Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Na początek

  1. #21

    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Moim skromnym zdaniem zdjęcie pierwsze mogłoby być bardzo fajne gdyby modelka była sfotografowana en face, z tej strony wygląda jakby się odchylała od fotografa.Mostek jest super.

  2. #22

    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Kolejne fotki. Dzięki za wszystkie opinie i porady. Pozdrawiam
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	324,3 KB
ID:	41004   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	126,4 KB
ID:	41005   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	334,1 KB
ID:	41006   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	117,4 KB
ID:	41007  

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	126,9 KB
ID:	41008   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	343,5 KB
ID:	41009   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	191,2 KB
ID:	41010   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	26.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	386,2 KB
ID:	41011  


  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Igorra
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    k. Krakowa
    Posty
    1.653
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Wrzucaj mniej fot naraz będzie się lepiej można wypowiedzieć na konkretne
    20- kadr centralny...słabe światło, nie tak GO, pooglądaj zdjęcia makro forumowiczów i poczytaj trochę o zasadach
    21- te trawy z lewej strasznie śmiecą, a od patrzenia na wode dostaję oczopląsu
    22- byłoby fajne gdyby żółte liście były ostre i zajmowały 2/3 kadru fajny pomysł
    23- byle jakie kadrowanie...takie po prostu czerwone liście, nic ponad to MZ
    24- ?
    25- Najbardziej mi się podoba, ładne światło, dobry kadr, klimatyczne
    26- ciemno i chyba leci w prawo
    "Lubię myśleć, że to było coś tak pięknego, że nie może zostać wyrażone słowami (...) i sprawia, że twoje serce niemal się rozrywa"

  4. #24
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez qlaczek Zobacz posta
    Kolejne fotki...
    Mają jedną wspólną cechę- są przekolorowane
    Chyba za dużo nasycenia dajesz w trakcie obróbki.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  5. #25
    bernard74
    Gość
    Ostatnie zdjecie przypadlo mi najbardziej do gustu , lubie minimalistyczne podejscie do tematu co do innych fot drugiej serii, to po pierwsze sa to foty malo przemyslane , mozna powiedziec ze robione z marszu, po pierwsze za duzo przeszkadzajek w tle , po drugie jakby gdzies ostrosc uciekala, po trzecie za duzo sie dzieje , mozna bylo by sie skupic na jakims glownym motywie i go wyeksponowac a tak foty jak foty , malo tu oryginalnych kadrow.To moje skromne zdanie , nie musi byc prawdziwe, ale napisze raz jeszcze ostanie superek, bardzo na tak.
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    Co do ostaniej serii zgodze sie z przedmowcami wyzej , przekoloryzowujesz fotografie , jak powiedzialem , napisalem co do drugiej serii, brakuje mi przemyslanych kadrow - moja rada skromna skup sie na jakims motywie i go pokaz nie cykaj fotografii z marszu, to tylko jest dobre w reporterce gdzie o co innego chodzi....Nie gniewaj sie ale tak to widze , poza tym brakuje mi troche swiatla , a jak juz jest to powtorze za duza saturacja kolorystyczna.

    Ostanie zdjecie leci ewidentnie , fota z liscmi jako motyw hm jakos nie przemawia , fota z kobietami w tle nad woda tez nie bardzo , na co mam zwrocic uwage na siedzace tylem ladne zapewne kobiety ? , Pierwsza fota nie tylko ze przekoloryzowana ale jeszcze brak jej jakosci jakby spadla , wina posrednia napewno jest spowodowana duzym nacyceniem , 6 fota w ogole jej nie rozumiem , rozumiem ze park ale co do tego ? jakbys postawila na swiatlo i pieknie ten park pokazala to owszem a tak zla perspektywa , kadr i zero motywu.5 fota liscie , znow jakby zabraklo pomyslu , po pierwsze nie ma swiatla , po drugie liscie pokazywane ogolnie nie sa tematem , mozna bylo pokazac jeden lisc ladnie go wyeksponowac, zadbac o szczegolowosc , GO a w tle inne liscie to by mialo moze jakis sens to moja sugestia.Druga fota kwiatki , nie dosc ze centralny kadr, to lewa strona kwiatuszkow ktore sa w kadrze zle przyciete , poza tym nie widze tu swiatla ktore by nadaly tym kwiatom nie tylko jakosci ale uwidocznly by szczegoly, patrzac na te kwiaty sa tylko kwiatami taka jedna calosc nic sie nie wyroznia.Moja opinia jest subiektywna wiec nie musisz jej brac pod uwage ....pozdrawiam i bez urazy.
    Ostatnio edytowane przez bernard74 ; 20.11.10 o 13:58 Powód: Automatyczne scalenie postów

