Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: !!! Wstyd i nieuczciwość- Olympus C-750UZ !!!

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    !!! Wstyd i nieuczciwość- Olympus C-750UZ !!!

    ...gdzie moderator. Jetsem zaskoczony postawą co niektórych użytkowników. Mam zamiar uczestniczyć w forum, ale widze, że trzeba obserwować kto jest wart odpowiedzi, a kto nie. Wydawało mi się, że ludzie zapisujący się tutaj to hobbyści, a nie naciągacze, bazujący na niewiedzy innych. W dziale sprzedam sprzedawane są instukcje do Olympusa C-750UZ na CD. Jest to wstyd ze strony osoby, która je tam zamieszcza. Napisanie "posiadam" jest zwykłym chwytem marketingowym, skoro ma niech napisze tu na forum, ze tak jest, a nie umieszcza to w ofercie. Spieszę wyjaśnić dlaczego. Zakupując aparat i faxujac rachunek lub fakturę VAT do dystrybutora Olympusa EURO-Color otrzymujemy płytę za darmo (pełną instrukcję). Wiadomość tę odczytałem z zamieszczonego posta i osobiście to sprawdziłem zamawiając ją.
    Użytkownicy powinni być lojalni i udzielać sobie cennych rad. Przynajmniej moje jest takie zdanie. Jeżeli opisałem tutaj bzdury i ktoś uważa, że zdobywanymi informacjami nie należy się dzielić na forum, tylko je sprzedawać, to napiszcie. Wtedy nie będę prześladował innych i wypiszę się z forum.
    Z poważaniem
    Olympus C-750 UZ

  2. #2
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Nie wszyscy kupowali aparat w sklepie
    A ze handluja tym to juz ich wola - ja im nie bronie choc dla mnie znalezie instrukcji do danego aparatu do kilka chwil...

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    43
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    grzesiek78 masz chyba jakis problem nawet nie zapytales sie mnie ze jestes zainteresowany opisem do olka 750 wtedy powiedzial bym tobie ze nie chandluje opisem bo mozna go sobie zalatwic za darmo a tym osobom ktore kupily olka poza granicami kraju i nie maja opisu chetntnie pomoge i dam opis
    nastepnym razem przeczytaj z uwaga jak jest napisane
    celowo napisalem ze posiadam a ze w dziale sprzedam to tylko i wylacznie dlatego ze szkoda zawracac glowy tu na forum ze mam taki opis zreszta skoro posiadasz opis to o co tobie chodzi
    powinienes robic teraz ciekawe fotki w plenerze dzielic sie swoimi doswiadczeniami a ty zawracasz d...e na ogolnym
    pozdrowienia dla wszystkich klubowiczow i mam nadzieje ze ten temat jest zamkniety

    grzesiek78 , (A)rturo pozdrowienia
    OLYMPUS C-750 UZ + Tulejka KING zamiennik CLA-4 + UV @52mm HOYA HMC SUPER + statyw VELBON DX-888 Digital

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez MajcinW
    grzesiek78 masz chyba jakis problem ...
    Twoje tłumaczenia są śmieszne. Gdyby było tak jak mówisz, zamieściłbyś ogłoszenie nie o takiej treści i nie w dziale "sprzedam", tylko "inne". Jeśli publikujesz swoje myśli na forum, to odwołaj się do słownika ortograficznego, bo robisz podstawowe błędy. Wstyd!
    Teraz uważam temat za zamknięty.
    Dziękuję.

    P.S.
    Jeśli temat jest zbędny lub uciążliwy, proszę go usunąć.
    Olympus C-750 UZ

  5. #5
    | OlyJedi Awatar Arras
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Rzeszów
    Posty
    311
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    sądzę że nie ma takiej możliwości, aby sprawdzić co kto chce sprzedać/oddać lub nie i za ile... i czy oszukuje czy też nie... nie wymagaj taki rzeczy bo to jest niemożliwe. Dział "sprzedam" ma tylko pomóc użytkownikom forum, a weryfikowanie ogłoszeń nie wchodzi w grę i nikt Ci tego nie zapewni.

    I masz rację - temat zamknięty... LOCK!
    C750&C720 + cla4/UV/sva-20/sm128/xD256 + wyzwalacz do C720/C725 + zasilacz

Podobne wątki

  1. olympus 750UZ gumowa osłonka celownika optycznego
    By fasola2000 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13.12.06, 23:17
  2. Ostrość w 750UZ
    By pasiak23 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22.10.06, 20:17
  3. KARTA XD 1Gb dla 750UZ
    By Mirosław Łopato in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 6.03.06, 00:27
  4. Aż się wstyd przyznać, ale.....
    By misiekh in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 7.12.05, 11:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.