Strona 71 z 71 PierwszyPierwszy ... 2161697071
Pokaż wyniki od 701 do 705 z 705

Wątek: Jaki telefon?

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    232
    Moja galeria
    Mam "chińczyka" Huacośtam. Pierwszy i ostatni raz... To cholerstwo co jakiś czas żyje własnym życiem, zmienia ustawienia czcionek i innych . Są chwile, że muszę w ustawieniach powracać do moich ustawień.... Nigdy więcej od tych złodzieju technologi, którzy nie umieją nawet dopracować tego co podpierdzielili...
    Wracam do stabilnego Szajsunga.
    Ale Wam życzę wszystkiego najlepszego..
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    184
    Moja galeria
    Szajsung był spoko, ale nie wiem czy oni specjalnie jakimiś aktualizacjami zamulają te telefony czy układy pamięci jakoś się starzeją - zamula tak, że czasami mam ochotę cisnąć nim o ścianę. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, wgrałem czyste (niebrandowane) oprogramowanie - może ciut lepiej, ale dalej to katorga.

Pojawił mi się pierwszy problem. W SGS5 mam kartę sim micro, w Popco, jak i we wszystkich nowych telefonach jest nano. Niby żaden problem, można kartę wymienić u operatora. Ale nie można, bo karta na firmę. Niby można w firmie poprosić o wymianę karty, ale nie można - bo już w niej nie pracuje. Niby firma robi mi cesję numeru, ale mijają kolejne miesiące i dalej tej cesji nie ma. I co tu teraz zrobić?

Samym telefonem pobawiłem się dzisiaj trochę i wrażenia pozytywne. Baaaaaardzo dużo opcji konfiguracyjnych, można się w tym pogubić. Odblokowanie facjatą działa nawet w kompletnej ciemności, czytnik linii papilarnych działa bardzo dobrze, ekran świeci pięknie, notcha można ukryć więc nie kuje w oczy. O wydajność ze Snapdragonem 845 i 6GB pamięci raczej nie muszę się martwić. Muszę jeszcze sprawdzić jakie fotki robi.

| OlyJedi Awatar Rysiek_O
    Mieszka w
    47-364 Komorniki
    Siła reputacji
    190
    Moja galeria
    Rysiek_______________
    Podstawowe elementy E 4/3 i m4/3

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    184
    Moja galeria
    Próbowałem wczoraj ciąć, znalazłem jakieś stare, nieaktywne karty sim i nidyrydy. Powierzchnia samych styków micro sim jest większa od całej nano sim

Za to zainstalowałem na nowym telefonie port Gcam z Google Pixel i działa. Jest zapis do DNG, jest Night Sight, jeszcze kiepsko działa, ale pewnie wkrótce pojawi się wersja bez błędów. W weekend potestuje to coś wrzucę.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Mieszka w
    Poznań
    Siła reputacji
    155
    Moja galeria
    Kup sobie przejściowo jakąś karę pre-paid, za starym numerze włącz przekierowanie połączeń i ciesz się z telefonu, czekając w międzyczasie na cesję
    www.epicure.pl | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | daj lajka