Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: Zestaw m4/3

  1. #81
    | OlyJedi Awatar nyny
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    5.144
    Siła reputacji
    199
    Moja galeria

    Odp: Zestaw m4/3

    Cytat Zamieszczone przez Aisha Zobacz posta
    To tak na marginesie: już niejedna osoba motywuje mnie, by wsiąknąć w forum Być może wzbudzę wesołość, ale jak duże zniżki są przy zakupie przez OlyJedi?
    Satysfakcjonujace


    pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

  2. #82
    | OlyJedi Awatar Aisha
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    43
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Zestaw m4/3

    Ok, bardzo dziękuję wszystkim za porady, zostało mi tylko zweryfikowanie priorytetów i podjęcie ostatniej decyzji. I być może po jakimś czasie w końcu będę Was prosić o porady foto/ocenianie

    Pozdrawiam

  3. #83
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: Zestaw m4/3

    Musisz odblokować reputację, bez tego ani rusz. Plusy dawane przez klubowiczów nie przyniosą punktów, tym samym wstąpienie do OJ będzie się odwlekało.
    ps. z tymi punktami przypomniała mi się stara książka Limes inferior Janusza A. Zajdla - świetna rzecz.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  4. #84
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria

    Odp: Zestaw m4/3

    Cytat Zamieszczone przez Aisha Zobacz posta
    Ma ktoś XZ-1 i/lub X10 i jednocześnie m4/3? Wiem, że to inne klasy i dość ciężko porównać, bardziej mi chodzi o praktyczność. Np kompakt X10 całkiem mi się podoba ze względu na praktyczny 'manual': ręczne przekręcanie + wizjer, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia się do fotografowania z LCD. Ale np bokehu rodem z 20/1.7 nie będzie
    Używałem jednocześnie X10 i GF2 z 14 f/2,5. Zdjęcia porównawcze i wrażenia z użytkowania znajdziesz w wątku o X10.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #85
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Zestaw m4/3

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Używałem jednocześnie X10 i GF2 z 14 f/2,5. Zdjęcia porównawcze i wrażenia z użytkowania znajdziesz w wątku o X10.
    Tak na marginesie, ktoś gdzies podawał linka do profili do PS dla 14,2,5 nie pamiętam gdzie tego szukać. O pomoc proszę.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  6. #86
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria

    Odp: Zestaw m4/3

    ACR już ma profile do tego szkła, ale są one ukryte. Korekcja odbywa się automatycznie bez wiedzy użytkownika i nie można jej wyłączyć. Nic więcej nie trzeba robić, tylko otworzyć rawa.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #87
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Zestaw m4/3

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    ACR już ma profile do tego szkła, ale są one ukryte. Korekcja odbywa się automatycznie bez wiedzy użytkownika i nie można jej wyłączyć. Nic więcej nie trzeba robić, tylko otworzyć rawa.
    Dziękuję , trochę mi to szkiełko pod światło aberuje, ale to będę musiał skorygować we własnym zakresie, za to ma rewelacyjną wagę by podwiesić go pod deltą z lekkim korpusem.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Podobne wątki

  1. Zestaw do studia
    By dinx6 in forum Studio
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23.02.08, 14:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.