Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Czy potraficie jeszcze normalnie patrzeć na zdjęcia? [wieczór 16]

  1. #11
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar judasz
    Dołączył
    Apr 2009
    Mieszka w
    kraina OZ
    Posty
    1.021
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    peret 1976- ja jeszcze dziecko w fotografi jestem,ale dokladnie to samo chcialem napisac

    ps. to zboczenie jakies chyba ,jak mozna komus odebrac cala przyjemnosc z wakacji tylko przez to ze morze sie na prawa strone wylalo ?
    Z kazdym dniem mojego zycia nieublaganie zwieksza sie liczba tych osob ktore moga mnie pocalowac w d...!
    pozdrawiam reszte !
    http://judasz007.blogspot.com/ ------- www.karolphotography.co.uk

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    619
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Czy potraficie jeszcze normalnie patrzeć na zdjęcia?
    Coś w tym jest, że nie potrafią niektórzy. Chyba.
    Nie wiem czyś fotograf zawodowy Rafale. Ja z zawodu informatyk.
    Byłem dziś oddać krew.
    Zauważyłem mimochodem (choć ładna Pani zasłaniała ekran swojego komputera), że dane o krwi i pacjentach przechowują i przetwarzają na mainframe, na DB2, końcówki frontend - PC z emulatorem SNA (CICS)
    Wiele więcej nie zapamiętałem z tej wizyty. Nawet ile krwi mi utoczyli mnie nie zainteresowało
    [mam nadzieję, że nie całkiem oftopiczny post]
    Pozdrawiam, Andrzej.
    E-30 | ZD 12-60 | ZD 50-200 SWD | ZD 70-300 | Sigma 105 | Falcon 8 | sporo manualnych stałek M42

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Amigo! Zobacz posta
    Ja z zawodu informatyk.
    Byłem dziś oddać krew.
    Zauważyłem mimochodem (choć ładna Pani zasłaniała ekran swojego komputera), że dane o krwi i pacjentach przechowują i przetwarzają na mainframe, na DB2, końcówki frontend - PC z emulatorem SNA (CICS)
    Wiele więcej nie zapamiętałem z tej wizyty. Nawet ile krwi mi utoczyli mnie nie zainteresowało
    hehe... zajmuję się składem tekstu i nałogowo wychwytuję w szyldach, jak jakiś łoś przykleja odwrócone "M" zamiast "W", zaś w tekstach drukowanych brak spacji po znakach intepunkcyjnych i nieprawidłowe cudzysłowy

    Wracając do tematu wątku - nie mam z tym problemu. Rzadko zastanawiają mnie technikalia, prędzej bekstejdże i to tylko w nielicznych, bliskich mi dziedzinach fotografii.

  4. #14
    | OlyJedi Awatar J.Graph
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Józefów/Warszawa
    Posty
    975
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Chyba mam jakiś "uraz"
    Po pierwsze zdjęcia znajomych mi sie totalnie nie podobają ... chyba że to jakiś PRO kolega
    Natomiast gorzej jest bo moje zdjęcia też mi sie nie podobają
    Natomiast mam podobnie jak Rafał ... zastanawiam sie nad źródłami światła, blendami itd ...

  5. #15
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Ogladam duzo fotek codziennie,jesli rzuce,ze okolo 200 to chyba nie sklamie.Inaczej patrze na to,byc moze dlatego,ze jest kilku zmieniajacych sie autorow.Jesli widze,ze potrafi zrobic fotke i wywolac technicznie dobrze,bez dominaty,oddajac to co bylo naprawde w naturze to pozniej na jego modyfikacje patrze pod innym katem.Jednak jesli od poczatku to co pokazuje,a widac,ze to kuleje to te jego wizje tez inaczej oceniam.

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Trochę mnie pocieszyliście. W kupie raźniej.

    Ja mam jeszcze jeden defekt. Bardzo niewiele zdjęć mi się podoba. Dotyczy to także moich własnych. Zmanierowałem się już chyba na maksa.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  7. #17
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Przestałem oglądać galerie internetowe, a to poprzez zalew chłamu i kopii kopii innych kopii nad którymi gawiedź sika ze szczęścia po nogach. Robię swoje, nie patrząc na to co robią inni, tak jest lepiej. Oglądam jednak galerie mistrzów (starych i nowych), to przynajmniej może czegoś nauczyć, albo zainspirować.

  8. #18
    | OlyJedi Awatar Mcarto
    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Irlandia
    Posty
    1.914
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    Ja też się ostatnio złapałem na tym, że czasem nie wykonuję ciekawych ujęć tylko dlatego, że w kadrze pojawia się np. jakiś słupek w rogu a tak nie powinno być itd...

    Co do galerii to nie przeglądam ich bo często prezentują takie sobie ujęcia tylko obrobione świetnie w PS a ja jestem zwolennikiem jak najmniejszej obróbki - najbliższej rzeczywistemu obrazowi.
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

  9. #19
    OR | Honorowa wystawa Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar k@czy
    Dołączył
    Jan 2007
    Mieszka w
    38° 59' 1.46" -94° 44' 16.274"
    Posty
    4.169
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria
    Szczerze mowiac, to nie wnikam czym, z kim, dlaczego i w jakich porach
    A juz zupelnie mnie nie interesi jakim, z jaka, o kim
    Ale czasami (ostatnio moze czesciej niz rok temu) tak jak za kolkiem mi sie zdarza wydrzec sie "KTO CI K.......A DAL PRAWO JAZDY!?!?!?!?!?!", przytrafia mi sie pomyslec "kto ci kurde aparat dal do reki...."
    Nie wiem, czy sie zmienilem, czy zmanierowalem, ale zdjecia, ktore kiedys mi sie podobaly- podobaja mi sie nadal, wiec moze podniosl mi sie tylko prog tolerancji na gnioty?

    "They Can't All Be Zingers" - jak mawial ulubiony Primus
    Upierdliwiec Forumowy nr 4142 | OR + + + + | Zlotowicz:0 | Poprawka:0 | DITL ++ | Autoban+| Honorowa Wystawa+ | Oplacone Skladki TWA+++++++

  10. #20
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Dawid
    Dołączył
    Jul 2009
    Mieszka w
    Pomorze :)
    Posty
    2.226
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez J.Graph Zobacz posta
    Chyba mam jakiś "uraz"
    Po pierwsze zdjęcia znajomych mi sie totalnie nie podobają ... chyba że to jakiś PRO kolega
    Natomiast gorzej jest bo moje zdjęcia też mi sie nie podobają
    Trafiłeś w sedno Tylko że moje przestają mi się podobać po krótkim czasie

Podobne wątki

  1. Po co robisz zdjęcia? [wieczór 3]
    By aga_piet in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 12.08.15, 19:11
  2. Zdjęcia nie tylko dla siebie [wieczór 6]
    By Ania_ in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 2.11.09, 13:07
  3. mroźny wieczór
    By nib in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 7.03.06, 13:50

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.