Strona 11 z 121 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1205

Wątek: Kieliszek na kafelku

  1. #101
    Awatar Peniek242
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    KRK
    Posty
    539
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Jedno jablko moze budzic ciekawosc wiele jablek moze rodzic monotonie. Jesli ma byc duzo jablek to o ciekawy uklad trudniej a z drugiej strony wieksze pole do popisu. Mozna poustawiac jak Suchar radzil w roznych konfiguracjach: gora, dol, na bok.
    Tak mi sie spostrzeglo.
    Pzdr

    PS. albo piramidke ustawic

  2. #102
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Peniek,
    Zgadzam siez Tobą odnośnie Twoich pomysłów luźnych. Dyskusja na temat pomysłów na razie jest prowadzona na sucho. Aby zrealizować eksperymenty z wieloma jabłkami, jak z mojej praktyki wynika, należy mieć więcej tła w poziomie pod jabłuszkami i w pionie za nimi, oceniam to na dwa arkusze A0. To rodzi trudności z oświetleniem i zabiera dużo miejsca. Najlepiej, żeby to miejszce było wydzielone, czyli w jakiejś pracowni, w czymś na kształt studia. Ale myślę, że są to przeszkody do pokonania (nie o studiu mówię, bo to jest mglista perspektywa).
    Pzdr, TJ

  3. #103
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Zamieszczam fotkę przedstawiającą czerwony kwiat tulipana. Czy ktoś by chciał umieścić podobną w niniejszym wątku? - Nic nie stoi na przeszkodzie.
    Pzdr, TJ

    Nr 7


  4. #104
    Awatar Peniek242
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    KRK
    Posty
    539
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Brdzo delikatnie wyszlo, lekkosc widze.
    Pzdr.

  5. #105
    excel
    Gość
    Tadeusz, zachcialo mi sie konkurowac z czerwienia - jezeli nie masz nic naprzeciw.

    pozdrawiam,
    excel


  6. #106
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Wspaniały amarant - żywy, soczysty, przechodzący w głęboką czerń. Kwiat tajemniczy, otchłanny, obfity, szczery.
    Fotka lepsza od mojego tulipanka, wieloplanowa, wieloelementowa kompozycja, z perspektywą, z delikatnymi, drobnymi, jasnożółtymi akcentami pręcików, ze światełkiem muskającym płatki i rzeźbiącym ich fakturę.
    Pzdr, TJ

  7. #107
    excel
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz Jankowski
    Wspaniały amarant - żywy, soczysty, przechodzący w głęboką czerń. Kwiat tajemniczy, otchłanny, obfity, szczery.
    Fotka lepsza od mojego tulipanka, wieloplanowa, wieloelementowa kompozycja, z perspektywą, z delikatnymi, drobnymi, jasnożółtymi akcentami pręcików, ze światełkiem muskającym płatki i rzeźbiącym ich fakturę.
    Pzdr, TJ
    Tadeusz,

    pospieszylem sie nieco z wklejeniem amarylisa, poniewaz wstepnym zamiarem bylo slowo na temat urodziwego tulipanka i pieknej czerwieni. Musialem nagle wyjechac - pracunia, pracunia mnie tak lubi, a nie chcialem pisac na odczepne.
    Spodobal mi sie kolor tulipana, choc po krotkiej analizie doszedlem do wniosku, ze moja czerwien ma wiecej "czerwieni" w sobie, a wiec stane do boju. Choc tak do konca nie jestem przekonany, poniewaz u Ciebie inne swiatlo decydowalo o efekciie koncowym, a poza tym struktura kwiatu amarylisa jest zupelnie odmienna od tulipanka. Amarylis jest miesisty, aksamitny, otwarty na swiatlo i samo to juz powoduje inny zupelnie efekt. Nie mniej jednak fotka mi sie bardzo podoba. Lubie kwiaty, lubie tulipany, a najbardziej czerwone.

    pozdrawiam,
    excel

    PS. Z ta konkurencje, to przesadzilem nieco. Nie smialbym.

  8. #108
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Wklejam jeszcze jeden obrazek. Zwracam uwagę na przeostrzenie oraz schodkowanie na łodyżce oraz na ramkę.
    Pzdr, TJ

  9. #109
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.574
    Siła reputacji
    192
    Moja galeria
    Zamieszczam różyczkę herbacianą, podświetloną, złocistą, trochę przeterminowaną.
    Pzdr, TJ
    P.S. Kto powie, że Oly daje brzydkie kololy?
    Pzdr, TJ


  10. #110
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    świetne
    mente et malleo

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.