Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Olympus FL-300R

  1. #1
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria

    Olympus FL-300R

    Jakoś lampka przeszła bez echa, a w sumie ciekawa...

    za http://www2.olympus.pl/consumer/pen-...300r_24791.htm :

    • Funkcja bezprzewodowej lampy błyskowej
    • Kontrola ustawien bezpośrednio z LCD aparatu
    • Liczba przewodnia 28 (ISO 200)
    • Kompaktowe wymiary i waga zaledwie 97g
    • Opcja TTL Auto, tryb manualny oraz RC
    • Mieści dwie baterie AAA (zalecane: baterie alkaliczne lub akumulatory NiMH)

    Ta lekka, a zarazem niezwykle wydajna kompaktowa lampa błyskowa oferuje wszechstronne i kreatywne opcje oświetleniowe - nawet w trudnych warunkach i przy słabym naturalnym świetle. Zaś dzięki bezprzewodowemu sterowaniu (RC) nie trzeba też korzystać z żadnych jakże irytujących kabli. Lampa posiada nachylany reflektor pozwalający na korzystanie z pośredniego i odbitego błysku, a także daje możliwość regulacji siły błysku, co jest istotne przy fotografowaniu z bliska. Lampa błyskowa FL-300R charakteryzuje się liczbą przewodnią 28 przy czułości ISO 200 i można nią sterować bezpośrednio z ekranu LCD aparatu. Co ważne, wymiary lampy sprawiają, że bez trudu wsuniemy ją do każdej torby fotograficznej, a jej eleganckie kształty i stylowe srebrne wykończenie doskonale wpisują się w klasyczny wygląd modeli PEN. Niezależnie od swych niepozornych wymiarów FL-300R posiada zintegrowany panel szerokokątny zapewniający pokrycie błyskiem pola widzenia obiektywu o ogniskowej 9 mm w systemie Mikro Cztery Trzecie.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria

    Odp: Olympus FL-300R

    Piękny maluch

  3. #3
    | OlyJedi Awatar Roba66
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Galicja... koło Oświęcimia
    Posty
    317
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    Odp: Olympus FL-300R

    Ciekawa, nawet bardzo... Tyle, że cena już mniej. Takie lampki powinny kosztować 250-300 zł, a nie pińcet
    "Fotografia jest jak seks - jak nie ma w niej uczucia, to technika niewiele pomoże"

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Olympus FL-300R

    Cytat Zamieszczone przez Roba66 Zobacz posta
    Ciekawa, nawet bardzo... Tyle, że cena już mniej. Takie lampki powinny kosztować 250-300 zł, a nie pińcet
    Dlaczego???
    Masz dojscie do kalkulacji kosztow tego produktu????

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Roba66
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Galicja... koło Oświęcimia
    Posty
    317
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    Odp: Olympus FL-300R

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Dlaczego???
    Masz dojscie do kalkulacji kosztow tego produktu????
    Nie, ale pracuję nad tym
    To w sumie prosta, mała lampa i mój wiejski rozum podpowiada mi, że właśnie tak powinno to kosztować (podobne zdanie gdzieś na ten temat wyraził Rafał Czarny, chyba w wątku o lampach do mikrusa).
    I wtedy kupię. A tak, poszukam coś tańszego i też będę zadowolony. Wujkowi Waldkowi wszystko jedno, czy na urodzinach błysnę mu Olkiem czy Metzem.
    "Fotografia jest jak seks - jak nie ma w niej uczucia, to technika niewiele pomoże"

Podobne wątki

  1. Olympus FL-300R
    By gietrzy in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 1.07.11, 23:09

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.