Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Porada

  1. #11

    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Mam jeszcze jedno pytanie.
    Czym się tóżni c765 od c770, bo trafiłem ten pierwszy i nie wiem czy go warto brać. Z wyglądu i funckji podtsawowych to identyko a reszta>

  2. #12
    | OlyJedi Awatar gofer111
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Trzebiatów
    Posty
    157
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Adrian(o)
    Mam jeszcze jedno pytanie.
    Czym się tóżni c765 od c770, bo trafiłem ten pierwszy i nie wiem czy go warto brać. Z wyglądu i funckji podtsawowych to identyko a reszta>
    Witam,
    C-765UZ różni się tym od C-770UZ tym, że:
    -obudowa C-770UZ jest cała metalowa, a C-765UZ w połowie metalowa.
    -C-770UZ ma gorącą stopkę, jest to miejsce do podłączania zewnętrznych lamp błyskowych, C-765UZ tego nie ma.
    -C-770UZ kręci filmy MPEG4 w rozdziałce 640x480 przy 30fps (klatkach na sekundę), ale 1GB xD-picture Card nie wspiera trybu MPEG 4.
    -C-770UZ ma czarną obudowę
    -C-770UZ ma 6 6 programów tematycznych (Portret, Autoportret, Scenerie nocne, Zdjęcia sportowe, Krajobraz oraz Portret na tle krajobrazu), a C-765UZ 4 Programy tematyczne (Portret, Zdjęcia sportowe, Scenerie nocne, Krajobraz)
    -C-770Uz ma jakby podwójną lampę błyskową, w porównaniu do C-765, ale liczba przewodnia i tak wynosi 10.
    Pozdrawiam
    Pozdrawiam Krzysztof W.

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez gofer111
    -C-770UZ ma czarną obudowę
    Jeat też i wersja srebrna, którą posiadam.

    z serii ultra zoomów c fociłem c740 (większość moich makr), c 750 (kilka dni, ale ten aparacik mi się najbardziej podobał z całej serii), c765 jakiś taki nijaki dla mnie, za mały i wogóle, c770 mam go pod ręką, ale nie do końca jest mój, nie lubię go i praktycznie nie używam, poza tym nie wiem jak kiedyś mogłem robić dobre zdjęcia kompaktem, czym więcej jakiejs automatyki, tym bardziej mnie one wnerwiają.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  4. #14

    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Ale chyba warto wziąść c-765 skoto to prawie to samo co c770? Tym bardziej że mam okazje wyrwać ładny zestaw od razu z kartą i innymi bajerami za dobrą cenę

  5. #15
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Moim zdaniem brak spopki na lampę go przekreśla.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  6. #16
    | OlyJedi Awatar Don Pedro
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    429
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Jako użytkownik C-725 apararu z tej samej linii Olka co C-760/5/ polecam-bierz śmiało C-765, ma 4mpxl, lepszą od mojego optykę i zapewni Tobie tzw. kreatywne fotografowanie/nastawy manualne, korekcja błysku itp. Jedna uwaga - te aparaty nie należą do szybkich/sporo mija od chwili uruchomienia do oddania strzału/, za to cechuje je dobra jakość odwzorowania, koniecznie dokup statyw-niezbędny przy dł. ogniskowych i do panoramowania. Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Porada [e-3]
    By Przeeemeek in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29.06.10, 22:38
  2. porada o wykonanie zdjęcia
    By xtomi in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27.07.06, 21:08
  3. c-5060 pilna porada !!!
    By mobea in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 7.06.05, 22:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.