Strona 209 z 210 PierwszyPierwszy ... 109159199207208209210 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2.081 do 2.090 z 2100

Wątek: Co cię ostatnio zasmuciło?

Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Siła reputacji
    209
    Moja galeria
    Pewnie pogadamy o tym jeszcze na zlocie, ja osobiście skłaniałbym się ku możliwości wyrażenia swojego zdania na ten czy inny temat.
    Moderator powinien wyrzucać wypowiedzi skrajne, jątrzące, obrażające itp.
    Wiem że to ciężki kawałek chleba, który można przypłacić chorobą nerwową. Widziałem dokument o moderatorach pracujących dla Youtuba; facebooka i in. To była dla nich trauma. Ci ludzie bez wsparcia psychologicznego mieli do czynienia z przykładami najgorszych czynów jakich może się dopuścić człowiek, a w zasadzie bestia która w nim siedzi. Wytrzymywali góra dwa lata.
    A Jak widać o covidzie jakoś rozmowa trwa, aż dziw, że tak długo chociaż wydaje się, że wszystko już zostało powiedziane.
    A o Ukrainie trzeba mówić, jak ich wspierać, jak przeciwstawiać się fałszywej propagandzie i w ogóle jak to możliwe, że w XXi wieku w środku Europy chory człowiek niszczy życie, porządek przyszłość niewinnym ludziom.
    Smutne to i przerażające.
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    58
    Moja galeria
    Hydepark – specjalny dział występujący na forach /.../ pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim.
    Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa /.../ Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic /.../
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Hydepark

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Nie ma czegoś takiego jak cenzurowany Hydepark.
    -bo to już nie Hydepark -forum swobodnego wypowiadania poglądów w imię wolności słowa.

Po co się podszywać pod coś czym się nie jest?

W: Hydepark > Co cię ostatnio zasmuciło? chcecie mi narzucać czym się mogę smucić a czym nie?

Może powinniście zrobić listę którymi smutkami można się dzielić, a którymi nie.

Wyjdzie, że można pierdołami: nie mogę obejrzeć meczu, nie kupię drogiego aparatu -bo mnie nie stać...
    A nie można: jest wojna -ludzie ginął, ...

Czyli to ma być forum o błahostkach z zakazem poruszania tematów poważnych NAWET w Hydepark?

To mnie ostatnio zasmuciło.
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 26.02.22 o 14:17

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Jaki admin, takie ważne sprawy, prawdziwy dramat, to brak C+ kiedy Iga gra...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

| OlyJedi Awatar koronax
    Mieszka w
    silesia
    Siła reputacji
    282
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jaki admin, takie ważne sprawy, prawdziwy dramat, to brak C+ kiedy Iga gra...
    Konkretne prosto z mostu walisz .

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez koronax Zobacz posta
    Konkretne prosto z mostu walisz .
    Podobno możemy swobodnie wyrażać poglądy.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    W: Hydepark > Co cię ostatnio zasmuciło? chcecie mi narzucać czym się mogę smucić a czym nie?
    Jeszcze się nie połapałeś?
    Nikt Ci nc nie narzuca! Tu się zabrania(!) jakiegokolwiek stosunku do światopoglądu, religii i polityki (bo regulamin) i Jacek tego skrupulatnie przestrzega. To czego regulamin zabrania jest tak rozciągliwe, że na dobrą sprawę każdy niewygodny dla administracji temat, można udupić zgodnie z regulaminem.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

| OlyJedi Awatar ronin75
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    @Jacek_Z z całym szacunkiem... zamknąłeś "Ukrainę" bo polityka ale covidowi pozwoliłeś "żyć" a to przecież taka sama polityka, o czym sam chyba gdzieś pisałeś. Teraz piszesz, że żałujesz... no trochę za późno. Postuluję zostawić oba wątki otwarte i w razie potrzeby ostro moderować bo na tym polega zadanie administracji... tylko czy to nie nazbyt pracy?
    Cytat Zamieszczone przez August68 Zobacz posta
    i ja także... są sprawy, o których powinniśmy mówić/pisać niezależnie od regulaminu.
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Zgadzam się w 100%.

Popieram!
    Przy okazji gdy zobaczyłem co się stało i przeczytałem wypowiedzi usprawiedliwiające to miałem dwa skojarzenia. Jednego nie będę przytaczał, bo pewnie zostałoby poczytane za politykę... .
    Drugie to skojarzenie z zachowaniem przedszkolanki z piosenki Jacka Kaczmarskiego pt. "Przedszkole"....
    Mężczyzna bez kobiety jest jak samuraj bez pana.

Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Dcs. W definicji z wilkipedii jest jedno słowo. ZAZWYCZAJ. No właśnie. No i detal. W Hyde Parkku jednak coś jest zakazane. Krytykowanie Królowej. Czyli jednak są ograniczenia. Wbrew temu co twierdzicie.

Co do mojego wpisu kibica. Inne wątki na forum mają być martwe? Mamy pisać o polityce? Nie. Daję przykład udziału w innych wątkach.
    Zerknę w regulamin, bo coś mi się wydaje ze będę miał więcej do napisania.

August68 - typowe podejście szlachcica. Regulamin mnie nie obowiązuje jak chce pisać o tym co w nim zakazane. No super. Regulamin jest pisany krwią tysięcy wątków z różnych forów. Te zapisy skądś się wzięły. Nie z czapy. Uwierz.

Helmut- początek wypowiedzi super. Nikt nie narzuca poglądów. Tu się zabrania WYPOWIADANIA swoich poglądów politycznych i religijnych. Miej je sobie jakie chcesz, mnie to nie obchodzi.
    Nieźle się byś musiał nagimnastykowac by zdjęcie ptakow, krajobraz, portret, obiektyw czy body podciągnąć pod politykę. Śmiało, dasz radę. Ja tego jie potrafię i nie podciągam. Więc prosze nie naciągać rzeczywistości w sposób absurdalny.
    Czym większe bzdury będą co niektorzy pisali tym mniej bede ich wypowiedzi brał w ogóle pod uwagę. Piszcie z sensem, proszę.

Edorka - ty z sensem. Tak, zostawiłem te czerwona strefę i zobacz jaki problem sobie robię. Bo powołujesz się na wyjątek by zrobić drugi wyjątek. A potem ktoś będzie chciał trzeciego wyjątku. W 2023 mamy wybory w PL. Ważna sprawa, niewątpliwie. Itd itd.

Nie powinniśmy rozmawiać na ten sam temat (moderowanie polityki) w kilku wątkach.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26.02.22 o 23:03

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    58
    Moja galeria
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 2.03.22 o 23:12

Awatar koza
    Mieszka w
    Polska
    Siła reputacji
    37
    Moja galeria
    Olympus 300mm f4 13 590PLN

Dla porównania:
    Nikkor 500mm f5.6 16 500
    Sony 200-600 8 900

Czy ktoś tu odjechał totalnie, czy może Nikon/Sony nie zdążyli jeszcze cen jakoś mocno podnieść?