Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Plener fotograficzny - Nepal

  1. #1
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar oczko
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    226
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria

    Plener fotograficzny - Nepal

    Witam...

    Pomyślałem, że wrzucę, może ktoś się skusi
    wg. mnie bardzo atrakcyjna oferta, gdyby była kaska to bym się nie zastanawiał

    LINK

    pozdrawiam
    Pentax K7 + Sigma 70-200II +DA 18-55WR + Tamron 17-50 f/2.8 + Samyang 85 f/1.4 + Helios f/2.0 + Metz 58 AF-1
    zapraszam na moją stronę: http://pawellysik.iportfolio.pl/ i zachęcam do współpracy

  2. #2
    | OlyJedi Awatar rumpel
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Pierściec
    Posty
    610
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Za tą cenę to niech się sianem wypchają ! Za 9000 zł to Nepal/Indie pozwiedzasz przez 4 miesiące, a nie przez 2 tygodnie. Śmiech na sali jak takie oferty widzę.

    Pozdrawiam
    rumpel

  3. #3
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Rumpel, znasz jakieś lepsze oferty?

  4. #4
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Mozna wypozyczyc sprzet Sigmy, to juz cos
    Wszystko zalezy co kto oczekuje Z jednej strony Rumpel ma racje. We wlasnym zakresie za ta cene mozna pewnie spokojnie (jesli nie 4 mies) to przynajmniej miesiac sie powloczyc. Z drugiej.. sa osoby, ktore po prostu chca pojechac i chca miec wszystko zalatwione i dla nich jest ta oferta.

    [EDIT]
    Choc za 9k to liczylbym mimo wszystko na jakies 3 tygodnie. No ale ten sprzet i opieka fotografa

    Thomasso
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  5. #5
    Moderator Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dobas
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Kiełpin / Karkonosze
    Posty
    2.756
    Siła reputacji
    86
    Moja galeria
    każdy kij ma dwa końce a proca trzy

    mozna samemu, można trampingowo po taniości i można w sposób zorganizowany

    i tu się pojawia wiele rzeczy które podwyszają koszt imprezy znacząco.
    ubezpieczenie, gwarancja ubezpieczeniowa, wynagrodzenie dla tych co na wyjazd jadą koszty przejazdu na miejscu w standardzie takim czy owakim, pewnie bazowanie na turystycznym zapleczu o wyzszym standardzie niz zwykłe bungalowy zarobek biura, podatki wynagrodznie przewodnika , pilota podatki zusy itp itd... więc zawsze będzie drożej niż jeśli ktoś sobie pojedzie sam bo odpada mu milion różnych rzeczy za które nie musi płacić i którymi nie musi się martwić...

    ale zawsze mozna śmignąć się samemu - złapać najtańszy lot do delhi - przetelepać się do kathmandu i voila... Tylko nie kazdy umie, che wie o co w tym chodzi ma czas mozliwości i odwagę...


    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
    Rumpel, znasz jakieś lepsze oferty?
    Horyzonty.pl - co do opieki fotografa to mozna dobrze trafić

    Nepal i Indie głównie robia Mazurkiewiczowie
    ale jest w zespole kila szajbnietych pozytywnie i mogacych coś powiedzieć

    na wyjazdach które ja prowadziłem - jesli tylko mogę coś pomóc lub wytlumaczyć to zawsze sluże pomocą z dziedziny foto... Olympusowcom to nawet i obiektywy moge pożycyć

    i co do "lepszości" finansowej

    to
    16 dni ( 4900 + 680 USD ) ~ 5100 PLN
    http://horyzonty.pl/oferta/kontynent...stop_Himalajow

    18 dni ( 5200 + 400 USD ) ~ 6300 PLN
    http://horyzonty.pl/oferta/gory/61-S...rium_Annapurny

    24 dni ( 5600 + 590 USD ) ~ 6900 PLN
    http://horyzonty.pl/oferta/gory/18-Dookola_Annapurny

    myslę że 14 dni było by poniżej 5 kpln



    co do programu się nie wypowiadam bo umiarkowanie mi się chce porównywać teraz te wyjazdy ale każdy sobie może porównać...

