Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Resetowanie się E-1

| OlyJedi Awatar olifant
    Mieszka w
    Opole
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Pozwolę sobie odkopać temat, ponieważ dziś znowu E-1 mi się zresetował i już chyba wiem, co jest tego przyczyną. Zwykle przed zmianą baterii wyłączam aparat. W momencie gdy o tym zapomnę zwykle nic się nie dzieje. Natomiast jeżeli bardzo mi się spieszy, przestawię włącznik na 'OFF' i w tym momencie otworzę klapkę od baterii/wyjmę akumulator z gripa - następuje 'reset' wszystkich ustawień, menu serwisowego itp. To chyba kolejny dowód na to, że to nie pozycja włącznika decyduje o odcięciu zasilania Jak komuś nie zależy na liczniku w menu serwisowym to może sprawdzić - u mnie ten sposób działa i już wiem, że więcej się to nie zdarzy przypadkiem - będę teraz uważał
    .

| OlyJedi
    Mieszka w
    polska północna
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    mój E-1 wieszał się zwykle podczas zrzucania fotek na kartę (SanDisk Ultra II 1GB, potem 2GB i 4GB). przy wszystkich modelach kart miałem zwisy średnio co 2000 fotek.

jeden raz zrobił mi psikusa i zawisł "z nudów" bo jedyne co miał do roboty to czekać. lekko się wtedy zgarbiłem, bo przytuliłem dwa zwisy pod rząd. przez kolejne 3000 klatek był spokój.

ale spoko, widziałem zwis E-330 kumpla, przy zapisie na kartę Pretec 2GB.

na zamiennikach nie oszczędzajcie, nie warto brać takich po 40 pln, bo może Was to kosztować aparat.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów