|popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
Grisza.Jesli chcesz poobserwowac jak ta zabawa wyglada u mnie to pobierz akcje z zalacznika w poscie.Akcja ta to taka troche zabawowa jest,ale moze Ci sie przydac.Mysle,ze duzo Ci pokaze co i jak sie robi z fotka.Wstawic do PS mozesz w prosty sposob.Rozpakuj i juz na ikonce akcji wybierz opcje przyciskiem myszki "otworz za pomoca CS3" czy co tam uzywasz,bo moze bawisz sie CS6.
Nastepnie wywolaj sobie rawa i otworz w CS Jest obojetnie czy to bedzie JPG czy inny diabel.
Jak juz bedziesz mial otwarty plik w CS to nacisnij klawisz funkcyjny "F2" i obserwuj swoj mostek az do momentu zeby go zapisac.Zobaczysz po kolei co tam sie bedzie zmieniac.Jesli maszynka Twoja mocna i szybka to obserwuj tez po prawej na dole.Ten klawisz F2" to tylko do tego mostku zabawa.
Natomiast jesli bedziesz miec inne pliki i bedziesz chcial wstawic na forum,a zeby uniknac zarzutow,ze za duze ze kompresja to,To majac otwarty plik wcisniesz F5 nastepnie F6 pozniej F10 i na koniec F12 to juz bedzie wszstko zeby na forum wstawic.Czyli po prostu wyostrzysz,wygladzisz,zmniejszysz,zapiszesz.Jesli wyostrzenia bedzie malo to po wcisnieciu F10 wcisniesz sobie jeszcze raz f5 i f6.Jest tam jeszcze do wciskania F7 i F9,ale to sam zobaczysz czy Ci sie nada do czegos.Załącznik 84356
http://www.renderosity.com/mod/galle...ername=mirek54
I tak Was lubie
|popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
E tam.Ma teraz mniej wiecej to co mozna zrobic.A czy wykorzysta,czy zmieni parametry np lassa,czy na wycinku wcisnie f9 czy wymysli inne powiazanie to juz jego bannan.W kazdym razie wyostrzy wygladzi zmniejszy i zapisze.Wtedy juz moze wstawiac na forum.A czy bedzie sie zastanawiac co daje w wyostrzaniu rozmywanie i czy ono potrzebne to juz inne kalosze.Fat,ze samo F5 to ostrzenie i troche inne od tego co w tabelce typu -Wyostrz,wyostrz bardziej,albo jeszcze bardziejCuz wyostrz to nie jedno klikniecie to troche tych operacji tam jest,a czy dobre czy nie to rybka.To samo z gladzeniem.
http://www.renderosity.com/mod/galle...ername=mirek54
I tak Was lubie
|popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
a tym razem dorzuce foto cos supermakro. GO jest bardzo mała wiec jak na razie próby. pozdr
żadnych wskazówek?? co mozna poprawić?? czy sie nie podoba.
Popraw stopkę, wg regulaminu powinna mieć max trzy wiersze. CIEKAWE JAK ZMIESZCZĘ TRZY WIERSZE ALE POSZUKAM. "A GDY JUŻ Z NAS OPADNIE": A gdy już z nas opadnie, łuska słów, i staniemy nadzy, w prawdzie, Co powie nam Bóg?; "BEZ DATY": Dojrzałość przychodzi, Zawsze nazbyt późno, Kiedy już powoli, Odchodzimy w tło; "ZWIERZĘTA": Ofiary naszej pychy, Pokarmy naszych głodów. HEHE UDAŁO SIĘ
Podoba się. Sam już napisałeś, że GO mogłaby być większa - trochę tego brakuje na przodzie muszego pyska (ciekawe czy mucha ma pysk?).
Osobiście inaczej bym kadrował, tzn. za dużo tego pustego wszędzie naokoło. Sama ta musza morda mogłaby zostać. Wtedy efekt byłby lepszy.
The question is, who cares?