  6. #26

    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez bernard74 Zobacz posta
    jakbys postawila na swiatlo
    Postawił Nie obrażam się, ja jestem tylko amatorem, w końcu nie po to się pokazuje swoje fotki żeby tylko czekać na zachwyt innych ale również zmierzyć się z krytyką i zaczerpnąć dobrych rad na przyszłość. A co do kolorów i nasycenia to własnie jest wada cyfrowej fotografii (kalibracji monitora) to co u mnie wygląda dobrze u innych już nie koniecznie. A zwłaszcza jeszcze ekranów laptopów gdzie kalibracja jest prawie niemożliwa. No ale trzeba sobie jakoś z tym radzić. Pozdrawiam

  7. #27
    bernard74
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez qlaczek Zobacz posta
    Postawił Nie obrażam się, ja jestem tylko amatorem, w końcu nie po to się pokazuje swoje fotki żeby tylko czekać na zachwyt innych ale również zmierzyć się z krytyką i zaczerpnąć dobrych rad na przyszłość. A co do kolorów i nasycenia to własnie jest wada cyfrowej fotografii (kalibracji monitora) to co u mnie wygląda dobrze u innych już nie koniecznie. A zwłaszcza jeszcze ekranów laptopów gdzie kalibracja jest prawie niemożliwa. No ale trzeba sobie jakoś z tym radzić. Pozdrawiam
    Ciesze sie ze tak to widzisz , masz racje ze kalibracja na laptpach rzecz prawie nie wykonalna , ale najwazniejsze ze przyjmujesz krytyke ze zrozumieniem , uwazam ze to bardzo dobra cecha , nie napinasz sie , nie strasz sie udowadniac czegos na sile.

    Ale faktycznie postawil bym nawet piwo bo gdybym postawila to moze bardziej w Holandii Pozdrowka.

  8. #28

    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Kolejna dziś jedna:
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	512,2 KB
ID:	41125  

  9. #29

    Dołączył
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    13
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dawno nic nie było ale sesja na uczelni się zbliżała. Na szczęście już po. A przy okazji znajoma zaprosiła mnie do studia więc umieszczam to co udało się zrobić. Zaznaczam mój pierwszy raz w studio Co myślicie? Pozdrawiam
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	28.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	172,7 KB
ID:	42476   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	29.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	202,3 KB
ID:	42477   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	30.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	159,6 KB
ID:	42478   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	31.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	42479  

    Nikon D90 + Nikkor 50mm f1.8, Nikkor 17-55mm f3.5-5.6, Nikkor 55-200mm f3.5-5.6 + m42: Helios 44-2 (Sprzedane:E-520 + ZD 14-42 + ZD 40-150 + ZD 70-300)

  10. #30
    | OlyJedi Awatar rol6
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Skórzewo/Poznań
    Posty
    1.550
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Nie mam doświadczenia w fotografii studyjnej, więc mogę jedynie powiedzieć co mi się podoba, a najbardziej biorąc pod uwagę kadr podoba mi się trzecie (czyli 30.)
    OMD, kilka puszek i wiadro słoików

Podobne wątki

  1. Mój początek
    By niwi in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29.10.11, 14:18
  2. E-330 +14-54 na początek...?
    By Pirgos in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 31.08.09, 19:03
  3. Początek
    By OKI in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 1.03.09, 11:15
  4. poczatek...
    By toomii in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30.10.06, 00:26
  5. www na początek
    By Arram in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30.07.04, 23:42

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.