Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: Ile pieniążków za sesje?

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Szczecinek, Poland
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

    Ile pieniążków za sesje?

    Ile byście zawołali za wykonanie około 1000 fot produktowych razem ze szparowaniem? (foty muszą być na białym tle do sklepu internetowego) produkty to butelki, słoiczki, paczki, ogólnie sklep ze zdrową żywnością, oleje, dżemy, miody, mąka, itp itd... Klient nie wnika jak ja to zrobie i czym, po prostu "ma być"

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    Policz ile Ci to zajmie czasu i tyle powiedz. Każdy ma jakąś stawkę np. godzinową.
    The question is, who cares?

  3. #3
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    150-180 tys zl platne w dwoch ratach.Jedna przy podpisaniu umowy druga po oddaniu ostatniej tysiecznej fotki.

  4. #4
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    Cytat Zamieszczone przez Pieciek Zobacz posta
    Ile byście zawołali za wykonanie około 1000 fot produktowych razem ze szparowaniem? (foty muszą być na białym tle do sklepu internetowego) produkty to butelki, słoiczki, paczki, ogólnie sklep ze zdrową żywnością, oleje, dżemy, miody, mąka, itp itd... Klient nie wnika jak ja to zrobie i czym, po prostu "ma być"
    Zawsze daj wiecej niz przewidujesz zarobic, klient starguje bedzie zadowolony, a ty i tak wyjdziesz na swoje

    pozdrowionka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Szczecinek, Poland
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    Mirek haha :P poważnie pytam nie wiem ile mi to czasu zajmie bo jedyne fotki produktowe jakie robiłem, robiłem na własną potrzebę, więc mogłem je sobie "dopieszczać" bez patrzenia na zegarek...

  6. #6
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    Ano właśnie, wpierw pomyśl czy czasowo i czy dobrze technicznie jesteś w stanie tyle sfocić (min 3000 zdjęć przy tysiącu potrzebnych) .
    lepiej nie napalać się na kasę bo można potem d... zmoczyć...
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    sporo fot... sporo poświęcisz na to czasu... mój znajomy bierze 100 pln za godzinę pracy ( obrabianie też liczy czasowo)... nie wiem czy to drogo czy tanio, nie moja branża więc nie pomogę, podałem tylko przykład dla orientacji... pozdro!

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Szczecinek, Poland
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    To dla znajomego, więc pewien margines na moje możliwości i zdolności bierze ale pewnie cos będzie chciał dać, a nie powiem mu, że "flaszke", bo jak sie okaże, że wyszły mi foty, to wyjde na tanią siłę roboczą

  9. #9
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    Cytat Zamieszczone przez Pieciek Zobacz posta
    To dla znajomego, więc pewien margines na moje możliwości i zdolności bierze ale pewnie cos będzie chciał dać, a nie powiem mu, że "flaszke", bo jak sie okaże, że wyszły mi foty, to wyjde na tanią siłę roboczą
    I tak pewnie bedzie, skąd ja to znam.

    ---------- Post dodany o 20:00 ---------- Poprzedni post był o 19:58 ----------

    Powiem Ci jeszcze że dla paru stówek nie podejmowałbym się zrobienia i obrobienia tylu zdjęć.. Nawet dla znajomego..
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  10. #10
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Ile pieniążków za sesje?

    Cytat Zamieszczone przez Pieciek Zobacz posta
    Mirek haha :P poważnie pytam nie wiem ile mi to czasu zajmie bo jedyne fotki produktowe jakie robiłem, robiłem na własną potrzebę, więc mogłem je sobie "dopieszczać" bez patrzenia na zegarek...
    A ja powaznie odpisalem.I podalem minimalna orientacyjna kwote.
    Musisz liczyc na jeden gotowy kadr okolo 7-10 probek i to przy duzej znajomosci tematu.Skoro sie pytasz na forum to w temacie jestes goly.Bedac poczatkujacy potrzebujesz zainwestowac w miejsce,swiatlo i wiedze.To kosztuje.W tej sytuacji pierwsze 100-200 fotek to u ciebie nawet i 5 tys wyzwolen migawki,i kupno nastepnych swiatelek,bo te sie zuzyja.
    To nie kotlet,ze w jeden dzien popstrykasz i w drugi obrobisz dajac gosciom nawet i 1000 fotek.Ty potrzebujesz 1000 kadrow nienagannej jakosci,sloiki,buteleczki to szklo.Szklo to refleksy,odbicia i przepaly.
    Nabijac sie dalej????

Podobne wątki

  1. Sesje z modelkami
    By majorek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15.09.09, 14:06
  2. Sesje koleżanki w ruinach ogrodnictwa
    By djus in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 2.06.06, 02:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.