Strona 201 z 201 PierwszyPierwszy ... 101151191199200201
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.005 z 2005

Wątek: Co cię ostatnio zasmuciło?

Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Siła reputacji
    289
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Czy te trzy zdania mają jakiś sens "w kupie" czy są to trzy osobne zdania, nie mające ze sobą żadnego powiązania?
    Jedyny jaki widzę to zajęcie późnowieczorne dla Admina...
    E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue;II X-T1,:X-M1; garść słoików; II Sigma DP2 II Hauwei P20 Pro

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Trochę tu, trochę tam
    Siła reputacji
    279
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Drobny problem polega na tym, że Trójka, to nie miejsce na skali częstotliwości, tylko konkretni ludzie. Trójki już nie ma i ewentualny powrót kilku osób niczego nie zmieni.
    Przestań marudzić. Takich jak Ty nie warto słuchać.
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

Mieszka w
    Polska
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Drobny problem polega na tym, że Trójka, to nie miejsce na skali częstotliwości, tylko konkretni ludzie.
    To się zgadza. Jednak 90% zespołu jest nieznana dla szerszego grona słuchaczy. Ci prawie wszyscy zostali. Część znanych będzie nadal. Przyjdą nowi, którzy może nie będą gorsi. Każdy sławny redaktor kiedyś taki nie był a jednak coś zbudował. Niedźwiedź już raz odszedł i poza Trójką szału nie zrobił. Mann również w Trójce był najlepszy. Oni dawali coś od siebie ale dostawali z tej stacji również wiele.

Trójki już nie ma i ewentualny powrót kilku osób niczego nie zmieni.
    Nie słuchaj. Nie pisz ciągle o Trójce. Zajmij się radiem, które jest dla Ciebie ważne. Po co tracisz czas na coś czego nie ma? Nie ma a Ty ciągle marudzisz. Z wprawy nie chcesz wyjść?

| OlyJedi Awatar koronax
    Mieszka w
    silesia
    Siła reputacji
    209
    Moja galeria
    Dziś słuchałem Trójki.Z ciekowsći. Było sporo telefonów od słuchaczy, i wywiad nawet był z nowym dyrektorem radia. Mówił że będą rzetelne wiadomości, informacje dla każdego.
    Zobaczymy jak to się ułoży. I ciekawi mnie czy część dziennikarzy wróci do radia.

Mieszka w
    Polska
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Właśnie słucham. Piotr Stelmach pięknie prowadzi program. Piękne podziękowania dla Piotra Metza były. Poziom niedostępny w innych stacjach trwa niezależnie od jęków wydawanych przez malkontentów

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Profil Piotra na FB w trakcie audycji pojawiło się już ponad 2000 reakcji w tym .... 3 negatywne. Tak jak myślałem wierni słuchacze tej stacji byli, są i będą obecni niezależnie od głosów pseudofanów uciekających tam gdzie wiatr dziejowy zawieje