Strona 189 z 189 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189
Pokaż wyniki od 1.881 do 1.888 z 1888

Wątek: Co cię ostatnio zasmuciło?

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    Pisać w jednym miejscu a pisać w dwóch - jest różnica. Chociażby można pisać w jednym - częściej.
    Jeśli ktoś tak bardzo się obraził na innych użytkowników, że do dzisiaj tu nie pisze, to po zjednoczeniu raczej też nie wróci. Kto pisze w dwóch miejscach, ten ma wybór, może pisać tylko tu
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    209
    Moja galeria
    Fora sa zabijane przez grupy tematyczne na fejsbooku. Tutaj - szkoda że niektóre aktywności nie są dostępne z poziomu megawygodnego Tapatalk na urządzenia mobilne.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 12/2 + 45/1.8 + 9-18 + 100-300

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Trochę tu, trochę tam
    Siła reputacji
    256
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    Pisać w jednym miejscu a pisać w dwóch - jest różnica. Chociażby można pisać w jednym - częściej.
    Jeżeli ktoś pisze w dwóch miejscach to samo, ograniczenie do jednego miejsca nie spowoduje podwojenia treści.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jeśli ktoś tak bardzo się obraził na innych użytkowników, że do dzisiaj tu nie pisze ...
    Zła diagnoza!
    Ci którzy odeszli, rzadko odchodzili z powodu obrażenia się na innych użytkowników. Chyba, że administrację i moderatorów też zaliczymy do grona użytkowników.
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    367
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Zła diagnoza!
    Ci którzy odeszli, rzadko odchodzili z powodu obrażenia się na innych użytkowników. Chyba, że administrację i moderatorów też zaliczymy do grona użytkowników.
    Święta prawda.
    Ja długo, bardzo długo nic nie pisałem na OC. No proszę mi powiedzieć jak można się obrażać na ludzi, którzy plusami mi nagradzali punktowanie błędów i niedociągnięć administracji. No skąd bym miał tyle plusów ?
    Nie będę się rozwodził jak ludziska bili brawo za całę zuo które powstało po przejęciu forum. Ale administracja jakby klapki na oczach... i wiedzieli lepiej.
    Błąd - nie cała administracja. grizz wiedział co zrobić ale miał ręce związane, bo nie wolno.
    Zresztą do dziś takie kretyństwa zostały - ot choćby belka. Tylko jeden zaufany, reszta moderatorów - niet. A proszę mi powiedzieć co złego zrobi taki gulasz prowadzący swój wątek gdy sama będzie mogła umieszczać belkę informacyjną lub ją usuwać ??? No co ? Napisze minister do dymisji ?? no czy nie głupie to jest ?
    Dobra, nie będę ciągnął tematu, na zlocie opijemy
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||popieram stopkę Krakmana ||

| OlyJedi Awatar qwert
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Święta prawda.
    Ja długo, bardzo długo nic nie pisałem na OC. No proszę mi powiedzieć jak można się obrażać na ludzi, którzy plusami mi nagradzali punktowanie błędów i niedociągnięć administracji. No skąd bym miał tyle plusów ?
    Nie będę się rozwodził jak ludziska bili brawo za całę zuo które powstało po przejęciu forum. Ale administracja jakby klapki na oczach... i wiedzieli lepiej.
    Błąd - nie cała administracja. grizz wiedział co zrobić ale miał ręce związane, bo nie wolno.
    Zresztą do dziś takie kretyństwa zostały - ot choćby belka. Tylko jeden zaufany, reszta moderatorów - niet. A proszę mi powiedzieć co złego zrobi taki gulasz prowadzący swój wątek gdy sama będzie mogła umieszczać belkę informacyjną lub ją usuwać ??? No co ? Napisze minister do dymisji ?? no czy nie głupie to jest ?
    Dobra, nie będę ciągnął tematu, na zlocie opijemy
    To tyz prowda ……... Byłem 12.08 .2019r na spotkaniu w Katowicach z Marcinem Dobasem i Łukaszem Bożyckim w przerwie zagadnąłem kilka osób i zapytałem czym fotografujesz odpowiedz -Nikonem - Canonem i tak wkoło może miałem pecha i nie trafiłem na nikogo poza kolegami prezentującymi aparaty Olympusa , którzy by powiedzieli -tak fotografuję Olympusem. Wiele osób zmieniło system, czytając stare posty było wiele narzekań a i obecnie jest to samo. Wystarczy się wczytać w wątek co dalej z systemem . A ja się nie przejmuję mój Olek dalej pstryka
    Ostatnio edytowane przez qwert ; 20.08.19 o 15:39

