Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    Łódź nieznana- konkurs fotograficzny
    Firma Pawlik Nieruchomości zaprasza wszystkich do uczestnictwa w konkursie fotograficznym, którego celem jest odkrycie fascynujących, ciekawych oraz intrygujących zakątków tego pięknego miasta.


    Zasady: Prześlij nam zdjęcie własnego autorstwa, ukazujące Twoją nieznaną Łódź. Pamiętaj, aby na zdjęciu znalazł się też obiekt biurowy, magazynowy lub produkcyjny. Po dodaniu zdjęć walcz o głosy internautów. 10 zdjęć o największej liczbie głosów przejdzie do drugiego etapu, w którym Jury wybierze najlepszą trójkę.


    Nagrody:
    - I nagroda: Kurs podstaw fotografii w Akademii Nikona (23 maja 2012) w Łodzi oraz książka „Łódź na starych pocztówkach“
    - II nagroda: Ramka cyfrowa Hama New Basic oraz książka „Fotografuj sercem“
    - III nagroda: Książka „Łódź w PRL“



    Termin nadsyłania zdjęć: 19.04.2012, godz. 23:59


    Link: https://www.facebook.com/PawlikLodz?...17177365009384

  2. #2
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

    Exclamation Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    Bezczelny, chamski, zlodziejski, uwlaczajacy, ponizajacy, beznadziejny proceder zerowania na naiwnosci fotografow i ich umiejetnosciach.
    Proponuje zapamietac i nie usuwac posta (zreszta spamu) dla potomnych.






    UWAGA !!!! UWAGA !!!!!
    Firma Pawlik Nieruchomości
    to bezczelni wyludzacze cudzej wlasnosci pod pretekstem Konkursu Fotograficznego !!!!







    Zapamietajcie ich metody dzialania - ciekawe, czy w ten sam sposob sprzedaja nieruchomosci?






    Proponuje rzucic okiem na fragment regulaminu:
    ------------------------------------------------------------------------------------------------

    §8 Prawa autorskie

    1. Z chwilą ogłoszenia laureatów Konkursu Uczestnicy przenoszą nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe do opublikowanych zdjęć na Organizatora na następujących polach eksploatacji:
    a) utrwalenie i zwielokrotnienie poligraficzne lub podobną techniką, a także utrwalenie w części lub w całości i zwielokrotnienie plastyczne, fotograficzne, utrwalenie i zwielokrotnienie audiowizualne, w formie zapisu cyfrowego, magnetycznego, niezależne od standardu, systemu lub formatu,
    b) wprowadzenie do pamięci komputera,
    c) wprowadzenie do obrotu, rozpowszechnianie i dzierżawa, najem, użyczenie, elektroniczne udostępnienie na zamówienie egzemplarzy oraz ich kopii, nie wyłączając wykorzystania techniki multimedialnej, sieci internet, sieci komórkowych i innych sieci tego rodzaju lub działających podobnie,
    d) nadawanie, przekazywanie, odtwarzanie i emitowanie w audycjach w środkach masowego przekazu, po utrwaleniu na nośnikach obrazu,
    e) nadawanie, przesyłanie lub udostępnianie za pomocą wizji przewodowej lub bezprzewodowej przy pomocy jakichkolwiek środków technicznych, retransmisję przewodową lub bezprzewodową przy pomocy jakichkolwiek środków technicznych, w tym za pośrednictwem satelity, niezależnie od standardu, systemu lub formatu,
    f) wykorzystanie do celów marketingowych i/lub promocji, w tym reklamy, sponsoringu, product placement, public relations, promocji sprzedaży Organizatora;
    g) inne przypadki rozpowszechniania utworu, w tym wyświetlanie lub publiczne odtwarzanie zdjęć i ich utrwaleń, w tym w szczególności wyświetlanie w kinach, inne przypadki publicznego odtwarzania, w tym na ekranach diodowych w jakichkolwiek miejscach, udostępnianie lub przesyłanie za pomocą;
    h) dokonywanie opracowań zdjęć, w tym prawo dokonywania obróbki komputerowej oraz wprowadzania zmian i modyfikacji zdjęć, w szczególności ze względu na wymogi techniczne związane z określonymi powyżej sposobami rozpowszechniania i publicznego rozpowszechniania utworu, jak również wykorzystywania takich opracowań i zezwalania na wykorzystywanie opracowań.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    PS
    Moze ktos takie ostrzezenie zamiescic na forum Canona i Nikona?
    Zaczynam miec dosc takich cwaniakow jak oni.
    Chociaz z drugiej strony mozna ich zrozumiec - interes slabo idzie, nie stac ich pewnie na kupno zdjecia albo wynajecie fotografa, pewnie tez oszczedzaja na wodzie, mydle, cukru tez pewnie nie uzywaja... bida jednym slowem.... ciekawe, czy maja komputer, na ktorym beda te zdjecia ogladac...... moze ktos ma jakies stare 486 to im podrzuci.....

