Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 96

Wątek: Chce byc jak Arni, Last Action Hero w Olympusie! pomozcie! gdzie podpisac cyrograf?

| OlyJedi Awatar nyny
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    198
    Moja galeria

Odp: Chce byc jak Arni, Last Action Hero w Olympusie! pomozcie! gdzie podpisac cyrogr

@jarmana: dlaczego sobie tylko uzuprujesz prawo, do jedynie slusznego osadu?
    Wiekszosc autorytarnych (tak bardzo lubisz to slowo, ze nie omieszkalem go rowniez uzyc w moim poscie) wypowiedzi w tym watku pochodzi od Pani z zepsutym tele.
    Nie interesuje mnie Twoja osoba kompletnie, a tym bardziej jakies katowe bilanse czy inne psychofizyczne stany.
    Nie zabronisz rowniez komentowania bezsensownych wypowiedzi, nawet taka argumentacja jaka prezentowalas stosujac dosyc wyniosle wywody...

p.s. Kwestii z paskiem po tym wszystkim chyba juz nie zrozumiesz...

pozdro
    W tym miejscu ludzie chwala sie sprzetem... Ja nie mam czym
    Kanał IRC Olympus Club: http://webchat.freenode.net/?channels=olympusclub
    Tylko prawdziwi twardziele nie robia BACKUP'ów

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    154
    Moja galeria

Odp: Chce byc jak Arni, Last Action Hero w Olympusie! pomozcie! gdzie podpisac cyrogr

Cytat Zamieszczone przez jarmana Zobacz posta
    "@jarmana: i jak tu sie nie dziwic, ze to 70-300 caly czas lezy zepsute....
    ....skoro rady aby sobie zarobic dorywczo na naprawe uwazasz za bzdure...
    I dziekuje za minusika, wnioskuje po stylu, ze to twoje paluszki nie zdazyly dopisac od kogo (donosze uprzejmie, ze nie wplynelo to zbytnio na poziom rep.).

pozdro "
    za minusiki wszelakie to i ja dziękuje nie ważne komu, a Twój minusik z mojej ręki i specjalnie był wpisany komentarz i post w wątku, które w treści były spójne, aby
    naprowadzić na to kto go dał.

1. ".skoro rady aby sobie zarobic dorywczo na naprawe uwazasz za bzdure..."
    A teraz bardzo proszę o uświadomienie mnie w którym miejscu napisałam że uważam naprawę za bzdurę?
    2. "druga placze ze ma zepsute zedde siedemdziesiat czysta..."
    w którym miejscu płaczę albo napisałam, że żądam albo czekam na naprawę obiektywu przez producenta?
    3. udowodnij że masz wystarczającą wiedzę o stanie mojego konta i zdrowia aby autorytarnie dyktować czy i w jaki sposób powinnam uzyskać środki (na cokolwiek)

A tak poza tym, to życzę czasu na pogłębienie wiedzy przed zajmowaniem głosu z pozycji autokraty w dyskusji publicznej i odrobiny pokory. Nieprzemyślane zajmowanie głosu i dyktowanie porad bez znajomości faktów to co najwyżej można uznać za tandetny lans, a taki lans nie wnoszący żadnych sensownych treści do wątku jest gorszy niż pasek z napisem producenta i to obojętnie czy badziewnym czy super ekstra

Karampuk

"Jak Ci się robić nie chce, to jedyne, co teraz mi przyszło do głowy to jedź do Libii na wakacje. Tam jest teraz gorąco i można spotkać ciekawych ludzi. Za wywiad z Kaddafim możesz zgarnąć dużo kasy. Od jego zwolenników, bądź przeciwników oczywiście..
    Udanych wakacji i spełnienia marzeń"

Jak Ci się kultury wypowiedzi uczyć nie chce, a chce Ci się lansować i gadać byle coś powiedzieć (pewnie dla jakichś punktów ) to przynajmniej zapoznaj się z całością wątku skoro wiedzy nie masz w tej kwestii żadnej.
    Udanych wakacji i ciekawych reportaży

Wszystkich innych dyktujących autorytarnie co i jak powinnam zrobić, kiedy i komu, proszę o przygotowanie się do dyskusji i ewentualnych negocjacji oraz rzeczową argumentację uzasadniającą, albo zostanie moim zwierzchnikiem co, niestety może się wiązać również z wypłacaniem gratyfikacji w odpowiednich okolicznościach

Tym, którzy tu przyszli po to żeby sobie obejrzeć posty kolegów, a nie wnikać w wątek i kontekst tej dyskusji życzę udanej zabawy i dodatkowych punktów za posty
    Dzizas... pownien byc zakaz pisania tak dlugich postow od rana....
    Ktos chetny na przetlumaczenie tego i zreferowanie w skrocie? Tak w dwoch-trzech zdaniach?
    PS
    Ide na kawe, zaaz wracam....

| OlyJedi Awatar Janeczek
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Siła reputacji
    100
    Moja galeria

Nie do konca wszyscy chyba tu wszystko jarza, gdybym mogl teraz kupic E5 + 14-35 + 50-200 + fl50r, to bym nie zakladal takiego watka, nawet gdybym chcial wziac kredyt, to i tak moja malzowinka popuka mnie czyms ciezszym w czolo....

Nie zarabiam na repo tyle zeby kupowac sobie zabawki za taka kase, nie zarabiam, bo nie mam cisnienia, niestety albo i stety, rownolegle uzywam przynajmniej 2 systemow, z ktorych nie moge zrezygnowac z roznych powodow, jakby bylo tego malo, to musze doinwestowac mikro, ktore stalo sie moim glownym zrodlem utrzymania, zreszta za fajna kasiute....

wiec... nie pitolta troche, prosze....