| OlyJedi Awatar osiem1984
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Siła reputacji
    88
    Moja galeria
    Widzę, że wywołałem dłuższą dyskusję tym moim "co mnie zasmuciło". Nawiązując do tego co napisał @qwert o systemie. Serio jest, aż taka kolosalna różnica między systemami, że warto Olka zamienić? Szczerze nie jestem specjalnie na czasie, ba nigdy nie byłem, bo jakoś nie interesowały mnie drobnostkowe porównania systemów. Odkąd pamiętam strzelam Olkiem. E-510, E-30, Em-5 Em-5 II. Jakoś tak się przyzwyczaiłem a i serwis doceniam, który nigdy mnie nie zawiódł a często bardzo pozytywnie zaskoczył, że nie w głowie były mi zmiany. A może to bardziej przekonanie, że jak na swoje umiejętności to i tak mam za dobry sprzęt?

Wracając do tematu pamiętam, że jeszcze długo nawet po zmianie systemu sporo wcześniejszych użytkowników Olka się tutaj udzielało, konreadkk, nyny, etc..
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

Animator Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar gulasz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    284
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez osiem1984 Zobacz posta
    Widzę, że wywołałem dłuższą dyskusję tym moim "co mnie zasmuciło". Nawiązując do tego co napisał @qwert o systemie. Serio jest, aż taka kolosalna różnica między systemami, że warto Olka zamienić? Szczerze nie jestem specjalnie na czasie, ba nigdy nie byłem, bo jakoś nie interesowały mnie drobnostkowe porównania systemów. Odkąd pamiętam strzelam Olkiem. E-510, E-30, Em-5 Em-5 II. Jakoś tak się przyzwyczaiłem a i serwis doceniam, który nigdy mnie nie zawiódł a często bardzo pozytywnie zaskoczył, że nie w głowie były mi zmiany. A może to bardziej przekonanie, że jak na swoje umiejętności to i tak mam za dobry sprzęt?

Wracając do tematu pamiętam, że jeszcze długo nawet po zmianie systemu sporo wcześniejszych użytkowników Olka się tutaj udzielało, konreadkk, nyny, etc..

system nigdy na tym forum nie był przeszkodą
    tak jak większość napisała - zaczęło się psuć po ogłoszeniu sprzedania nas i po zmianach właściciela forum, po licznych awariach serwerów i niedostępności forum przez długi czas,
    na szczęście te awarie to pokłosie przenoszenia i zmian ale już za nami i dzielni admini (lub admin) walczyli/walczył by było dobrze

owszem sporo osób fotografuje Nikonami / Canonami
    ale jak mam być szczera to wśród mych krakowskich fotografów jednak dominują bezlusterkowcy z FUJI lub SONY lub OLKIEM właśnie
    nie ma na razie co narzekać ( wg mnie)
    sporo znanych podróżników też olkiem foci - często dlatego że sprzęt dostaje w ramach promo i do reklamy
    niemniej zdjęcia jak widać są żylety niejednokrotnie - więc da się i można

a co do tego by działać i próbować pobudzić to forum - to liczę że zlot pomoże
    może uda się ściągnąć osoby które dawno na forum nie były
    a może i Ci co nigdy się na nich nie pojawili się zjawią i dadzą sie poznać osobiście
    Achhh @Bodzip - ale mi zrobiłeś smaka na to spotkanie po latach
    Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś SAM...
    Życie jest zbyt krótkie by przejmować się porażkami..

szlajający się gulasz goni króliki - zapraszam
    gulasz goni po górach - zapraszam równie gorąco
    gulasz się szlaja - Kolumbia - zapraszam na coś nowego

| OlyJedi Awatar yac
    Mieszka w
    k/3M
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    OO, jakiś zlot się szykuje ?
    Szczerze mówiąc to przez dłuższy czas nie chciało mi się logować na forum. Czasem zaglądałem ale wiało kompletną nudą.
    Teraz mam wrażenie że coś może rusza. Co zajrzę na forum nikoniarzy, to ruch jak w ulu. Tu jakoś słabiej. MZ fakebok nie jest alternatywą, nie ma ciągłości wątków, tematów, nie mówiąc już o jakości zdjęć
    Tak jak Ula pisze, odmienność systemowa nie ma znaczenia. Jest na pewno wiele osób używających olka którzy nie mają pojęcia o o tym ani drugim Arkowym..
    Sam kilka takich osób spotkałem.
    Jacek