Strona 192 z 210 PierwszyPierwszy ... 92142182190191192193194202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1.911 do 1.920 z 2100

Wątek: Co cię ostatnio zasmuciło?

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Zelik76 Zobacz posta
    Ło matko! Trzeba było wezwać straż miejską,...
    Straż miejska, to organizacja satyryczna. Dzisiaj dopadł mnie strażnik miejski za brak maseczki. Miał rację, wyszedłem z krzaczorów mogących robić za las i zapomniałem. Nie ma dyskusji, jest umowa społeczna, że chodzimy w maskach i trzeba jej przestrzegać niezależnie od indywidualnego do niej stosunku. Na tym polega społeczeństwo. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że w krzaczorach byłem z piękną modelką i pstrykaliśmy nie do końca grzeczne fotki. Zapomniałem o włożeniu maseczki po wyjściu z "lasu", ale w pełni siebie rozumiem, są takie chwile w życiu mężczyzny, kiedy warto zrobić coś, po czym można o czymś zapomnieć i ponieść konsekwencje. Mówi się trudno i brnie się do przodu. Śmieszne lub nieśmieszne było to, że strażnik siedział z kolegą w samochodzie i obaj nie mieli maseczek. Sytuacja wydała mi się nieco absurdalna. Rozstaliśmy się ze strażnikami w miłej atmosferze
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    462
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Straż miejska, to organizacja satyryczna. Dzisiaj dopadł mnie strażnik miejski za brak maseczki. Miał rację, wyszedłem z krzaczorów mogących robić za las i zapomniałem. Nie ma dyskusji, jest umowa społeczna, że chodzimy w maskach i trzeba jej przestrzegać niezależnie od indywidualnego do niej stosunku. Na tym polega społeczeństwo. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że w krzaczorach byłem z piękną modelką i pstrykaliśmy nie do końca grzeczne fotki. Zapomniałem o włożeniu maseczki po wyjściu z "lasu", ale w pełni siebie rozumiem, są takie chwile w życiu mężczyzny, kiedy warto zrobić coś, po czym można o czymś zapomnieć i ponieść konsekwencje. Mówi się trudno i brnie się do przodu. Śmieszne lub nieśmieszne było to, że strażnik siedział z kolegą w samochodzie i obaj nie mieli maseczek. Sytuacja wydała mi się nieco absurdalna. Rozstaliśmy się ze strażnikami w miłej atmosferze
    Cały cytat Nazwa:  rotfl.gif
Wyświetleń: 205
Rozmiar:  3,8 KB
    Jako nieodrodny syn Sanepidu stwierdzam, że te maseczki są potrzebne. To jest naprawdę wredny wirus.
    Zastanawia mnie tylko szerokość stosowania tego wymogu, bo jak mam przed sobą 200 m pustej ulicy i za sobą tyle samo, to zaczynam wątpić w sens tego rozporządzenia, a przynajmniej w jakość szarych komórek niektórych rządzących. Rozumiem w galerii, kościele, hipermarkecie, w przychodni. Ale na pustej ulicy ??
    I wiecie co zauważyłem - im ładniejsza pogoda, tym mniej maseczek, młodzi w ogóle nie noszą, średniacy chronią brody, tylko takie stare pryki jak ja starają się używać. Piszę starają bo po zawale i przy astmie to duszno i często odpuszczam.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

| OlyJedi Awatar waruga
    Mieszka w
    50 05,3 N 018 33,2 E
    Siła reputacji
    300
    Moja galeria
    No właśnie na pustej ulicy noszenie maseczek nie ma sensu, powinno być tylko w wyżej wymienionych przez @Bodzip oraz targowiskach, przystankach. Wprowadzający maseczki załatwił odgórnie sprawę, czyli praktycznie wszędzie
    Moja przygoda z morzem Kapitan I , II , V rejsu PBO

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    283
    Moja galeria
    Najbardziej rozbawiło mnie to, że pouczał nas strażnik, który też maseczki nie miał. Zapachniało Bareją...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    462
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Najbardziej rozbawiło mnie to, że pouczał nas strażnik, który też maseczki nie miał. Zapachniało Bareją...
    U nas w Gorlicach policjanci w radiowozach jeżdżą w maseczkach. Aż dziw A straży miejskiej nie widać nic a nic.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Awatar Roberto73
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    W pracy ponosiłem to ***** ze 20 godzin i już miałem problemy z gardłem , będzie plaga takich chorób przez te maski. Zamawiam przyłbice

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    335
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    U nas w Gorlicach policjanci w radiowozach jeżdżą w maseczkach. Aż dziw A straży miejskiej nie widać nic a nic.
    Zeszli do podziemia? Czy skończyła się im misja?
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

| OlyJedi Awatar wyszomir
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    361
    Moja galeria
    A wystarczyłby jeden prosty przepis - noszenie maseczki nie obowiązuje, jeśli w odległości mniejszej niż (tu wpisać ile metrów - np. 20, ale nad konkretną wartością można się zastanawiać) nie ma innych ludzi. Ale... trzeba niestety myśleć - na co niektórzy w ferworze pokazywania jak to skutecznie walczą z pandemią wydają się nie mieć czasu.
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    213
    Moja galeria
    Coraz mniej ludzi nosi maski. Wczoraj, przedwczoraj, ładna pogoda. Matka z córką, rowerzyści, dwie starsze panie maszerujące dziarsko z kijami... coraz więcej ludzi. Mijają mnie w odległości 1-2 metrów, albo idą wolniej wąskim chodnikiem i muszę ich jakoś ominąć. Kiepsko, coś czuję że wirus szybko powróci.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    On nie powróci tylko jest. Wczoraj byliśmy nad morzem i maskę miała może co 5 osoba. Zresztą, w masce kiepsko pije się piwo z puszki .
    My i tak z pewnych przyczyn jesteśmy w grupie sporego "rydzyka". Co ma być to będzie.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 22Ultra