Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Olympus E-System Backpack II - plecak z 2 czy 1 szelką?

  1. #11

    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Szczecinek, Poland
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny Zobacz posta
    Dobas, czy jest w tym plecaku miejsce na lapa? W opisie produktu nie znalazłem.
    Rafał, nie sądzę, by było, sądząc po wymiarach:
    Wymiary: 28 x 18 x 31 cm.

  2. #12

    Dołączył
    Jul 2008
    Mieszka w
    Szczecinek, Poland
    Posty
    121
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    No więc tak - zaryzykowałem, i zakupiłem ten plecaczek (w końcu jest jeszcze 10 dni na zwrot jak by co ), ale szczerze nie zamierzam go wcale zwracać. Plecak mieści:

    e-3 z podpiętym 12-60,
    50-200 bez osłony przeciwslonecznej, z uchwytem na statyw,
    fl-50 w futerale
    i jest jeszcze jedno miejsce tak powiedzmy na 50kę makro, albo na body e520

    Kwestię szelek rozwiązano tak, że można zmontować albo jedną skośną, albo 2 standardowe. Ja dostałem pasek ze zmontowanymi dwoma szelkami - jest jeden długi pasek, na szczycie plecaka przeciągnięty pod szlufką i przypięty do tej szlufki od jej spodu na rzep i zatrzask. Oba końce na dole są przypięte do plastikowych kółeczek karabinkami.
    Jak jest potrzeba zrobienia jednego paska na skos, to odpinamy karabinek, oraz zatrzask, wyciagamy pasek ze szlufki, i przypinamy jego jeden koniec po przeciwnej stronie z boku plecaka do dodatkowego oczka plastikowego na połowie wysokosci - i mamy plecak z 1 szelką na skos można jeszcze zrobić z tego torbę na ramie - wtedy odpinamy z kolei drugi karabinek z dołu plecaka, i przypinamy go do drugiego oczka plastikowego na połowie wysokości plecaka u jego boku - i mamy torbę na ramię
    Plecak ma 2 zamki - do kieszeni głównej z przegródkami, i do kieszonki dodatkowej na klapie przedniej plecaka. W kieszonce z kolei jest kawałek siateczki, tak jak w dużym plecaku systemowym, a obok kieszonka z tego pomarańczowego materialu, wielkości większej komórki
    Po otwarciu głównej komory z przegródkami na jej klapie są 2 kieszonki z siatki z zameczkami. A na samym wierzchu z zewnątrz następna kieszonka z siatki z zameczkiem, po prawej stronie plecaka z zewnątrz futerał na komórkę, a po lewej tak jak w dużym plecaku luźniejsza kieszonka z siateczki z gumką. Całość ma ciut ponad 30 cm wysokości i prawie 30 cm szerokości, natomiast głębokości trochę ponad 15 cm

    Niestety kieszonki na laptopa brak, ale na upartego mozna wsadzić netbooka

    Jak dla mnie rewelacja - w fotozakupach za 168 zł - może komuś się przyda mój opis


    Pozdrawiam,
    Pieciek

Podobne wątki

  1. [Fotografuj.pl] Olympus PEN - to już system...
    By RSSBot in forum Co w sieci piszczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23.12.10, 17:40
  2. Olympus E-System Swing Bag
    By C+ in forum E-System
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13.11.08, 11:24
  3. Konica Hexanon AR na Olympus E-System
    By pledwon in forum E-System
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25.06.08, 22:21
  4. Olympus E10 - jaki system?
    By tjindy in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25.03.04, 18:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.