Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 339

Wątek: Wietnam - Fotorelacja Muminka

  1. #21
    | OlyJedi Awatar majeczek78
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Oława
    Posty
    944
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria
    Fajniutko.Gratulacje.

  2. #22
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Muminek
    Dołączył
    Sep 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    4.025
    Siła reputacji
    330
    Moja galeria

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    Cytat Zamieszczone przez Mysikrolik Zobacz posta
    Super Muminku, czekamy na więcej. No i rzucę pytanko - dlaczego Wietnam?
    Wietnam to właściwie przypadek, od czegoś trzeba było zacząć zwiedzanie Azji, jest to ostatni moment na zobaczenie tego kraju w takim stanie. Cywilizacja wkracza tutaj wielkimi krokami. Teraz po powrocie można powiedzieć że dla turysty plecakowego to idealne miejsce, jest bardzo bezpiecznie, ludzie przyjaźnie nastawieni ( trzeba się do nich uśmiechać), mają dobrze zorganizowany transport ale to inna historia. Pozdrawiam i cieszę się z takiego zainteresowania wątkiem.
    E-M1, E-3, E-30, TG-2, Stylus XZ-2, E-PL2, C-2100 UZ, ZD 8, ZD 7-14, ZD 14-54 II, 12-60 SWD, 50-200 SWD, 35 ED Macro, 50 ED Macro, ED 90-250, EC-20, EC-14, EX-25, FL-50 R, FS-SRF-11, Sigma 150 HSM

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    Muminek, Ty już wiesz co...

    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  4. #24
    | OlyJedi Awatar TOKIN
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Cieszyn
    Posty
    1.198
    Siła reputacji
    54
    Moja galeria

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    Zazdroszczę wyprawy, zazdroszczę przeżyć i zdjęć.

    PS Uważam, że takie fotorelacje z podróży mogłyby mieć osobny dział, bo jest to większa całość odrębna tematycznie od pozostałych zdjęć danego autora, z reguły ma swoich stałych czytelników/oglądaczy, no i oprócz zdjęć wymaga wyraźnego komentarza, opisu czy relacji słownej. Zresztą nie tylko o ocenę zdjęć w takiej fotorelacji chodzi.

    Wiem, wiem - takiego działu nie było (?) i było dobrze, ja tu jestem świeżak, więc nie powinnam się odzywać... , no ale stało się - gęba u mnie niewyparzona



  5. #25
    diabolique
    Gość

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    Daj więcej opisów, zwłaszcza organizacyjno-technicznych!
    Foty same w sobie będą fajne.

  6. #26
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    Cytat Zamieszczone przez TOKIN Zobacz posta
    Zazdroszczę wyprawy, zazdroszczę przeżyć i zdjęć.

    PS Uważam, że takie fotorelacje z podróży mogłyby mieć osobny dział, bo jest to większa całość odrębna tematycznie od pozostałych zdjęć danego autora, z reguły ma swoich stałych czytelników/oglądaczy, no i oprócz zdjęć wymaga wyraźnego komentarza, opisu czy relacji słownej. Zresztą nie tylko o ocenę zdjęć w takiej fotorelacji chodzi.

    Wiem, wiem - takiego działu nie było (?) i było dobrze, ja tu jestem świeżak, więc nie powinnam się odzywać... , no ale stało się - gęba u mnie niewyparzona
    Właściwie taki dział jest. Jest nim sam portal lub inaczej strona główna. Promujemy tam wątki, które zgłosili nam raportem forumowicze lub sami na nie wpadliśmy i wydały nam się ciekawe. Ten wątek miał to szczęście, że rozpoczął się dobrym wstępem, daje powód by go odwiedzać. Niemal zaraz po publikacji został zauważony i trafił na portal. Pozostałe fotorelacje, w tym wyprawa Dobasa do Nowej Zelandii czy "Chińska przygoda" opisana przez Luc4sa są w dziale Fotografie i wystawy na portalu. Promujemy to co dobre. Wszyscy forumowicze do tej promocji mogą przyłożyć rękę. Oczywiście najlepiej byłoby uzasadnić dlaczego wątek warto promować na stronie głównej Olympus Club, ale to chyba nie problem. Moderacja nie zawsze musi podzielać zachwyt zgłaszającego, więc warto dodać coś od siebie. Zachęcam do przeglądania forum i wyławiania perełek, którymi powinniśmy pochwalić się na portalu.
    Ostatnio edytowane przez hades ; 20.12.11 o 15:03

  7. #27
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria
    nareszcie cos ciekawego

  8. #28
    | OlyJedi Awatar witia
    Dołączył
    Feb 2006
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    5.396
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    Zapowiada się bardzo interesujący wątek.
    A wyprawy - zazdroszczę.
    Pozdrawiam.

  9. #29
    | OlyJedi Awatar kris70
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    349
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    No pięknie a tak się właśnie zastanawiałem gdzie to wyruszasz gdy napomniałeś mi o swoich zamiarach jakiegoś większego "wypadu"a tu Wietnam ,super . Z wielkim zaciekawieniem będę śledził ten wątek i już nie mogę się doczekać jak spotkamy się na plenerku i poopowiadasz mi w o swoich przygodach w realu.Pewnie znowu zajęci rozmową wypłoszymy jakiegoś bielika

  10. #30
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Wietnam - Fotorelacja Muminka

    Muminek dajesz fotki, dajesz!!!!

    pozdrawiam serdecznie
    Janek
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

Podobne wątki

  1. Korsyka - fotorelacja | www.korsyka.kondi.pl
    By kondi in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15.08.05, 17:02

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.