    Ostatnio edytowane przez k@czy ; 19.03.12 o 22:55
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  3. #3
    | OlyJedi Awatar Skora
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Świnoujście
    Posty
    308
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    Kolejne cwaniactwo !
    E-30 + E-3 + trochę różności, co by pasowały do całości.

  4. #4
    | OlyJedi Awatar dao
    Dołączył
    Sep 2011
    Mieszka w
    Opole
    Posty
    434
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    a tam, w moim mieście konkurs robi centrum handlowe, dłuższy bok musi być nie mniejszy niż 3888 pikseli, nagrody to 3x100zł co 3 miesiące i raz 500 zł (konkurs typu 4 pory roku), a całość jest pod patronatem prezydenta miasta, http://www.solariscenter.pl/?p=3467
    że jakby coś - to nic


    RX100 || blog

  5. #5
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

    Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    Cytat Zamieszczone przez dao Zobacz posta
    a tam, w moim mieście konkurs robi centrum handlowe, dłuższy bok musi być nie mniejszy niż 3888 pikseli, nagrody to 3x100zł co 3 miesiące i raz 500 zł (konkurs typu 4 pory roku), a całość jest pod patronatem prezydenta miasta, http://www.solariscenter.pl/?p=3467
    Jak tak bieda, to balbym sie kupowqc cokolwiek w tych delikatesach...... cholera wie na czym jeszcze oszczedzaja.....
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  6. #6
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

    Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    Zglosilem swoja prace, ale nie podejrzewam, zeby byli zbytnio zadowoleni ....
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  7. #7
    | OlyJedi Awatar BIKER
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    zapomniana "Ziemia obiecana" obecnie Miasto bezprawia. Ale to moja Łódź.
    Posty
    4.175
    Siła reputacji
    125
    Moja galeria

    Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    Najciekawsze i wiarygodne konkursy o Łodzi to "Potega Łodzi" i Oblicza Łodzi. Pierwszy organizuje Fundacja ulicy Piotrkowskiej a drugi Bałucki ośrodek kultury.
    Czasem coś urząd miasta lub Urząd wojewódzki organizują, ale rzadko.
    Reszta to raczej lipa i chodzi o wyłudzenie fotek za friko

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria

    Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    na fejsie to opublikowac trzeba a potem udostępniać... antyreklama to podstawa...

  9. #9
    | OlyJedi Awatar BIKER
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    zapomniana "Ziemia obiecana" obecnie Miasto bezprawia. Ale to moja Łódź.
    Posty
    4.175
    Siła reputacji
    125
    Moja galeria

    Odp: Łódź nieznana- konkurs fotograficzny

    Ja mam kilka wstawione, ale to tak na pokaz do profila i większośc to stare. Musiałem paru osobom pokazać. Trochę mi to pomogło organizować wycieczki na rowerach, więc nie zal. Bo w sumie to oto mi chodziło

Podobne wątki

  1. Łódż - Ratusz - Konkurs do 30.09
    By MartinP in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24.09.09, 20:33
  2. Jesienny konkurs fotograficzny
    By (A)rturo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 5.11.05, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.