Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Grand Press Photo 2007

  1. #1
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    było sobie życie

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2004
    Mieszka w
    Rydułtowy
    Posty
    225
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Jeden z fotografów stracił pracę po tym konkursie, bo manipulował przy zdjęciu link

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez utoplec
    Jeden z fotografów stracił pracę po tym konkursie, bo manipulował przy zdjęciu link
    no niezle http://wiadomosci.onet.pl/38952,21,9,pokaz.html a ja pierwsze co jak zobaczylem to zdjecie to sie zastanawialem gdzie to zrobil....

    no i cienie ptaków jakies takie dziwne :P
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #4
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    ale numer
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  5. #5
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    myślałem że wśród takich ludzi na takim szczeblu o takich numerach nie może być mowy...
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  6. #6
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    przypominam o funkcji
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  7. #7
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    rafrog:

    "2. Nagrodzone zdjęcie zrobiłem w październiku 2006 r. Wtedy też prawdopodobnie wprowadziłem w zdjęciu zmiany, choć tego nie pamiętam. Niestety, zdjęcie w pierwotnej wersji nie zostało zarchiwizowane.

    3. W wyniku zbiegu okoliczności "inkryminowane" zdjęcie kilka miesięcy później wysłałem w wersji, która nie jest zgodna z regulaminem konkursu Grand Press Photo. Z całą odpowiedzialnością zaznaczam jednak, że zmiana ta nie została wykonana na potrzeby konkursu."

    Nadal twierdzisz, ze to "taki numer"? Po przeczytaniu tego oswiadczenia troche inaczej patrzy sie na cala sprawe.

    Tak czy siak nie ma watpliwosci, ze to jego wina i on powinien wziac za to odpowiedzialnosc.
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  8. #8
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    31
    Moja galeria
    nie czytałem tego oświadczenia. mimo wszystko nadal twierdze ze był to "taki numer". sprawę powinni wychwycić zanim poszło wszystko w eter. facet na pewno by sie teraz lepiej czuł...
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  9. #9
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rafrog
    nie czytałem tego oświadczenia. mimo wszystko nadal twierdze ze był to "taki numer". sprawę powinni wychwycić zanim poszło wszystko w eter. facet na pewno by sie teraz lepiej czuł...
    Tak to jest, jak sie nie czyta calosci, tylko wyciaga wnioski na podstawie kawalka informacji. Mozna sie niezle przejechac. Jesli chodzi o to zdjecie, to ja widze to tak: gosc dawno temu zrobil to zdjecie. Swiadomie uzyl fotomontazu. Bardzo je lubil i kiedy przyszedl konkurs, postanowil je wyslac. Teraz sa dwie mozliwosci: 1) tak jak on pisze, zapomnial, ze to byl fotomontaz i wyslal. Jego niedopatrzenie i wina, ale wyglada to troche inaczej, niz wyslanie tego z premedytacja. Raczej zwykla pomylka. 2) Wiedzial, ze moze wygrac nagrode, wiedzial, ze to fotomontaz, ale postanowil wyslac, moze sie jury nie zorientuje. Przegral. Rowniez jego wina, ale tym razem duzo ciezszy kaliber. Tak naprawde nie wiemy, co sie stalo (ja po przeczeczytaniu oswiadczenia przychylam sie do mozliwosci 1)), dlatego lepiej nie oceniac pochopnie. Piszac "taki numer", masz na mysli jakas lepsza afere. A jesli to byla zwykla pomylka? Mogla byc. Nie wiadomo. Serwis informacyjny zawsze bedzie szukal sensacji. Lepiej nie oceniac pochopnie. Takie jest moje zdanie.
    Pzdr
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  10. #10
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rafrog
    myślałem że wśród takich ludzi na takim szczeblu o takich numerach nie może być mowy...
    a ubiegłoroczna akcja ze zdjeciami bodajże reutersa?

Podobne wątki

  1. Dobas - gratulacje, Grand Press Photo 2011
    By Jack in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 27.05.11, 00:25
  2. Grand Press Photo 2010
    By kali999 in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14.05.10, 15:47
  3. Grand Press Photo 2009
    By rocco in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15.05.09, 16:34

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.