Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: E-620 problem :/ (przegrzewanie się)

  1. #11
    | OlyJedi Awatar Desdemona
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    prawie Kielce
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Mam E-620 i przy fotografowaniu z użyciem Live View, cykaniu zdjęć co jakieś 15-30 sekund również dostaję po około 15 minut ostrzeżenie o przegrzaniu sprzętu. Ten typ tak ma i na to nie ma siły. Nie zdarzyło mi się to raz, a za każdym razem w sytuacji: pokój, Live View, częste cykanie z namiotem bezcieniowym. Zresztą czuć w dotyku, że aparat robi się ciepły i lepiej dawać mu odpocząć zanim pojawi się czerwona ikona o przegrzaniu. Widać był projektowany do mniej ekstremalnych zadań Najbardziej grzeje się w okolicach trzymania.
    Ostatnio edytowane przez Desdemona ; 19.07.11 o 21:38

  2. #12
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Desdemona Zobacz posta
    Mam E-620 i przy fotografowaniu z użyciem Live View, cykaniu zdjęć co jakieś 15-30 sekund również dostaję po około 15 minut ostrzeżenie o przegrzaniu sprzętu. Ten typ tak ma i na to nie ma siły. Nie zdarzyło mi się to raz, a za każdym razem w sytuacji: pokój, Live View, częste cykanie z namiotem bezcieniowym. Z.
    Jeżeli mocno bawisz się w ten sposób, moze warto by pomyśleć nad jakimś DIY radiatorem z wentylatorem

  3. #13
    | OlyJedi Awatar Desdemona
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    prawie Kielce
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Jeżeli mocno bawisz się w ten sposób, moze warto by pomyśleć nad jakimś DIY radiatorem z wentylatorem
    Zdarzyło mi się dwa razy robić zdjęcia małych przedmiotów w namiocie bezcieniowym, których było dość dużo. Na szczęście mam to za sobą. Starałam się nie dopuszczać do sytuacji, gdzie wyskakuje ikonka ostrzegająca. To zresztą czuć pod ręką jak już pisałam. Myślę zwyczajnie, ze autorka tematu mogła wystawić aparat na podobne ekstremum, stąd to przegrzewanie się.

  4. #14
    | OlyJedi Awatar technik219
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    103
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Desdemona
    Zdarzyło mi się dwa razy robić zdjęcia małych przedmiotów w namiocie bezcieniowym, których było dość dużo. Na szczęście mam to za sobą.
    Właśnie: animacje GIF z 24 lub 36 obrazkow.... tragedia i morderstwo dla sprzętu.

Podobne wątki

  1. Problem z 560UZ, w czym problem, ile to może kosztować?
    By damian81293 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 4.02.10, 18:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.