Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 94

Wątek: Lustrzanka do 2400

  1. #61
    | OlyJedi Awatar Misiaczek51
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    172
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Przecież Igorra wyraźnie napisała - sprzęt ma być nowy!
    Druh Smiena Zenit Zorkij Practica Canon Oly 5050 8080, Nikon D90 + 18-105 + 70-300 VR +50/1.4

  2. #62
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    ...ale się pyta o sprzęt i można przecież wyłożyć swoje zdanie że używany 14-54 > (funkiel nówka 14-42)²

    czy nie można?

  3. #63
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Weasly Zobacz posta
    hmmmm... lustro do 2400zł. Bierz E-510 +14-54 ja taki zestaw uszczelniłem za 1600zł, czyli starczyło by jeszcze na ZD 70-300 i co więcej trzeba ?
    Do ZD 70-300 stabilizacja by stykła, albo monopod
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  4. #64
    | OlyJedi Awatar psl
    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    589
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Weasly Zobacz posta
    hmmmm... lustro do 2400zł. Bierz E-510 +14-54 ja taki zestaw uszczelniłem za 1600zł, czyli starczyło by jeszcze na ZD 70-300 i co więcej trzeba ? Według mnie to solidny początek do rozwoju dalej.
    Sprzęt bez wątpienia fajny. Rozwój umiejętności jak najbardziej "murowany". Jednak przyszłość (zwłaszcza w segmencie EL) zdecydowanie wiązałbym ze standardem m4/3. Ale może się mylę.

  5. #65
    | OlyJedi Awatar fura
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Oklice Bielska-Białej - pipidówa
    Posty
    342
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Witam! Pozwolę sobie podpiąć się pod ten wątek. Od dłuższego czasu planuję zmianę aparatu kompaktowego na lustrzankę cyfrową. Po przeczytaniu masy artykułów, porównań i recenzji mam jeszcze większy mętlik w głowie niż wcześniej. Na zestaw z kitem planuję wydać maksymalnie 2200zł, oczywiście nie obraziłbym się gdyby cena była mniejsza. W niedługim czasie chciałbym dokupić do zestawu jakiś jasny obiektyw stałoogniskowy powiedzmy 50mm f1.8. Później z pewnością jakaś lampa i może fish eye ale to raczej w dalekiej przyszłości. Chciałbym zapytać w który waszym zdaniem system opłaca się teraz wchodzić i który daje największe możliwości za rozsądne pieniądze.
    Myślałem nad kupnem Pentax-a K-x lub Canona eos 500d wcześniej myślałem też o Olku e-450 ale teraz sam już nie wiem. Zależy mi na stabilizacji, w miarę szybkim autofokusie oraz dostępności akcesoriów. Chodzi mi oczywiście o nowy sprzęt (pierwszy aparat kupiłem używany i już chyba więcej tak nie zrobię)
    Pozdrawiam

  6. #66
    Moderator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar nightelf
    Dołączył
    Sep 2009
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Posty
    5.765
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Możliwości masz w każdym systemie.
    Popatrz po sklepach do którego systemu są szkła które chcesz, a jak są w kilku, to do którego kupisz taniej, albo o lepszej jakości.
    Jasne stałki masz do każdego systemu. Stabilizacja to w Canonie jest w szkłach, a w Olympusie jest w body.
    Sprawdzałeś może w jakiejś macalni, które korpusy Tobie lepiej leżą? Bo każdy producent ma inaczej rozmieszczone klawisze i inne kształty body.
    "Bez muzyki życie byłoby pomyłką." ~ Wilhelm Friedrich Nietzsche
    E-M5 + Pen E-P3 + Lumix 20/1.7 + Oly 12-40/2.8 + 45/1.8 + 40-150 + manualne macro +7.5/3.5
    moja galeria: http://nightelf.org Prawa Ręka Egzekutora-Skarbnika TWA

  7. #67
    | OlyJedi Awatar fura
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Oklice Bielska-Białej - pipidówa
    Posty
    342
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Na macanki wybieram się w tym tygodniu, kształt też z pewnością będzie decydował o moim wyborze. Mam nadzieję tylko że będą mieli modele które mnie interesują. w sumie to do wyboru mam ok 5 sklepów (Fotojoker, Rtv-euro-agd, Media markt, Apollo i Media ekspert) więc myślę że coś sensownego tam znajdę

  8. #68
    | OlyJedi Awatar dziobolek
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Dublin - Ireland
    Posty
    466
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    W tej cenie to faktycznie tylko EOS 500D, natomiast zamiast E-450 polecam E-620 w dual kicie.
    Do Nikona mam "uraz" więc nie polecam, (choć ostatnio sporo się zmienia na + i D7000 to całkiem, całkiem...)
    natomiast Pentax... hmmm, wielu moich znajomych po prostu migruje na inne systemy,
    bo... mają swoje powody (nie jest tak pięknie, jak to pisano).

    Pozdrówka!
    "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
    Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

  9. #69
    | OlyJedi Awatar Tobik
    Dołączył
    Aug 2009
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    338
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ja ostatnio nabyłem E-450 za 1kpln i powiem tak - grzechem byłoby narzekać za tę cenę na cokolwiek. Naprawdę fajny maluch. W dualkicie do dostania za niecałe 1600 zł. A ewentualnie co do e-620 to musisz sobie odpowiedzieć czy warto dopłacać 1kpln. Dlaczego wybrałbym E-450? Bo cena jest doskonała a jak stwierdzisz że to nie jest to, za wiele nie stracisz...

  10. #70
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Koledze fura zalezy na stabilizacji. Canon odpada. Ma najtańsze i świetne optycznie 50/1,8 z AF, ale stabilizacja wymaga zastosowania statywu

Podobne wątki

  1. Lustrzanka??? :D
    By thethomson in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13.06.07, 07:46
  2. E-330 body za 2400, 2300, 2200....
    By KaarooL in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14.02.07, 12:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.