Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
Chociażby dwie rzeczy: stabilizacja w korpusie i możliwość podpięcia lepszego wizjera, bo ten Panasłoikowy to dno za duża kasę. Ten nowy wizjer nie jest kompatybilny wstecz i pasuje tylko do GX1. No i odchylany ekran w E-PL3 jako trzecia rzecz. To tak z tych bardziej znanych , a znalazłoby sie jeszcze kilka. Na przykład po podpieciu małej lampy zewnetrznej np Metz 28 AF-3 do GF2 niema dojścia do wyłącznika bo jest za blisko sanek i aby właczyć/wyłaczyc aparat trzeba za każdym razem zdejmować lampę. Nie pisze o wyglądzie bo to rzecz gustu poszczególnych nabywców.
Czyli chodzi ci o porównanie seri GFx do E-PLx, a nie ogólnie o wszystkie aparaty panasonic m4/3. Na przykład seria Pansonic G2/G3 ma chyba dosyć dobry wizjer, i jeszcze lepszy odchylany ekran (niż E-PL3, tylko E-PL3 widziałem jedynie w internecie), oraz chyba duży wlącznik, którego lampa nie zasłoni... ale nie podpinałem swojej, tylko oglądałem w sklepie. W takim razie pozostaje ostatni minus - brak stabilizacji w body. Ja również pomijam tutaj kwestie gustu, bo jedni wolą coś w kształcie G2, inni OM-D, a jeszcze inni płaskie GF1/EP3.

A to szkło 20mm, oj chciałoby się, chiało.