nikogo nie interesują, bo podałeś właśnie doskonały przepis na zabicie siatkówki. Kogo będzie interesowała dyscyplina w której są cztery w miarę równe drużyny, a reszta frajerów pozwala się gładko ogrywać do zera?

Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    329
    Moja galeria
    no i mamy 1-1 w setach
    drugi rozstrzygnięty w tie-breaku - i dobrze ze w tenisie nie ma antenek - bo pila na 5-2 byla zacna

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    255
    Moja galeria
    Dał się wyszaleć Hurkaczowi... i zaraz zostanę zjedzony, bo nasi mają wygrywać do zera, a ewentualne stracone sety, to dopiero w ćwierćfinale...

Pomijam drobny fakt, że w tenisie pojęcie "nasi" jest niezbyt precyzyjne

Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    329
    Moja galeria
    no to powiem wam ze ciekawa jestem zestawienia Sabalenka (2) z Jabeur (21)
    no i Angelique Kerber weszla do ćwierćfinału

a co do Hurkacza - to nie myslalam ze bedzie tak dobry mecz
    mi sie to dobrze ogląda - poza pierwszym setem gdzie wyszedl z duzym niepotrzebnym respektem na boisko
    teraz walczy calkiem spoko mimo ze 5-2 w 3 secie dla Rosjanina nie wyglada za dobrze
    ale i tak gra dobrze jak na moje oko

no i lipa - deszcz - a 4 set calkiem przyjemnie przebiegał

Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    70
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Nie. W ten sposób nie doczekamy się nawet ciekawej imprezy. Całe szczęście, że przemyślenia Jacka_Z nikogo nie interesują, bo podałeś właśnie doskonały przepis na zabicie siatkówki. Kogo będzie interesowała dyscyplina w której są cztery w miarę równe drużyny, a reszta frajerów pozwala się gładko ogrywać do zera?
    Bardzo wiele osób twierdzi, że właśnie dlatego siatkówka jest nieciekawa. Bo dominuje 6-7 zespołów. Mnie to cieszy, że w tej grupie jest Polska. Zresztą ja oglądam też siatkówkę klubową, tez ligę włoską. Jest ciekawie.
    Rozumiem, że wolisz sytuację taką jak z naszymi piłkarzami? Wiadomo, że w żadnej imprezie nie zajdą daleko, bo mogą wygrywać pojedyncze spotkania z silnymi zespołami. I to rzadko.
    Ja jestem kibicem POLSKICH sportowców, zespołów. I wolę jak są świetni. Dominują, nawet za sprawą "nudy", jak to określasz. Nie bój się, zawsze będą zespoły jak Brazylia, zawsze tenisistki z pierwszej dziesiątki mogą swoje mecze wygrać jak i przegrać. Twój niepokój o nudę jest niczym nie uzasadniony.

Co do Hurkacza. Trochę szczęścia, trochę pecha. Szczęście, że wygrał ten drugi set. Właściwie prawie nie miał szans na przełamanie w pierwszych trzech setach. Powinno być 3:0 dla Medwiediewa. O dziwo w tie-breaku Hurkacz wygrał. Dlaczego? Bo go grał zupełnie inaczej niż w normalnych gemach setów. Ryzykował, grał kątowo. Bo normalnie to generalnie przebija grając długą piłkę i to tyle. Licząc na błąd, a to on sam je popełniał.
    W połowie czwartego seta mecz się zaczął odwracać. Jakby Medwiediew słabł (efekt 5 setów z Cilicem?). No i dwa świetne gemy, wreszcie agresywna gra i .. deszcz. Wielka skoda, bo po restarcie może być zupełnie inaczej.