Spróbuję dzisiaj się w to pobawić.
Spróbuję dzisiaj się w to pobawić.
Fotografuję OM-D EM-5 II, mZD 12-40 2.8, mZD 45 1.8, mZD 75-300, mZD 60 2.8 macro, Samyang Fisheye 7.5
To może następnego DITL-a zorganizujemy w ten deseń?![]()
To bardziej do OlyRuleza by pasowało na temat bo chyba DITL się na tym zasadza, że wyłącznie data jest narzucona a metoda i tematyka dowolna.
Zachęcam jeszcze raz wszystkich niezdecydowanych do tej techniki. Myślę, że to świetny relaks i warto od czasu do czasu spróbować, traktując to jako zabawę i odskocznię od normalnych zdjęć. Zwłaszcza zachęcam szczęściarzy, którzy mają duże wizjery.
Proszę, nie sugerujcie się moimi zdjęciami, które tu wrzucam. To są pierwsze bardzo początkowe próby, w dodatku w fotografii jako takiej jestem bardzo początkujący i niezbyt utalentowany.
Zobaczcie np. na flickr ile z tej techniki mogą wyciągnąć zdolni i wprawni.
Kliknijcie proszę:
ŚLUBNE!: http://www.flickr.com/photos/2402459...l-1034010@N21/
zestaw: http://www.flickr.com/photos/bananar...7627429339221/
a to po prostu bardzo mi się podoba: http://www.flickr.com/photos/4070472...l-1034010@N21/
a tu większy poradnik, ponoć dobry ale ja niestety włoskiego nie znam. Spróbuję kiedyś zmierzyć się z translatorem.
http://jox1989.wordpress.com/2011/07/05/freelensing/
przychodzisz do mnie z siekierą, to znaczy że też nie jestem Ci obojętny ...
|popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
Zaproponowałem DITL-a bo OlyRulez to ostatnio statek widmo![]()
Odgrzewam wątek, w Rabce zrobiłem pierwsze próby (zauważyłem że chłopaki coś szkłami gibają, zapytałem co i jak)- fajnie to wychodziheyahero, wieprz, wulf, dawać foty!
Ja też spróbowałem jak wracaliśmy z tężni. Mało "nie wygibałem" obiektywu na chodnik. Zgram, zobaczę i może coś wrzucę.
Hmmm, po "kilku szybkich" w domu z udziałem OM 28/2.8 stwierdzam, że ewidentnie bagnet M42 do tego typu zabaw wydaje się być lepsiejszy :/
"There's no such thing as free titties"