Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Gdzie kupić szkła Panasonica?

  1. #11
    | OlyJedi Awatar ayu
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    490
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria
    Romku - jeżeli można to miałbym takie pytania odnośnie tego szkiełka. Jak działa af-c w tym szkiełku. Czy jest szybki? Czy stabilizacja jest wydajna? A może znasz jakiś fajny test tego szkiełka?

    Wysłane z mojego SGS przez Tapatalk
    Lubię sobie popstrykać.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar ciukacz
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    bydzia
    Posty
    193
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    a czy ktos z Was wie czy przy zakupach z ebay.co.uk (zakladajac ze wysylka tez jest z uk) placi sie dodatkowo u nas clo i vat ? pytam bo 14mm tam sa wyjatkowo tanie...

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar adambieg
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Miasto nad Brdą
    Posty
    2.812
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    Cytat Zamieszczone przez ciukacz Zobacz posta
    a czy ktos z Was wie czy przy zakupach z ebay.co.uk (zakladajac ze wysylka tez jest z uk) placi sie dodatkowo u nas clo i vat ? pytam bo 14mm tam sa wyjatkowo tanie...
    Chyba nie doliczą vatu, przecież to prywatny zakup, kupujesz już w cenie brutto. Na terenie unii nie ma cła pomiędzy jej członkami to cła też nikt nie doliczy. Kupujesz? też myślę o zakupie tego szkiełka na ebay'u.

  4. #14
    | OlyJedi Awatar ciukacz
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    bydzia
    Posty
    193
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    zastanawiam sie, bo cena super ale niedawno kupowalem 20/1.7 (po normalnej cenie a nie po taniosci) i nie wiem jak zona zareaguje na kolejny zakup.
    dla mnie jako dla poczatkujacego foto-amatora tez istnieje pewna zdroworozsadkowa granica wydatkow na pewien krotki okres czasu ktorej sam tez nie chce przekraczac.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    Cytat Zamieszczone przez ciukacz Zobacz posta
    a czy ktos z Was wie czy przy zakupach z ebay.co.uk (zakladajac ze wysylka tez jest z uk) placi sie dodatkowo u nas clo i vat ? pytam bo 14mm tam sa wyjatkowo tanie...
    UK to Unia, nic nie doliczaja z wyjatkiem przesyłki. Też kupowałem ta 14-tkę
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Krakow
    Posty
    775
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    Cytat Zamieszczone przez romek1967 Zobacz posta
    UK to Unia, nic nie doliczaja z wyjatkiem przesyłki. Też kupowałem ta 14-tkę
    Jesli planujecie kupic na ebay'u (nad czym i ja sie zastanawiam ) to sprawdzcie najpierw skad jest wysylka - bo w wielu wypadkach zapomina im sie wspomniec ze z CHin trzeba jeszcze VAT i clo doliczyc ...

  7. #17
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    Cytat Zamieszczone przez Vindex Zobacz posta
    Jesli planujecie kupic na ebay'u (nad czym i ja sie zastanawiam ) to sprawdzcie najpierw skad jest wysylka - bo w wielu wypadkach zapomina im sie wspomniec ze z CHin trzeba jeszcze VAT i clo doliczyc ...
    Jak pisałem "kupowałem", więc wiem skąd była przesyłka, z UK
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  8. #18
    | OlyJedi Awatar Jacunio
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    141
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    Polecam firmowy sklep Panasonica w Gliwicach : http://www.panasonic.gliwice.pl/ .
    Kupowałem u nich 25mm, szybko, sprawnie, cena w miarę, dostępność różnie.

  9. #19

    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    amazon.co.uk - Kupowałem 20mm 1.7 w tym miesiącu. Czy doliczają dopłatę zależy od kogo się kupi na amazon.co.uk - jeżeli bezpośrednio od amazon.co.uk (wtedy jest zapisane, że "Dispatched from and sold by Amazon.co.uk. Gift-wrap available." to doliczają różnicę pomiędzy polskim VATem i brytyjskim (ponieważ mają oddział czy coś takiego w Polsce - ta sama zasada jest w amazom.de - na samym końcu przy wylogowaniu cena się niestety zmienia) W Niemczech jest większa różnica, w UK z 275 wzrosło mi tylko do 281 funtów. Przesyłka do Polski bezpłatna jeżeli jest "Super Saver Delivery". (przy >25 funtów zakupu). To szkiełko, jak się wczytać (50L (60Euro) Cashback) wychodzi całkiwem korzystnie. Gwarancja ważna na całą Europę.
    pzdr.

    (P.S.) szkiełka to jako jedyne zakłóca obraz w OMD E-M5 - powoduje rzeczywiście Banding (poziome paski) przy wyższych ISO 3200 - szczegóły na forum dpreview, może będzie nowy firmware.

  10. #20
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Krakow
    Posty
    775
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Odp: Gdzie kupić szkła Panasonica?

    Cytat Zamieszczone przez romek1967 Zobacz posta
    Jak pisałem "kupowałem", więc wiem skąd była przesyłka, z UK
    W Twoim wypadku to raczej jasne ale juz widzialem pare osob ktore niemilo sie zdziwily ...

Podobne wątki

  1. 12-60 gdzie kupić
    By aptur in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 2.08.08, 11:30
  2. ME-1, gdzie kupić?
    By MaBri in forum E-System
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 4.04.06, 07:27
  3. gdzie kupic?
    By chomsky in forum E-System
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 28.11.05, 16:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.