Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

  1. #1
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem ten wątek. Jeśli nie to mnie wyprostujcie. Jeśli podobne pytanie już się pojawiło podeślijcie link - ja nie mogę coś znaleźć. Otóż, podpowiedzcie, gdzie się wybrać w Warszawie na fajne zdjęcia? Jakieś miejsca szczególnie polecacie? Zaznaczę, że byłem już m.in. na starym mieście, pod mostem Śląsko-Dąbrowskim, w parku Sowińskiego, w raku Moczydło. Najlepiej by były to miejsca, do które można odwiedzić w godzinach popołudniowych lub wieczornych (po pracy) ale jeśli macie dobre rady na weekendowe "pstryki" to chętnie skorzystam. Z góry dzięki.

    P.S.
    Jak macie jakieś zdjęcia z tych miejsc to wklejajcie. Zawsze lepiej podziała na odbiór
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  2. #2
    Banned Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    594
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    Muzeum Powstania Warszawskiego u mnie na www
    oklepaniec taki to Łazienki

  3. #3
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    Zapomniałem dodać, że w muzeum też jakiś czas temu byłem. W sumie mógłbym powtórzyć zdjęcia ale nie wiem czy takie zdjęcia muzealnych zbiorów, są aż tak ciekawe.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  4. #4
    Banned Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    594
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    najlepiej to bierz żonę i w plener idź, ale zależy co chcesz robić

  5. #5
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    klasycznie Targowa, Port Praski i okolice. jesli lubisz pociagi i torowiska to tez Praga. zawsze tez mozesz skoczyc do Wilanowa i na lache na Wisle. w listopadzie polecam tez Stare Powazki i cmentarz zydowski jesli czujesz taki klimat

    ---------- Post dodany o 11:48 ---------- Poprzedni post był o 11:46 ----------

    jesli lubisz jak samoloty robia wzzzzziut to polecam Okecie. kiedys spokojnie wchodzilem na lotnisko na Bemowie, ale nie wiem jak teraz z tym jest

  6. #6
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    Cytat Zamieszczone przez cissic Zobacz posta
    klasycznie Targowa, Port Praski i okolice. jesli lubisz pociagi i torowiska to tez Praga. zawsze tez mozesz skoczyc do Wilanowa i na lache na Wisle. w listopadzie polecam tez Stare Powazki i cmentarz zydowski jesli czujesz taki klimat

    ---------- Post dodany o 11:48 ---------- Poprzedni post był o 11:46 ----------

    jesli lubisz jak samoloty robia wzzzzziut to polecam Okecie. kiedys spokojnie wchodzilem na lotnisko na Bemowie, ale nie wiem jak teraz z tym jest
    Hmm.. brzmi ciekawie, szczególnie Bemowo, bo miałbym naprawdę blisko i mógłbym coś jeszcze po pracy pstryknąć
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  7. #7
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    Taki mi się skojarzyło http://www.filmweb.pl/Rezerwat.

    A poważnie, wystarczy wyjść na miasto. Przy tej strukturze, wielkości, przeszłości tematy leżą na ulicy.

  8. #8
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
    Taki mi się skojarzyło http://www.filmweb.pl/Rezerwat.

    A poważnie, wystarczy wyjść na miasto. Przy tej strukturze, wielkości, przeszłości tematy leżą na ulicy.
    Film oglądałem ale.. no właśnie... Teściowa mojego pracownika pracuje w pomocy społecznej i podobno na Pradze szczególnie w rejonie tzw. "Trójkąta Bermudzkiego" po zmroku można łatwo stracić aparat...
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

  9. #9
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar cissic
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    2.036
    Siła reputacji
    222
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    kiedys pamietam za mlodzika to tam mozna nawet bylo wypic piFko. siedzielismy tak w paru, zawsze przy ladowisku helikoptera ratowniczego i czekalismy az przyleca ratownicy i narobia wiatru. teraz moze byc roznie z wejsciem. jesli mieszkasz w okolicach Boguslawskiego, Brazownicza to nie masz daleko do Lasu Bielanskiego. polecam wybrac sie na ulice Dewajtis jesienia i obejsc caly zespol klasztorny. jesli moga byc parki miejskie to niedaleko sa calkiem urolkiwe Stawy Kellera i "moja rodzinna" Kempa Potocka. wystarczy tylko wskoczyc na rower a jesli tylek masz wrazliwy lub szkoda Ci paliwa, to kiedys smigaly na Marymont 520 i 116. niestety teraz nie wiem jak jak jest z tymi autobusami. jesienia przyjemnie tez jest w okolicach Parku Krasinskiego przy Placu Wilsona i Placu Slonecznego. dalej jest Cytadela i juz Nowe Miasto. tez mozna popstrykac
    Ostatnio edytowane przez cissic ; 13.09.11 o 13:45

  10. #10
    | OlyJedi Awatar osiem1984
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Warszawa (aktualnie Młochów pod Warszawa)
    Posty
    1.682
    Siła reputacji
    96
    Moja galeria

    Odp: Gdzie w Warszawie "pstrykać"?

    Cytat Zamieszczone przez cissic Zobacz posta
    kiedys pamietam za mlodzika to tam mozna nawet bylo wypic piFko. siedzielismy tak w paru, zawsze przy ladowisku helikoptera ratowniczego i czekalismy az przyleca ratownicy i narobia wiatru. teraz moze byc roznie z wejsciem. jesli mieszkasz w okolicach Boguslawskiego, Brazownicza to nie masz daleko do Lasu Bielanskiego. polecam wybrac sie na ulice Dewajtis jesienia i obejsc caly zespol klastorny. jesli moga byc parki miejskie to niedaleko sa calkiem urolkiwe Stawy Kellera i "moja rodzinna" Kempa Potocka. wystarczy tylko wskoczyc na rower a jesli tylek masz wrazliwy lub szkoda Ci paliwa, to kiedys smigaly na Marymont 520 i 116. niestety teraz nie wiem jak jak jest z tymi autobusami. jesienia przyjemnie tez jest w okolicach Parku Krasinskiego prze Placu Wilsona i Placu Slonecznego. dalej jest Cytadela i juz Nowe Miasto. tez mozna popstrykac
    Oo Sporo miejsc, no to chyba przez najbliższy czas o ile go będę miał, to nie będę się nudził. Na początek wybiorę lotnisko. Następny cel lasek bielański. dzięki cissic.
    Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5

Podobne wątki

  1. "4 pory roku - Lato 08" - "Pozostali Zwycięzcy" galeria pokonkursowa
    By mynameisnobody in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 9.10.08, 19:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.