Chyba na prawde nie chcecie czytac o co tak na prawde biega, rozumiem teraz w Polandii temperatura wysoka nawet na Pomorzu...

Reasumujac:

1. Co jest zlego w pomysle, by moc lansowac sprzet Olka w jakiejs tam dziedzinie fotografii, skoro inne firmy juz tak robia?
    2. Nikt, nikogo nie naciaga, sprzet jest wlasnoscia OLY zostaje tylko wypozyczony np na pewien okres czasu dla osoby X czy Y,
    3. Oczywiscie osoba musi sie czyms wykazac, by nie dawac "drogocennego sprzetu" dla laika, czy poczatkujacego tylko dla zabawy,
    4. Pasek mozna sobie wymienic, chyba, ze kontrakt mowi inaczej

Zycze wszystkim wiecej luzu i przeanalizowanie tego, jak mi sie wydaje, ciekawego pomyslu, tym bardziej, ze i mowie to bez wazeliny, Olympus jest na prawde fajna firma i raczej nie mamy na co narzekac prawda?

Skoro srednio im idzie w pro (lustra), to mozna by pokazac, ze wcale nie jest tak zle jak powiadaja...

pozdrawiam serdecznie z upalnego 3miasta
    Janek

OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Siła reputacji
    154
    Moja galeria

Juz nic nie kumam....
    Chcesz... nie chcesz....
    Mozesz... nie mozesz....
    Na serio... na zarty....
    Zarabiasz... nie zarabiasz....
    Masz cisnienie... nie masz cisnienia...
    I kto tu pitoli?

| OlyJedi Awatar Quentin35
    Mieszka w
    Żagań
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

Myślę, że wszystko sprowadza się do podstaw biznesu czyli coś za coś.
    Ty jesteś po tej stronie, która musi zaoferować coś atrakcyjnego aby sponsor miał z tego korzyść.
    Sama oferta, że będziesz jedynym reporterem pstrykającym Olympusem może być niewystarczająca

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar jolly
    Mieszka w
    L-wo / W-wa
    Siła reputacji
    28
    Moja galeria

Cytat Zamieszczone przez Quentin35 Zobacz posta
    Myślę, że wszystko sprowadza się do podstaw biznesu czyli coś za coś.
    Ty jesteś po tej stronie, która musi zaoferować coś atrakcyjnego aby sponsor miał z tego korzyść.
    Sama oferta, że będziesz jedynym reporterem pstrykającym Olympusem może być niewystarczająca
    Ooo....i na to właśnie czekam od kilku stron. Jaki zysk będzie miał Olympus dając sprzęt właśnie Tobie, Janeczek? Co takiego interesującego dostanie w zamian?
    Pozdrawiam, Jola

| OlyJedi Awatar witwicky
    Mieszka w
    Ślůnsk - Radzionków
    Siła reputacji
    176
    Moja galeria

Cytat Zamieszczone przez jolly Zobacz posta
    Ooo....i na to właśnie czekam od kilku stron. Jaki zysk będzie miał Olympus dając sprzęt właśnie Tobie, Janeczek? Co takiego interesującego dostanie w zamian?
    Zgadzam się w 100% z Jolly. Firmy same wyszukują (tzn. nie same firmy tylko ich pracownicy) osóby opiniotwórcze. Z mojego poletka mogę potwierdzić, że bardzo czesto stosuje się użyczanie towaru X, lub mega-hiper-preferencyje ceny. Oczywiście w zależności od "rangi" osoby stosuje się odpowiednie stopniowanie tychże preferencji. Skoro nikt się do Ciebie nie odezwał, to widocznie nie miał w tym interesu. Możesz spróbować samemu dotrzeć o nich. Jak? Oni oczekują również kreatywności... kombinuj. Droga przez forum nie jest moim zdaniem właściwa.

| OlyJedi Awatar tadzik1231
    Mieszka w
    Gdynia
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria

Przeglądam sobie ten wątek i jako specjalista od zadawania głupich pytań zadam takowe: Wy to się chyba bardzo nudzicie w robocie? Większość postów została napisana pomiędzy 8 a 18, ja w tym czasie czasie "jobam" i dzięki temu mogłem sobie ostatnio kupić fajną książkę o fotografii czego wszystkim życzę. Przepraszam tych którzy pracują na drugą/trzecią zmianę albo wykonują wolny zawód.
    Ostatnio edytowane przez tadzik1231 ; 26.08.11 o 17:48
    OMD E-M1 + małe co nieco czyli:
    "Ach Kubusiu żeby nam się tak chciało jak nam się nie chce"

Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Siła reputacji
    173
    Moja galeria

Cytat Zamieszczone przez ggolus Zobacz posta
    Możesz spróbować samemu dotrzeć o nich. Jak? Oni oczekują również kreatywności... kombinuj. Droga przez forum nie jest moim zdaniem właściwa.
    Może wykupić miejsce na billboardzie, dać tam zdjęcie i napis "Oly, pożycz piątaka".
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

| OlyJedi Awatar witwicky
    Mieszka w
    Ślůnsk - Radzionków
    Siła reputacji
    176
    Moja galeria

Cytat Zamieszczone przez nightelf Zobacz posta
    Może wykupić miejsce na billboardzie, dać tam zdjęcie i napis "Oly, pożycz piątaka".
    Pod warunkiem, że billboard będzie widziany z drogi którą codziennie PR-owiec Olympusa zasuwa do i z pracy