Strona 93 z 103 PierwszyPierwszy ... 43839192939495 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1021

Wątek: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

  1. #921
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Wystąpienie każdego z wymienionych zdarzeń jest śladowe. Wystąpienie ich wszystkich razem jest tak nieprawdopodobne, że śmiem twierdzić, że nie zdarzyło się nigdy i pewnie się nie zdarzy.
    To się zdarza znacznie częściej niż się wydaje - wystarczy popytać w serwisach komputerowych. Dlatego warto wyciągać wtyczki w przypadku silnych, dużych burz.
    Drugi częsty przypadek psucia przepięciami to elektryzowanie w warunkach suchego powietrza - pady równie nierzadkie. Nota bene, udar wysokonapięciowy (np. z zapaliczek piezzoceramicznych) nie zostawia śladów, a pozwala jednoznacznie rozstrzygnąć problemy gwarancyjne urządzeń ''raz działa, raz nie działa''.

  2. #922
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Janko ja pisałem o aparacie. Ilość włączonych komputerów w czasie burzy, a podłączonych aparatów to nieba a ziemia
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #923

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Świdnica
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Oj, nie irytujcie się moimi pytaniami,przecież napisałam,że jestem zielona.
    To mój pierwszy aparat.
    Aparat jest ubezpieczony, mieszkanie jest ubezpieczone, więc przepięcia mi niestraszne, ale po co się narażać.
    Szukałam ładowarki, a znalazłam to forum i pierwszy post na jaki trafiłam brzmiał:
    No i przyszedł do mnie XZ1. Ładna zabaweczka. Ale wkurzyłam się, że nie ma ładowarki do akumulatorów. Cóż to za pomysł żeby ładować aparat z gniazdka? A niech pójdzie przepięcie... Aparat do wyrzucenia.(post425).

    Dlatego moje pytania o ładowarkę. Znam sporo rapusów, którzy zanim obejrzą, pomyślą, biorą się do działania i psują.

  4. #924
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Kup dowolną ładowarkę dobrej firmy, np. Hama lub Hähnel. W opisie produktu będziesz mieć jakie typy akumulatorów obsługuje. Znajdź taką, która ładuje akumulatory LI-50 i po problemie.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #925
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Nadchodzi (do Europy) aktualizacja oprogramowania oznaczona nr 1.5. Jest już dostępna na japońskiej stronie Oly z dzisiejszą datą.
    Niestety nic specjalnego nie wnosi. Wg japońskich "krzaczków" oprogramowanie poprawia stabilność pracy aparatu podczas zapisu na kartach SDXC o pojemności 48GB i większych.
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  6. #926

    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    i stało się Oli w kieszeni!
    dobrze, że kupowałem aparat, a nie kamerę, bo te filmy to jakaś kpina
    po 2 dniach jestem BARDZO zadowolony z przesiadki z wielkogabarytowego 40D

  7. #927
    | OlyJedi Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Kielcach
    Posty
    5.013
    Siła reputacji
    105
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Cytat Zamieszczone przez pie3ak Zobacz posta
    i stało się Oli w kieszeni!
    dobrze, że kupowałem aparat, a nie kamerę, bo te filmy to jakaś kpina
    Gratuluję. Imho najlepszy kompakt na rynku (nie liczę specjalistycznych typu tough). Dla mnie osobiście filmiki były pozytywnym zaskoczeniem - XZ-1 używam równolegle do LX3. Raw w trybie AUTO, możliwość zumowania podczas kręcenia i wcale nie taki wolny AF dopełniają i tak wypasioną spec tego aparaciku.
    Tak, słuchaj mój też to ma.
    Cholera pojechałam specjalnie do nich w sobotę, gdzie tam nawet nie zszedł na dół przywitać się z babką, tylko
    cały dzień Plejstejszyn.

  8. #928

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Świdnica
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Włożyłam płytkę do laptopa żeby przynajmniej zobaczyć, co na niej jest i niestety nie otwiera się.
    Włozyłam do komputera w pracy i otwera się okno do instalacji. Niestety w tym starutkim kompie nie ma wejścia usb, więc nie podłączę aparatu do konfiguracji.
    Pytanie, jakiego programu brak mi w laptopie,że się okno do instalacji nie otwiera?

  9. #929
    | OlyJedi Awatar marek7001
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Posty
    905
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Cytat Zamieszczone przez Maniana Zobacz posta
    Włożyłam płytkę do laptopa żeby przynajmniej zobaczyć, co na niej jest i niestety nie otwiera się.
    Włozyłam do komputera w pracy i otwera się okno do instalacji. Niestety w tym starutkim kompie nie ma wejścia usb, więc nie podłączę aparatu do konfiguracji.
    Pytanie, jakiego programu brak mi w laptopie,że się okno do instalacji nie otwiera?
    Masz wyłączony auto play. Wejdż w komputer i kliknij w stację dysków.
    Były: 3 Canony PS, 2 Lumixy FZ, 2 Olympusy E-System /14-54II, 40-150/, Nikon D5000 /18-105/, E-PL2, E-PL3, E-PL5 /14-42, 14-150,12-50, 40-150, 14/2.5, 20/1.7, 45/1.8, Nokia LUMIA 920, 930 GOLD, LG G4, G5,G6, G7, Huawei P30 Pro jest ​Huawei Mate 50 Pro
    Galeria Olympusclub: http://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=21795




  10. #930

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Świdnica
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Odp: Olympus XZ-1 F1,8-2,5

    Pomogło. Dzięki!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.