Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: C-750 a telewizor

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2004
    Mieszka w
    W-wa
    Posty
    65
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    C-750 a telewizor

    Witam
    Od paru godzin jestem posiadaczem C-750. Ale jedno co mnie zaniepokoiło to jakość zdjęć oglądanych przez odbiornik TV. Obraz jest jakby lekko drgający (sprawdzałem na dwóch Tv i jest tak samo). Zdjęcia oglądane na monitorze komputera są OK. Czy to normalne zachowanie aparatu czy trzaba go reklamować.
    Dziękuje za podpowiedzi, gdyż w temacie fot. cyfrowej jestem świeżutki.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    66
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Re: C-750 a telewizor

    Cytat Zamieszczone przez Bulva
    Witam
    Od paru godzin jestem posiadaczem C-750. Ale jedno co mnie zaniepokoiło to jakość zdjęć oglądanych przez odbiornik TV. Obraz jest jakby lekko drgający (sprawdzałem na dwóch Tv i jest tak samo). Zdjęcia oglądane na monitorze komputera są OK. Czy to normalne zachowanie aparatu czy trzaba go reklamować.
    Dziękuje za podpowiedzi, gdyż w temacie fot. cyfrowej jestem świeżutki.
    Pozdrawiam.
    Tak obraz może troche drżeć bo zapewne przetwornik do TV nie jest najwyższej jakości no ale nie to jest główną funkcją aparatu przeciez...
    LukS
    ..:: www.luks.zdjecia.pl::..
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Olympus 730 + tulejka+uv+statyw+128x2 SM+16xD

  3. #3
    Awatar STES
    Dołączył
    Feb 2004
    Mieszka w
    Zabrze
    Posty
    35
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Inna rozdzielczośc tv-słabsza, a inna-lepsza rozdzielczośc monitora.
    STES
    C-740 i... coraz więcej gadżetów do tej zabawki.

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Inowroclaw
    Posty
    68
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    drzenie ktore obserwujesz to w zasadzie nie wada aparatu, a telewizora. a dokladnie to wszystkich telewizorow 50Hz. olek podaje zbyt ostry obraz, czego nie lubia telewizory 50Hz. inna sprawa ze olympus mogłby stosowac jakies filtry zmiękczające. tak czy siak, to nie zadna wada tylko normalne zachowanie.
    Gods Made Heavy Metal

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2004
    Mieszka w
    W-wa
    Posty
    65
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Dzięki wszystkim za wyczerpujące odp.
    Temat można uznać za zamknięty.
    Pozdrawiam
    TB

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Włączę się do dyskusji. Po kupieniu C740 podłączyłem go do telewizora (PANASONIC 29 cali 100 Hz wejście SVideo, orginalnykabelek OLYMPUS) -nie mogę ustawić koloru, tylko szary (nie pomogła żadna kombinacja PAL i SECAM w aparacie i telewizorze).
    Kolor pojawił się po podłączeniu przez magnetowid.
    Jakość kiepska - to była moja jedyna próba oglądania zdjęć na 29 calach -wolę swoją 15 LCD.

    Pozdrawiam

  7. #7
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2003
    Mieszka w
    Inowroclaw
    Posty
    68
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    bo C-740 nie ma svhs tylko composite. po podlaczeniu sygnalu composite do wejscia svhs bedzie wyswietlana tylko luminancja czyli obraz czarno-bialy. pomylka wynikla pewnie z zastosowania wejscia euro w ktorym mozliwy jest taki numer.
    Gods Made Heavy Metal

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.