    Polecam z czystym sumieniem biuro bo znam od środka i w zyciu nie widziałem tylu pasjonatów w jednym miejscu jesli chodzi o przewodników..


    Tylko jest jeden ważny punkt wyjazd ma charakter trampingowy więc jest dla ludzi którzy łażą z plecorami i nie jest im to zbyt obce.. Jesli ktoś podróżuje od hotelu do hotelu klimatyzowanym autobusem - to musi szukać czegoś innego..

  6. #6
    | OlyJedi Awatar rumpel
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Pierściec
    Posty
    610
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez hades Zobacz posta
    Rumpel, znasz jakieś lepsze oferty?
    Tak, biorę plecak, aparat i 9000 do kieszeni , wsiadam w samolot - i mam 4 miesiące zabawy Nepal/Indie.
    Miesięczny koszt przeżycia da się spokojnie zamknąć w 1500zł ( a można i jeszcze taniej ) - w tym zmieści się komunikacja, żarcie i spanie w podrzędnych hotelikach, no i czasem nawet jakiś alkohol ( który tam potrafi być drogi ).

    Nic mnie nie ogranicza - jadę gdzie chce, nocuję gdzie i kiedy chcę.
    Dla mnie to jedyna opcja.

    Pozdrawiam
    rumpel

  7. #7
    | OlyJedi Awatar HrabiaMiod
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Posty
    1.152
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    I rumpel przywiezie ciekawsze foty i worek ciekawszych wspomnień, ale to moja opinia : )

  8. #8
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Czytałem program takiej wycieczki na którą kumpel leci za kilka dni do Birmy.

    ...
    Dzień 4 Pojedziemy do wioski i będziemy obserwować życie biednych chłopów.
    ...
    Już sobie wyobrażam wycieczkę z USA do Polski z programem - pojedziemy do byłego PGRu obserwować życie tutejszych chłopów.

    BTW Wycieczki zorganizowane są fajne jak są fajnie zorganizowane. Płacimy za spokój i obsługę, a jak coś zacznie się "dziać" to mamy wsparcie.

  9. #9
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Thomasso
    Dołączył
    Apr 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.942
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez HrabiaMiod Zobacz posta
    I rumpel przywiezie ciekawsze foty i worek ciekawszych wspomnień, ale to moja opinia : )
    Tez tak twierdze.
    Jakkolwiek fajnie by bylo jakby rumpel dostrzegl, ze rozni sa ludzie (o czym tu juz byla mowa) i nie kazdego stac (psychicznie) na taka wyprawe jak jego.
    Sa ludzie, ktorzy nie chca planowac, chca miec wszystko poukladane i tyle. To dla nich jest ta oferta 2 tyg za 9k Proste.

    T.
    "Najpiękniejszy bokeh dostaję, gdy... ściągam okulary."


    Lumix G80 + Olek E-30 + trochę szkieł ZD i mZD, trochę OM, trochę światła i sporo innych szpejów.


  10. #10
    | OlyJedi Awatar rumpel
    Dołączył
    Jun 2008
    Mieszka w
    Pierściec
    Posty
    610
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Thomasso Zobacz posta
    Tez tak twierdze.
    Jakkolwiek fajnie by bylo jakby rumpel dostrzegl, ze rozni sa ludzie (o czym tu juz byla mowa) i nie kazdego stac (psychicznie) na taka wyprawe jak jego.
    Sa ludzie, ktorzy nie chca planowac, chca miec wszystko poukladane i tyle. To dla nich jest ta oferta 2 tyg za 9k Proste.

    T.
    ...rumpel dostrzega i rozumie doskonale . Oczywistym jest, że moje wypowiedzi były czysto subiektywne.
    Wartym podkreślenia jednak jest fakt, przy okazji prezentowania tak drogiej oferty dla ludzi z grubym portfelem, że w egzotyczne kraje można wybrać się za dużo mniejszą sumę - ot co .

    Po jednej stronie all inclusive - po drugiej backpacking.

    Dla każdego jest pole manewru .

    Pozdrawiam
    rumpel

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.