Strona 208 z 210 PierwszyPierwszy ... 108158198206207208209210 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2.071 do 2.080 z 2100

Wątek: Co cię ostatnio zasmuciło?

Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Czytałem. Doświadczenie mówi czym sie to kończy. Doświadczenie nie tylko z Olyclubu. Kłótnie sie pojawią. Po czym muszą iśc kartki, może ban, zamknięcie dużego wątku. Nie, nie. Odchodzenie uzytkowników jest spowodowane także kłótniami.
    WP i Interia wyłączyły komentowanie.
    Nie dyskutumy dalej na ten temat, nie przekonasz mnie, ani kolejny użytkownik czy nawet kilku.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Dla Jacka nie ważne jest to, co się dzieje dookoła.
    "Niech na całym świecie wojna byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna ..." pisał Wyspiański. Jacek się dostosował.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Czytałem. Doświadczenie mówi czym sie to kończy. Doświadczenie nie tylko z Olyclubu. Kłótnie sie pojawią. Po czym muszą iśc kartki, może ban, zamknięcie dużego wątku. Nie, nie. Odchodzenie uzytkowników jest spowodowane także kłótniami.
    WP i Interia wyłączyły komentowanie.
    Nie dyskutumy dalej na ten temat, nie przekonasz mnie, ani kolejny użytkownik czy nawet kilku.
    Obawiam się, że próbujesz nas obrazić porównując nasze wątki do tego, co się zwykle dzieje w komentarzach na WP itp.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    77
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Obawiam się, że próbujesz nas obrazić porównując nasze wątki do tego, co się zwykle dzieje w komentarzach na WP itp.
    Nie, no daj spokój. Tylko to, że większa kultura wypowiedzi nie oznacza mniejszego sporu. Temperatura w wątku może się zrobić wysoka. Chodzi o to, by do tego nie doprowadzić. Bo wtedy jest za późno. Ja to wiem, Ty nie przyjmujesz tego do wiadomości. Zawsze będziesz stawa okoniem, zresztą tak samo jak helmuth.

Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Dla Jacka nie ważne jest to, co się dzieje dookoła.
    Nie wiem skąd ten wniosek.Jest wręcz przeciwnie. I mam sporo empatii. Uczę kilka osób z Ukrainy i szukam sposobu jak ich podnieść na duchu, poza słownymi wyrazami poparcia. Nie mam na to na razie pomysłu, niestety. Bo kasę wpłacałem, na WOŚP to pewnie (prawie) wszyscy, ale na głód w Sudanie czy kopanie studni w Etiopii to już raczej nie wszyscy wpłacali, a ja tak. Organizowałem zbiórki kasy dla chorych dzieci, kilkukrotnie, z fundacją "Mam marzenie". W tym przypadku pomoc finansowa to jednak nie to (kombinuję co zrobić, bo chcę podziałać).

Rozgraniczam jednak życie prywatne od forum. Natomiast to co robię na forum to absolutnie w celu by było ... nie gorzej, niż gdyby zostawić to wszystko samopas.

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    U nas także znajdzie się ktoś, kto za ambitne swoje zadanie uzna rozwalenie kolejnego miejsca wymiany poglądów. Przecież problemem głównym nie jest ogół userów ale jest nim jeden lub kilku ambitnych uczestników akcentujących niezgodę i skutkiem staje się konieczność filtrowania wpisów, pilnowanie wątka i zarzuty o uznaniowość.

Ja wolę nadzorować, Jacek, na początku wywrócić stolik.

Oba rodzaje postępowania są ingerencją i oba budzą niezadowolenie z administracji.
    A puścić całkiem na żywioł się tego nie da. Bo wcześniej czy później wejdzie i zacznie pisać użytkownik pokroju andtora w wersji A.D.2022... niestety...
    Ostatnio edytowane przez apz ; 25.02.22 o 13:08
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    ...

Ja wolę nadzorować, Jacek, na początku wywrócić stolik.

...
    Chyba czytaliśmy różne wątki. W moim problem polegał na tym, że Jacek sam rozkołysał stolik biorąc pod ochronę oczywistego trola i doprowadził do tego, że stolik musiał się przewrócić.
    Nie mam problemu z szanowaniem pracy dobrych administratorów.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Szczecin
    Siła reputacji
    344
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Bo kasę wpłacałem, na WOŚP to pewnie (prawie) wszyscy, ale na głód w Sudanie czy kopanie studni w Etiopii to już raczej nie wszyscy wpłacali, a ja tak. Organizowałem zbiórki kasy dla chorych dzieci, kilkukrotnie, z fundacją "Mam marzenie".
    I to Ci daje prawo, jak to Andrzej określił, wywracać stolik?
    Ostatnio edytowane przez helmuth ; 25.02.22 o 15:11
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Mieszka w
    Chorzów
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    @Jacek_Z z całym szacunkiem... zamknąłeś "Ukrainę" bo polityka ale covidowi pozwoliłeś "żyć" a to przecież taka sama polityka, o czym sam chyba gdzieś pisałeś. Teraz piszesz, że żałujesz... no trochę za późno. Postuluję zostawić oba wątki otwarte i w razie potrzeby ostro moderować bo na tym polega zadanie administracji... tylko czy to nie nazbyt pracy?

| OlyJedi Awatar wyszomir
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    358
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    @Jacek_Z z całym szacunkiem... zamknąłeś "Ukrainę" bo polityka ale covidowi pozwoliłeś "żyć" a to przecież taka sama polityka, o czym sam chyba gdzieś pisałeś. Teraz piszesz, że żałujesz... no trochę za późno. Postuluję zostawić oba wątki otwarte i w razie potrzeby ostro moderować bo na tym polega zadanie administracji... tylko czy to nie nazbyt pracy?
    Zgadzam się w 100%.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    i ja także... są sprawy, o których powinniśmy mówić/pisać niezależnie od regulaminu.