Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Kobiece torby fotograficzne

  1. #11
    | OlyJedi Awatar witwicky
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Ślůnsk - Radzionków
    Posty
    2.354
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Boy Bag, np. czarny czy brązowy jest całkiem ok. Zdarza mi się targać szpeje ze sobą na wyjazdy służbowe.
    Zasuwam w garniaku i zwykła torba/plecak foto pasuje jak garbaty do ściany.

  2. #12
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez voovoo2 Zobacz posta
    Buty tez fotograficzne Targanie w nich torby ze sprzetem to sama przyjemnośc
    Oj nie wiem. Nie próbowałem. ale wierzę na słowo

  3. #13
    | OlyJedi Awatar jarmana
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    936
    Siła reputacji
    42
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez Wieprz Zobacz posta
    W torbowym wątku wielokrotnie wrzucałem damskie torby fotograficzne niezwykle piękne.

    Np. ostatnio te
    http://www.pompidoo.com/

    no jak ktoś fotografuje w pałacach modelki to nie wypada mu iść w traperach i z plecakiem ze sprzętem wiec taka torebeczka w sam raz się nada pewnie, ale ja chyba tylko portfel bym w nią zmieściła i na jednym ramieniu nie dała rady udźwignąć A JUŻ nie uwierzę, ze można robić zdjęcia trzymając cały sprzęt na ramieniu, no chyba że torebeczka jest pusta i dlatego taka szczęśliwa mina fotografującej

    ---------- Post dodany o 21:56 ---------- Poprzedni post był o 21:56 ----------

    Cytat Zamieszczone przez voovoo2 Zobacz posta
    Buty tez fotograficzne Targanie w nich torby ze sprzetem to sama przyjemnośc
    buty fotograficzne i FOTOGENICZNE
    "Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją. " Steve Jobs

  4. #14
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Moja caly czas targala mi w reklamowkach z ALDI.W niedziele tylko bralismy z PLAZA,takie niewynoszone zbytnio.Teraz swiat sie zmienia torby,obcasy...
    Gdzie te kobiety?Wspaniale takie.No gdzie gdzie-chcialoby sie zaspiewac

  5. #15
    | OlyJedi Awatar witwicky
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Ślůnsk - Radzionków
    Posty
    2.354
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Moja caly czas targala mi w reklamowkach z ALDI.W niedziele tylko bralismy z PLAZA,takie niewynoszone zbytnio.Teraz swiat sie zmienia torby,obcasy...
    Gdzie te kobiety?Wspaniale takie.No gdzie gdzie-chcialoby sie zaspiewac
    Też moja mi targała w reklamówkach ale brzęczała cięgle, że farba z nadruków brudzi jej ręce

  6. #16
    | OlyJedi Awatar Wieprz
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Wwa
    Posty
    1.629
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    te buty ładne bardzo są przecież.
    A jeśli pani nie ma w torbie zbyt wielu obiektywów to może robić zdjęcia z torbą na ramieniu.

    Nie rozumiem dlaczego uważacie ten zestaw za niepraktyczny. Toreb fotograficznych używają przecież nie tylko zawodowcy, którzy z walizami sprzętu idą na bardzo profesjonalną sesję.

    Większość fotografujących to chyba amatorzy. Ich nie przerazi, gdy strój w którym robią zdjęcia będzie elegancki (co oczywiście wygląda nieprofesjonalnie )

    Kiedyś wrzucałem gdzieś tu jeszcze namiary na znaną firmę Jill-e ale nie mogę znaleźć tego posta. Oni robią też ładne męskie (o ile cokolwiek męskie może być ładne )
    http://www.jill-e.com/

    Jill-e mają bardziej zróżnicowane wzory ale te pompidoo mi się bardziej podobają chyba. Może to zasługa całkiem fajnej galerii na stronie producenta. Jakbym miał dziewczynę to bym jej taką kupił (Panie nie muszą mi dziękować za pobudzenie ambicji ich panów )
    przychodzisz do mnie z siekierą, to znaczy że też nie jestem Ci obojętny ...

  7. #17
    | OlyJedi Awatar Wieprz
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Wwa
    Posty
    1.629
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Jill-e wypuściło nową linię toreb. W dwóch zestawach kolorstycznych, w kratę. Burberry to nie jest ale też ładny wzór Modele do obejrzenia i kupienia oczywiście na www.jill-e.com



    przychodzisz do mnie z siekierą, to znaczy że też nie jestem Ci obojętny ...

  8. #18
    | OlyJedi Awatar Wieprz
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Wwa
    Posty
    1.629
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Jill-e uparcie wymyśla nowe torebki dla pań. Tym razem jakieś casualowe torbiszcze w dwóch kolorach i tańsze od innych.

    http://www.jill-e.com/catalogsearch/result/?q=everywear


    przychodzisz do mnie z siekierą, to znaczy że też nie jestem Ci obojętny ...

  9. #19
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    182
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Czarna ładniejsza
    Nawet iPad się w tym zmieści, nieźle.
    Pokażę memu dziewczęciu, ciekawe czy się jej spodoba.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  10. #20
    | OlyJedi Awatar zulka
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    koniec świata - ostatni dom po lewej :)
    Posty
    316
    Siła reputacji
    26
    Moja galeria

    Odp: Kobiece torby fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez Wieprz Zobacz posta
    te buty ładne bardzo są przecież.
    A jeśli pani nie ma w torbie zbyt wielu obiektywów to może robić zdjęcia z torbą na ramieniu.

    Nie rozumiem dlaczego uważacie ten zestaw za niepraktyczny. Toreb fotograficznych używają przecież nie tylko zawodowcy, którzy z walizami sprzętu idą na bardzo profesjonalną sesję.
    Zgadzam się w całej rozciągłości

    Nie chcę nosić torby fotograficznej (zwykle średnio urodziwej i pasującej do reszty "dekoracji" oraz mówiącej całym swoim jestestwem: HEJ! to dziewczę ma ze sobą lustrzankę na parę tyś. i jest bez obstawy ) , zawsze kiedy chcę zabrać ze sobą bezpiecznie lustrzankę i ew. jakiś obiektywik a do tego
    oczywiście wszystkie inne niezbędne mi rzeczy

    Zwykle stosuję taki patent, że do zwykłej acz obszernej torebki wkładam piankowy wkład z torby foto (akurat u mnie passport sling) w ten sposób,
    każda z moich torebek staje się foto

    A te powyższe mi się podobają, te też ładne :

    http://www.onabags.com/store/shoulder-bags.html

    Ps. uważam, że to bardzo fajny prezent dla kobiety, która nosi się z aparatem

Podobne wątki

  1. Torby Billingham
    By Kamol3 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17.04.17, 22:03
  2. Nowe torby fotograficzne Olympus E-System
    By C+ in forum Akcesoria systemu 4/3
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12.07.09, 09:14
  3. szukam torby
    By tadekk in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 30.10.08, 17:59
  4. Wspaniałe akty kobiece
    By luc4s in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 5.09.08, 10:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.