Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Fotografowanie w muzeum

  1. #11
    | OlyJedi Awatar HrabiaMiod
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Kraków, Poland
    Posty
    1.152
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Szczytnie. Jeśli tak, ja poszedłbym do kierownictwa, przedstawił sprawę, że chcesz pofotografować i dlaczego i powinni Ci pozwolić wnieść statyw.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar robert1088
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    JAROCIN-WLKP
    Posty
    963
    Siła reputacji
    57
    Moja galeria
    Zamiast statywu użyj monopodu ( to nie jest statyw ) możesz też użyć np krzesła albo elementów architektury (gzymsy, parapety itp ) czyli wszystkiego co może "usztywnić "aparat .W ostateczności staraj oprzeć się o" ścianę " żeby usztywnić sylwetkę . No i fakt lampa to nie jest dobry wybór - zabija klimat, masz brzydkie cienie i odblaski na szybie . To tak z własnych doświadczeń - też lubię muzea a w WLKP jest parę fajnych miejsc

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar black_bird
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    830
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Tylko zeby to nie wyglądało tak jak tu:
    http://www.rybnik.com.pl/video,kabar...id5-5-673.html

  4. #14

    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Fotografowanie w muzeum

    To i tak dobrze że możesz robić zdjęcia, w wielu muzeach pracownicy zabraniają fotografowania wogole.

  5. #15
    Awatar Michal_G
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    69
    Siła reputacji
    13
    Moja galeria

    Odp: Fotografowanie w muzeum

    Cytat Zamieszczone przez Bzul Zobacz posta
    To i tak dobrze że możesz robić zdjęcia, w wielu muzeach pracownicy zabraniają fotografowania wogole.
    A to ponoć bezprawne jest?
    http://wyborcza.pl/1,75475,8100177,s...c_zdjecia.html

  6. #16
    | OlyJedi Awatar Careme
    Dołączył
    Jun 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    1.626
    Siła reputacji
    81
    Moja galeria

    Odp: Fotografowanie w muzeum

    Cytat Zamieszczone przez oczko Zobacz posta
    Później na ich podstawie robi w domu kopie
    Dobre!
    XZ-2; O-MD E-M10, mZ: 9-18mm, 25mm, 45mm, 75-300mm | Moje fotki - zapraszam do oglądania, komentowania, krytyki.

  7. #17
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ravbog
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    830
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria

    Odp: Fotografowanie w muzeum

    Cytat Zamieszczone przez Bzul Zobacz posta
    To i tak dobrze że możesz robić zdjęcia, w wielu muzeach pracownicy zabraniają fotografowania wogole.
    Chyba jednak zaczyna się respektowanie tego co przytoczył Michal_G. Podczas tych wakacji ponownie po kilku latach miałem okazję odwiedzić Muzeum Ikon w Supraślu. Poprzednim razem jak byłem fotografowanie było zabronione, a tera z pracownik muzeum sam powiedział, że nie muszę chować aparatu do futerału, bo fotografować można. Skwapliwie skorzystałem z możliwości, bo byliśmy przejazdem na ostatnim wejściu tego dnia, a jedna z osób z naszej grupy nie mogła wejść. Dlatego dla niej, ale i też do swoich zbiorów porobiłem zdjęcia, oczywiście bez lampy błyskowej aby zachować klimat ekspozycji. Przygotuję prezentację zdjęć z podkładem muzyki cerkiewnej i będzie prawie jak by się zwiedzało wystawę. Ale tak naprawdę szczerze polecam samodzielne zwiedzanie ekspozycji i odczuwanie na sobie związanych z tym wrażeń
    Zainteresowanym z przyjemnością udostępnię prezentowane w moim wątku "ravbog - próba sił" zdjęcia do samodzielnej edycji, ale mam prośbę aby ich w nim nie publikować. Będę je wówczas wstawiał do wątku "Co poprawić w tym zdjęciu?".

Podobne wątki

  1. Muzeum Lotnictwa Polskiego -HDR.
    By yacca in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16.06.09, 11:00
  2. muzeum
    By excel in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 7.03.06, 00:11

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.